Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarj sorununun nedeni duvar kağıdı döngüsü mü acaba şarj erken bitiyor birde göstergede sıkıntı var galiba yüzde 39 birden yüzde 37 oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende görüyorum duvar kağıdı döngüsü hep bellekte, hem de kullanmadığım halde, ve katılıyorum ya göstergede sorun var ya da bataryalarımızda sorun var, benim en çok takıldığım nokta akşamdan sabaha en az %5 şarj gitmesi durduk yere. hergün akşam %100 bırakıyorum, sabaha ben evden çıkana kadar %90 'a inmiş oluyor, bu şekilde %50 ye kadar bazen biraz takıldığımda, bazen sadece cebimde dururken hızlı iniyor ama %50 den sonra daha az gidiyor ve 2-3 saat ekran süresi daha veriyor. Toplam 5 saat kadar ekran süresi alabiliyorum.
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt
    O kılıfı boşa alıyosun kardeşim ekrandaki kırılmaz cam ın kalkmasına neden oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: [Zat-ı Muhterem]

Yok hocam yapmadım daha

yap o zman dostum güncellemeyi düzelir
  • standart model telefonda arka kapakta (ustten aşağıya doğru) 5 santim altında kapağa bastırınca tık diye bi ses geliyor sanki bi plastik esnemiş gibi bunu duzeltebilirmiyim ? Başka karşılaşan varmı ?

• UCKamelot U kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var inşallah güncelleme ile bu sorun çözülür

• Bu telefonda görüntülü arama nasıl yapılıyor. Arama ekranında göremedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu 4g de șebeke sorunu var diyorlar düzelme gibi bir durum var mı birde șu malzeme kalitesi olayı o derece dandik mi sizden ricam bana 406 sayfa forumu oku cevabı var demeden yardımcı olmanız 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: selim06koca

O kılıfı boşa alıyosun kardeşim ekrandaki kırılmaz cam ın kalkmasına neden oluyor

Kılıfın kenarlarından biraz falçata ile alsak :D kaldıran yerlerinden yani ?
  • Pixes44 kullanıcısına yanıt
    ayni sorun bendede vardi, citcit ses cikartiyordu 2-3 gun sonra o ses kesildi

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    fiyatina gore malzeme kalitesi iyi, bi htc kalitesi filan beklerseniz uzer

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

Beyler bu 4g de ?ebeke sorunu var diyorlar düzelme gibi bir durum var mı birde ?u malzeme kalitesi olayı o derece dandik mi sizden ricam bana 406 sayfa forumu oku cevabı var demeden yardımcı olmanız &#128512;

Hocam telefon sahibi değilim ama sorularınızı cevaplayabilirim.

Öncelikle 4g olayı sıkıntısı sadece Vodofone ile oluyor. O da telefonun 800bandını desteklememesi. O da bazı işlemlerle halledilebiliyormuş.

Malzeme olarak telefonun masadan kaydığını söyleyenler var. Jelatin takmak lazım gibi bir şey yani. Bir de telefonun yanları metalmiş ve çabuk çizibiliyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne değişik kılıflar var yahu abartıyı sevmem ama bu farklı. yinede almayacağım sanırım alüminyum sade olanlarından alacağım arka kapağın alüminyum olması gps vs etkiliyormuş o yüzden yan çerçeve alüminyum seçip arkayı plastik seçmek daha mantıklı

ürün linki

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=T3F5gRvNJKQ

sadece çerçevesi alüminyum(yumuşak metal) olduğundan düştüğünde iz kalıyor hafif olmasının bedeli yoksa adamlar çelik koyar geçer başka bi sıkıntı yok sağlamlıkla ilgili 4G sorunu yaşamadım ben vodafone hattım şehir içi %80 görüyorum 4G
  • Sesinden hiç memnun değilim %60 seviyesinden sonra birazcık cızıltı yapıyor :S
  • oturbikonusalim kullanıcısına yanıt
    bunla kavgaya gidilir
  • beyler çift tıkla uyandırma stabil çalışmıyor son sürümde. sizlerde de öyle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Beyler 128 gb seramik model mi5 Pro

Kaç TL eder sıfır kapalı kutu ?

Orjinalse 1600 tl nin altında alınmaz
  • Arkadaşlar 8.0.5.0 sürümünü indirdim her şey çok güzel sıkıntı yok ama ringtonelar yenilenmiş. 8.0.2.0 ringtonelarını nasıl bulabilirim bir fikriniz var mı? Araştırıyorum internette ama henüz bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

Aynen öyle oldu kardeşim ama ben 50 tl bonus ve 20 tl hediye çeki verdikleri için 1230a aldım

Bonusflaş ile katılsanız 100 tl bonus veriyordu

GARANTİ BONUS 100 + 40

başka banka bonus 50 tl

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.