Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle hocam. Dururken daha fazla yiyor. O yüzden sik sik uyandırmak gerekiyor. Bun7 miui sisteminin stabil olmamasina bağlıyorum. Bende en kisa zamanda bl acip cm ye falan geçmeye planlıyorum. Farklı kilit ekrani ayarlayarak kilit ekran dongusunu kaldırabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler daha önce redmi note3 pro kullanıyordum. Telefonum talihsiz bir şekilde çalındı. mi5 almak istiyorum şarj konusunda beni üzer mi ? 1 günü 5 6 saat ekran süresi alsın yeter ?
  • Cihazi %96 bir biçimde birakiyorum. Sabah editleyeceğim. Bakalim kaç olmuş..
    Edit; %91 olmuş
    Edit 2 : Wifi açık bağlı, Mobil veri açık wifi olduğundan bağlı değil, Bluetooth açık ve mi band 2 ye bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronguman -- 8 Aralık 2016; 20:0:59 >
  • beyler hepsiburada turuncumağaza ile alıyorum n11 dekiyle aynıdır değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: birolhan1

beyler hepsiburada turuncumağaza ile alıyorum n11 dekiyle aynıdır değil mi ?

Aynı hocam bende Hepsiburada üzerinden turuncu mağazadan aldım
  • Menendez06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• MySun kullanıcısına yanıt
    indire basmışsanız aynısını tekrar indirir.
  • Şuana kadarki aldığım en yüksek süre. Bundan önce wifi kullanmamıştım hiç onun da etkisi vardır ve dün hava kapalı olduğundan ekran parlaklığını %50 üzerine hiç çıkarmadım

• Daha oncede yazdim yine yaziyorum garanti firmasi olayina cok takilmayin bu telefonu size satan adamlar ayni yerden alip ayni gumrukten bu telefonu geciriyorlar yani masraflari ayni satis fiyatlarida ayni haliyle sizden daha fazla para almadan nasil daha iyi hizmet verecekler takilmayin mys evo delta alin gitsin burda olumsuz yazan cok insanda yok dikkat ederseniz bir iki kisi sorun yasamis donup dolasip inlarin mesajlari sonra delta alirsiniz sorun yasarsiniz burda o adamlarida bulamazsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881sayılısefer

quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Hocam sorunu çözersen burda paylaşırsan sevinirim. Sıkıntı neden oluyomus bizde öğreniriz.

Moralim çok bozuldu bir anda şebekede gitti fabrika ayarlarına döndüm yine düzelmedi ne yapacağım bulamıyorum çaresini.
    Tüketici hakem heyetine direk mi gitsem.

Telefon hakkinda sekmesinden. Dahili hafiza sekmesine 4 sefer ust uste bas. Ordan telefon 1 ve telefon 2 seceneklerine girdiginde alt tarafa dogru sebeke bant secimleri var. Onlardan en kalabalik olan satirlari secerek deneyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MekanSIzZ_IM

quote:

Orijinalden alıntı: 1881sayılısefer

quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Hocam sorunu çözersen burda paylaşırsan sevinirim. Sıkıntı neden oluyomus bizde öğreniriz.

Moralim çok bozuldu bir anda şebekede gitti fabrika ayarlarına döndüm yine düzelmedi ne yapacağım bulamıyorum çaresini.
    Tüketici hakem heyetine direk mi gitsem.

Telefon hakkinda sekmesinden. Dahili hafiza sekmesine 4 sefer ust uste bas. Ordan telefon 1 ve telefon 2 seceneklerine girdiginde alt tarafa dogru sebeke bant secimleri var. Onlardan en kalabalik olan satirlari secerek deneyebilirsin.

Dediğiniz gibi deniyorum ama olmuyor dışarı çıkınca çekiyor eve iş yerine girince gidiyor.
    Sanırım anten kablosu takılı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881sayılısefer -- 8 Aralık 2016; 10:24:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: birolhan1

beyler hepsiburada turuncumağaza ile alıyorum n11 dekiyle aynıdır değil mi ?

Turuncu magaza delta garantili mi gonderiyor. Gittigidiyorda idealsecim nasil? 100 tl de cip para veriyor.

• Telefonun altın rengini kullanan var mı? Nasıl duruyor? Beyaz telefon hiç hoşuma gitmediği için altın almayı düşünüyorum
    Bir de türkiyeden alabileceğim sağlam kılıf bulamadım hepsinin yorumlarda baya bi kötülemişler, yok mu adamakıllı bi kılıf
  • berke1235 kullanıcısına yanıt
    http://m.n11.com/xiaomi-mi-5-kilif-orjinal-eu-blister-P135193166?cid=604001&gclid=CKG2gNuM5NACFQ06GwodMcwFZA&gclsrc=aw.ds

• hepsiburada yada n11 üzerinden turuncu mağazadan alacağım hangisi üzerinden alırsam sıkıntılı bir ürün gelmesi durumunda iade etmem daha kolay olur ?
  • berke1235 kullanıcısına yanıt
    Bence on taraftan aşırı şık. Ama rengi lambanin acik oldugu bir odada gül kurusu rengine benziyor. Ama normal aydınlık bir yerde gold gibidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: berke1235

Telefonun altın rengini kullanan var mı? Nasıl duruyor? Beyaz telefon hiç hoşuma gitmediği için altın almayı düşünüyorum
    Bir de türkiyeden alabileceğim sağlam kılıf bulamadım hepsinin yorumlarda baya bi kötülemişler, yok mu adamakıllı bi kılıf

Altın dışında her renge benziyor desek yeridir. Ama kötü durmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Strola

quote:

Orijinalden alıntı: berke1235

Telefonun altın rengini kullanan var mı? Nasıl duruyor? Beyaz telefon hiç hoşuma gitmediği için altın almayı düşünüyorum

Altın dışında her renge benziyor desek yeridir. Ama kötü durmuyor.

Sağ olun cevaplar için beyaz almam daha mantıklı o zaman sanırım Eu blister yazan telefon kabından da alcam

• telefon özellikleri olsun çok güzel telefona benziyorda 32 gb sıkıntı. Lg g2 kullanıyorum yetmiyor. Hafızası artsaydı almayı ciddi anlamda düşünürdüm.
  • Ronguman kullanıcısına yanıt
    uçak modunda 58 de aksam birakdim sabah yüzde 51 kalmis

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.