Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (5 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
37.207
Cevap
382
Favori
1.542.604
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Giriş
    215 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: f_koca5055

quote:

Orijinalden alıntı: ZENGIN

mi 5 telefonun imeilleri silindi. işin aslı şu; dün bir yazı fontu yüklemiştim google marketten. uyumsuzluktan sürekli sistem hatası veriyordu. ben de twrp dwn daha önce yedek aldığımı geri yükledim. bu defa "sim kart yok" hatası aldım. bu defa mi flash ile yazılım yükledim. imei ler gitti . bu hususta bana yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Twrp versiyonunuz nedir

3.0.2 idi.

Sorun devam ediyor ...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    6.11.17 güncellemesi alan var mı global beta roma?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: complete_

çin malı telefona 1.500.-tl den fazla para verilmez,xiaomi dediğiniz marka aynı kasayla 50 tane model çıkardı,bizde peynir ekmek gibi satılıyor artık telefon kaçıkçıları sadece bu markayı getiriyor,forumda ticarathaneler kuruldu..

Alan memnun satan memnun.

Sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

Hangi kasayla 50 model çıkardı?

Sadece redmi note3 ve note3 pro olarak ayni kasa çıktı. Mi4 ve Mi4 versiyonları var ama onlarda ki durum ne bilmiyorum açıkçası. Şuan kullandığımız Mi5 de tek kasa dır yani Mi5S den bağımsızdır. Arkadaşımız bariz bir şekilde sallamış maalesef.

ben bariz şekilde sallamış olayım siz mutlu olunda..pro versiyonları sadece işlemci değişir bu markanın kaç tane pro versiyonlu telefonu var inceleyin yeter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 23 Kasım 2016; 19:19:16 >

Hocam vpn ile denermisin bide.

|
    |
    DevrimSeven60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASARAY
  • Yarbay
    10420 Mesaj

Çekim gücü düşükse 4g den düşüyor 3g ye

Bu normal gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hunnkaar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vodafone 4G seçeneği bende hiç çıkmıyor. Garip bir şekilde, sadece Turkcell için 4G seçeneği var.

EKLEME: 4G seçeneği görünmeye başladı ama bağlantı 4G'de kalmıyor. Nete bağlanır bağlanmaz 3G'ye düşüyor.

Sorumun cevabını bilenler, cevaplarlarsa memnun olurum. Sorunu hâlledemezsem, iade etmeyi düşünüyorum çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 23 Kasım 2016; 20:53:44 >
    |
    |
    hunnkaar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yarbay
    7589 Mesaj

İşe yaramadi. Romdan oturu olmasi muhtemel cunku ilk kez yasiyorum

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    henryerdem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2515 Mesaj

Sistem iconlarini degistirmek cok kolay hocam. Sirf onun icin nova kurmaniza gerek yoktu. Temalar uygulamasina girip sol ustteki adama tiklayin. indirdiginiz temalardan begendiginiz iconlari orda ayarlayabilirsiniz. Ayrica kilit ekraninida bole degistirebilirsiniz.
    Ayarlardan Launcher secim olayi bidaki hafta beta romlara gelcekmis. Ama suan sorun yasamamiz lazimdi.

|
    |
    Hypericum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    01000010 01110101 01101110 01110101 00100000 01100011 01100101 01110110 01101001 01110010 01100101 01100011 01100101 01101011 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 01110010 00100000 01101001 01110011 01110011 01101001 01111010 00100000 01101101 01101001 01110011 01101001 01101110 00111111
  • Teğmen
    110 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f_koca5055

quote:

mi 5 telefonun imeilleri silindi. işin aslı şu; dün bir yazı fontu yüklemiştim google marketten. uyumsuzluktan sürekli sistem hatası veriyordu. ben de twrp dwn daha önce yedek aldığımı geri yükledim. bu defa "sim kart yok" hatası aldım. bu defa mi flash ile yazılım yükledim. imei ler gitti . bu hususta bana yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Twrp versiyonunuz nedir

3.0.2 idi.

3.0.2.0 gibi mi? 4uncu rakam önemli çünkü 3.0.2.0 efs partition bozuyor,bilinen bir bug,backup alırken efs/modem i aldıysanız ve onuda restore ettiyseniz işler biraz karışıyor

Golf 7 1.6 TDI Highline / Beyaz / Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar / Renkli Ekranlı çok Fonksiyonlu Premium Yol Bilgisayarı / 14 Yöne Manuel Ayarlanabilen ErgoAktive Spor Koltuklar / DCC / Sürüş Profili Seçme Özelliği / LED Stop lambaları ve Arka Plaka Aydınlatması / Bi-Xenon Farlar / LED Gündüz Farları

DER GOLF. DAS AUTO.

• Yüzbaşı
    934 Mesaj

Valla ben alırken sitesinden bütün versiyonlara bakmıştım.Yalnız olay o değil, Çin malı telefonlara para verilmez ile bu çeşitliliğin bir bağlantısı yok, tamamen yanlış bir mantık.Sen aldığın telefondan memnunsan olay budur.Ha keşke diğerlerini de getirseler de biz de faydalanabilsek. Şahsen 50 dolar ya da neyse fazla verip pro ya da 64gblik olan versiyonu almak isterdim ama adamlar sırf siyah diye pahalı satıyorlar bırak özelliği. İşe senin yönden bakacaksak Sony'den de alınmaz.Dakika başı amiral gemisi çıkartıyorlar ve aynı sensör kullanılmasına rağmen yenisinde kamera hep daha iyi vs vs.

Edit:1500 ten fazla verilmez demişsin zaten onu kastederek yazdım, aynı şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degethyus -- 23 Kasım 2016; 20:27:23 >
    |
    |
    complete_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4g'de problem yaşayan arkadaşlar telefon 800 mhz desteklemiyor bu yüzden şehir dışında 4g biraz zor çeker.Bunun dışında yer yer 150 mbit hız alabilirsiniz.

hocam güncellemeyi cuma günü veriyorlar forumda okumadın sanırım açıklamaların altında şöyle bir şey yazıyor "Diğer birçok da vardır optimizasyonlar bu hafta. Tam changelog her zamanki gibi Cuma günü ilan edilecektir. (Google çeviri)

Launcheri anlamadım ama bildirimler güzel olmuş gibi görünüyor gelen bildirimi tam olarak okuyabileceğiz sanırım üç parmakla uğraşmadan
    |
    |
    Unlimited_Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Benimki öneriydi sadece çünkü devletin hangi siteleri engellice belli olmuyor. Ise yaramamasina üzüldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyagERdem -- 23 Kasım 2016; 21:08:15 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Setcikard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör DevrimSeven60

GALATASARAY
  • Yarbay
    18131 Mesaj

Şehirdeyim. Bağlantı başta 4G görünüyor ama birkaç saniye sonra kendiliğinden 3G'ye düşüyor. Daha kötüsü, tercihlerdeki ayar da 3G'ye düşüyor. Bunu hâlletmenin bir yolu yok mu acaba?

|
    |
    Degethyus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.