Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Romu guncelledim, hava durumu konum bulmuyor. Manuelde bulmuyor otomatikde.
    Haritalarda ve yandexde sıkıntı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefonun cekim kalitesini nasil yukseltiriz bi ayari varmi gercekden sinir etti beni cekmeme yuzunden full gosteriyor ama internete girmiyor ayni yerde g4 ile giriyordum kopmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla arkadaşlar ne yalan söyleyeyim kıskandım sizleri. neredeyse bendeki telefonun üçte bir fiyatına hemen hemen aynı özellikleri (belki biraz daha fazlası da olabilir) olan bir telefon kullanıyorsunuz. tam bir fiyat performans telefonu. acaba hiç mi eksiklikleri yok bu telefonun? merak ediyorum. ısınma sorunu, pil sorunu vs. gerçi gsmarena sitesinde pili çok iyi gidiyor deniyor. bende iphone 6s var ve o zaman bu modeli duysaydım kesinlikle alırdım. iphone 6s şarj olarak beni 2 gün çok rahat idare ediyor. ios olduğu için kurcalanacak pek bir yeri de yok. garantisi bittiği zaman inşallah beğenirsem Mi 6 alırım. o zamana kadar da Mi 6 çıkar diye tahmin ediyorum.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. iyi günlerde kullansınlar. gerçekten güzel telefon...
  • hunnkaar kullanıcısına yanıt
    Senin telefon sorunlu galiba geri iade et veya sat kurtul.

• Arkadaşlar merhaba,
    Benim cihazda Global Beta rom var. Cihazımdan 6.11.10 yüklü. Güncelleme aradığımda bulamıyor.
    Daha yeni bir sürüm yok mu? Eğer varsa bana neden ota ile gelmiyor?
    Bilen bir arkadaş cevaplarsa çok memnun olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    Ben hiç sıkıntisini yasamadım çok şükür.. Fiyatina göre harika bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

valla arkadaşlar ne yalan söyleyeyim kıskandım sizleri. neredeyse bendeki telefonun üçte bir fiyatına hemen hemen aynı özellikleri (belki biraz daha fazlası da olabilir) olan bir telefon kullanıyorsunuz. tam bir fiyat performans telefonu. acaba hiç mi eksiklikleri yok bu telefonun? merak ediyorum. ısınma sorunu, pil sorunu vs. gerçi gsmarena sitesinde pili çok iyi gidiyor deniyor. bende iphone 6s var ve o zaman bu modeli duysaydım kesinlikle alırdım. iphone 6s şarj olarak beni 2 gün çok rahat idare ediyor. ios olduğu için kurcalanacak pek bir yeri de yok. garantisi bittiği zaman inşallah beğenirsem Mi 6 alırım. o zamana kadar da Mi 6 çıkar diye tahmin ediyorum.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. iyi günlerde kullansınlar. gerçekten güzel telefon...

Hiç yok diyemem mesela benimkinde ekranın en üstü saç teli kadar yerde daha parlak. Yani biraz ışık sızması var anladığım kadarıyla.
    Ama fiyatını bilince hiç umrumda değil.
    Onun dışında elbette bir iki noktada amiral gemilerden azıcık geride kalıyor ama onları da fiyatı bilince unutuyor insan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayar olmadan bootloader i unlock edip global stabil sürümü yukleyebiliyor muyuz?

• Strola kullanıcısına yanıt
    Global rom için bootloader açmanıza gerek yok telefona romu indirip güncelleyici ile yükleyebilirsiniz.

• Global beta ile gelicek hocam gerekli değilmi stabil e geçebilmek için

• Strola kullanıcısına yanıt
    Resmi romlları yüklerken gerekmiyor rom dosyasını dosyalarda downloaded_rom klasörüne atın güncelleyicinin içinden güncelleme paketini seçine tıklayıp yükleyen.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    2 3 ufak ugrastirici sey var ama guncellemelerle kapatiyorlar.
    Bildirimden birden fazla mesajlari okumak icin illa 2 parmak kullanmalisin. Tek mesaj degilse mesajlari kilit ekranindan okuyamazsin. Bunlarda cozulmicek seyler degil. Belki cerceve isinide duzgun yapabilselerdi 4 4luk cihazdi.
    Geriye kalan Piliydi kamerasiydi parmak iziydi arayuzuydu her seyiyle harika
    Arkadasimda da 6s var inatla ipfone olcak diye gitti 3bin civari para verdi. ben mi5 aldim bin lira diyince cocuk bir durdu. ikimizde bu aralar aldik.

• Tamamdir hocam çok teşekkürler

• mi 5 telefonun imeilleri silindi. işin aslı şu; dün bir yazı fontu yüklemiştim google marketten. uyumsuzluktan sürekli sistem hatası veriyordu. ben de twrp dwn daha önce yedek aldığımı geri yükledim. bu defa "sim kart yok" hatası aldım. bu defa mi flash ile yazılım yükledim. imei ler gitti . bu hususta bana yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    telefonun ekranı mı böyle hocam? belki yeni üretilen ürün size denk gelmiştir hocam. biliyorsunuz yeni ürünlerde bu tür sorunlar olabiliyor.
  • hepsiburada.com da niye her renk farklı fiyata sahip arkadaşlar bilgisi olan var mı?

@Ronguman
    Teşekkürler hocam cevabınız için. Gerçekten fiyatına göre kat kat iyi bir telefon.
  • arkadaşlar telefonun ekran kilidini açıp kaparken ekrana kısa süreli bi kızıllık geliyor sizlerde de öyle mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagriklm06

Bende lux tema var şuan da gözüküyor telefonun varsayılan temasında da gözüküyordu. Temaları dene destekleyenlerden birisini kilit ekranına ayarla

Varsayılan temaya döndüm ve kilit ekranda gördüm ancak sola iterek ekrandan silemiyorum veya tıklayarak detayına bakamıyorum :)
  • AR147 A kullanıcısına yanıt
    çift tıklayınca açılır, sola iterek silme daha gelmedi bir sonraki güncellemede betaya gelecek stabile ne zaman gelir belli değil.
  • abdullah kara kullanıcısına yanıt
    ayarlar-kilit ekranı-cepte aramayı engelleyi kapat.
  • 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.