Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasanın en iyi markası bu galiba. Zamanında alacaktım fakat galiba arayüz tam türkçe değildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit : kalitesi bu arkadaşlar yanlış yazmışım . operanın turbo özelliğinden ben kaliteyi düsük görmüşüm

ön kamera

http://i.hizliresim.com/nj5YkN.jpg

arka kamera

http://i.hizliresim.com/Wg6WnQ.jpg

gün ışığındaki kamera örnekleri .
    ama hala benim telefondaki kaliteyi vermiyor. yani sizin bu linke tiklayip girdiginiz resim aslina daha kaliteli ama yükleyincr bir miktar düsüyor sanirim kalite ama yinede mükemmel bence kamerası .
    almak isteyenler icin örnek olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irep32 -- 23 Kasım 2016; 15:24:22 >

• Bir sorum daha olsun arkadaşlar. Varsayılan tema ve launcher varken, ikon setini değiştirebilir miyim? Varsayılan ikonlar çok kötü görünüyor maalesef.
  • http://link.tl/T8Ut

• quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

tus takimi cok gec yanit veriyor watsapda size de oluyormu 5 saniye sonra cikiyor tuslar hepsinde ayni google nin kilavyeside de digerklavyelerde sinir bozucu ve lg g4 ün cektigi ayni yerlerdebu mi5 cok zayif cekiyor cogu kopuyor internet

bahsettiğin kadar olmasa da bir yavaşlık olduğu kesin. zaten altını kırmızı çiziyor sürekli bir çözümü de yok. ilk mesajdaki her şeyi denedim olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

telefonun ekranı mı böyle hocam? belki yeni üretilen ürün size denk gelmiştir hocam. biliyorsunuz yeni ürünlerde bu tür sorunlar olabiliyor.

Evet telefonun ekranında bildirim kısmının en üst tarafı az daha parlak/ aydınlık duruyor.
    Ölü pixel gibi değil de ışık sızması varmış gibi.
    Ekranın üstü siyah renklerde hiç anlaşılmıyor ama açık renklerde insan anlıyor.
    Kullanmaya bi etkisi olmadığından buradaki servislerle de uğraşmak istemediğim için böyle kullanacağım.
    Note 3 vardı önceden onda da 2 sene sonra ekran yanması oluşmuştu. Çokta önemli bişey değil yani.
  • AR147 A kullanıcısına yanıt
    Hocam temalarda android diye aratin orda duzgun iconlular var. Benimki n-droid mesela. Ama duvarkagitlari icin diyorsaniz kendi sevdiginiz duvarkagitlarini ayarlayin.

• AR147 A kullanıcısına yanıt
    temalarda sol üstteki adam ikonuna tıkla temayı kişileştir de indirdiğin temaları istediğin gibi kombine ederek kullanabilrsin.
  • 1 yıl içerisinde telefonumu değiştirdiğim gibi bunu alıyorum doğru mu yapıyorum ?
  • Telefonun arka kamerasında ilginç bir şekilde iso'yu yükseltme eğilimi var. gündüz bile 300-400 aralarına çıkıyor iç mekanda güzel ışık varken.
    Iso biliyorsunuz algılayıcının hassasiyetini arttırır ama bu da size yüksek gren(noise) olarak geri döner.
    Telefonun kamerasına alışıp manuel modları kullandıkça fotoğraflar daha güzel çekilebilir. Mesela telefonu sabitleyip uzun pozlama deneme şansımız da var.
    Donanımı hiç fena değil hatta ön kamerası fazla bile iyi diyebilirim. Korkmadan akşam selfie çekilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djdunfiato

1 yıl içerisinde telefonumu değiştirdiğim gibi bunu alıyorum doğru mu yapıyorum ?

Bu kadar bilgiyle bu soruya cevap verilmez Hocam.

Tel markanız nedir?
    Tam olarak ne zaman alacaksınız?
    Bütçe nedir?
    Beklentiniz nedir telden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtkinKartal

quote:

Orijinalden alıntı: djdunfiato

1 yıl içerisinde telefonumu değiştirdiğim gibi bunu alıyorum doğru mu yapıyorum ?

Bu kadar bilgiyle bu soruya cevap verilmez Hocam.

Tel markanız nedir?
    Tam olarak ne zaman alacaksınız?
    Bütçe nedir?
    Beklentiniz nedir telden?

yaklaşık 2 yıldır iphone 5c kullanıyorum bunda önce kullandıklarımı yazmama gerek yok bütçe max 1500.beklentim ne olursa olsun kasmasın pil i kendini şaşırmasın efendi olsun ha birde ekranı iphone 5c den daha büyük olsun (örnek 6plus gibi)

• cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    hocam işe yaramıyor yine aynı
  • https://tr.aliexpress.com/item/Luxury-Plating-Mirror-Clear-View-Slim-Flip-Hard-Case-Cover-For-Xiaomi-mi5/32755639392.html?spm=2114.13010308.0.0.GFd0uG

bu kılıftan alıp kullanan var mı çok sık görünüyor ilk sorum kullanan varsa bu kadar şık mı ikinci sorum şu koruyucu mu orjinal almayıda düşünüyorum oda olabilir ama artısı yoksa bu daha şık gibi
  • Gps sorunu yasayan oldumu acaba.arabada aciyim dedim yolun yarisinda basladi gps bulunamadi demeye.yolu tarif edemedi en son 7 km yaziyordu işe geldigimde.yolda birakti beni:)

• zyperX kullanıcısına yanıt
    gps ikonuna basılı tut yüksek doğuruluk seç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZENGIN

mi 5 telefonun imeilleri silindi. işin aslı şu; dün bir yazı fontu yüklemiştim google marketten. uyumsuzluktan sürekli sistem hatası veriyordu. ben de twrp dwn daha önce yedek aldığımı geri yükledim. bu defa "sim kart yok" hatası aldım. bu defa mi flash ile yazılım yükledim. imei ler gitti . bu hususta bana yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Twrp versiyonunuz nedir

• -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    En çok bahsi geçen sorunlar; 1- Vodafone 4g az çekme sorunu (hattın çekmemesi değil, merkezden kırsala doğru gittikçe 3g ye düşme sorunu)
    2- Arka kapak cam olduğu için çok kayıyor. Kılıfsız kullanmak zor olabilir.
  • cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    zaten öyleydi diyecektim ki.. yanlışlıkla pil tasarrufuna getirmişim galiba :) yarın yüksek doğruluğun açık oldugundan emin olarak tekrar deniyim yinede:)
  • Aklıma gelmişken,

İMEİ yarın bir gün silinirse, bu işi bilen birilerine imei attırsak telefon fabrika ayarlarına döner mi ? uygulamalarımız filan herşey gider mi?
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.