Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8.0.5 sürümünü kurdum daha stabil geldi bana, ios9 hareketli teması gelmiş çok tatlı :)
  • Siz yine iyi almışsınız ben 1500 e aldım hb den. Millet yeni yeni farkediyor bu telefonu ve kullanıcı yorumları çok iyi. Geri dönüşler neredeyse hep olumlu. Bu adamlar niye sürekli fiyatı düşürüp duruyor. Aradaki fark az değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    ben pilden başka fark göremedim, pili daha hızlı bitiyor gibi. ios9 hareketli tema derken indirilen temalardan mı bahsediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladinho -- 21 Ekim 2016; 13:57:56 >
  • 8.0.5'te önemli bir değişiklik yok sanırım.
  • Quadbeat
  • Aumar kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu kardeşim ama ben 50 tl bonus ve 20 tl hediye çeki verdikleri için 1230a aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

Aynen öyle oldu kardeşim ama ben 50 tl bonus ve 20 tl hediye çeki verdikleri için 1230a aldım

Bonusflaş ile katılsanız 100 tl bonus veriyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: PalaWrath

ben pilden başka fark göremedim, pili daha hızlı bitiyor gibi. ios9 hareketli tema derken indirilen temalardan mı bahsediyorsunuz?

bana daha akıcı geliyor belki işlemci hızı artmışdır buda daha fazla pil harcar :(

ayarlarda temalar ios9 teması var bi tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefinho

Dostum işlemci ve performansta mi5 bi tık daha iyi kamera konusundada dayımda g4 var o baktı benim mi5 e kamerası bir tık daha iyi mi5 in dedi pişman olmazsın mi5 i aldıgına ama g4 ün varsa satıp mi5 almaya degmez bence

Sadece pil ve performans nedeniyle bile olsa alınır mi5. Ayrıca performans öyle bir tık değil birkaç tık ilerde eminim ki pil durumunda da aynı olay geçerlidir. Ön kamerada eline su dökecek telefon şimdilik yok gibi birşey htc10 nu saymazsak tabiki. Sonuç olarak g4 ün kronik sorunları bottloop vesaire üretim hatası ve en önemlisi pil sorunu nedeniyle sadece kamera için alınmaz. Helede fiyatı şuan mi5 64GB olan model ile aynı ise hiç alınmaz. Tavsiyemdir bu cihazın kirpilmiş versiyonu yerine 64 yada 128GB sürümünü rahatlıkla alabilirsiniz. İşe yaramayacak garanti olayını boş verin paranızı çöpe atmayın.

• Telefonu sıfırladım google play yüklü olarak açıldı fakat bir şey indiremiyorum. Güncellemeleri kaldırdım verileri temizledim çözüm bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

Bonusflaş ile katılsanız 100 tl bonus veriyordu

Biliyorum ama kart babamindi

• Bi süredir telefon bakıyorum fiyat performans olarak bakıldığında çok üstün bir alete benziyor. Garanti sorunu dışında kronik bir problem yada şikayet var mı acaba?
  • beyler dün gece rüyamda telefonum bozuluyordu ama ne bozulma ekranı paramparça yarısı yanmış mı patlamış mı ne olmuş garip bir durum. neyse işte öyle bir üzülüyordum ki ulan forumdan almıştım garantisi de yok ne bok yiyeceğim falan diye düşünürken kabustan uyandım telefonum sapasağlam başucumda duruyor hemen telefonuma sarılıp uyumaya devam ettim canım telefonum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtkinKartal

8.0.5'te önemli bir değişiklik yok sanırım.

Benimde gözlemim şarj eskisinden daha az gidiyor.Birde melodiler değişmiş

• 3 hafta da benim deneyimlediğim kadarıyla telefonun tek sorunu kaygan olması başka sorunu yok
  • n11den kırılmaz cam+silikon kılıf aldım.kılıfı koymamışlar bugün söyledim,gönderiyorlar.telefonun malum sağlamlık videosundan dolayı bir şey olacak diye çok korkuyorum.sizce koruma için yeterli mi yoksa çinden metal kılıf mı almalıyım.bir de androide ilk kez bu telefonla geçtim pek bilgim yok.kırılmaz cam test videosu var.benim aldığım da böyle korur mu?

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-5-silikon-kilif-kirilmaz-cam-P123420370

https://www.youtube.com/watch?v=ebc4dr_pSAE
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerbow

beyler dün gece rüyamda telefonum bozuluyordu ama ne bozulma ekranı paramparça yarısı yanmış mı patlamış mı ne olmuş garip bir durum. neyse işte öyle bir üzülüyordum ki ulan forumdan almıştım garantisi de yok ne bok yiyeceğim falan diye düşünürken kabustan uyandım telefonum sapasağlam başucumda duruyor hemen telefonuma sarılıp uyumaya devam ettim canım telefonum

Haftanın son iş gününün son saatlerinde güzel bir paylaşımdı.
  • Lg g2 kullanıyorum bu telefon favorilerim arasında tavsiye eder misiniz?

• yattarali Y kullanıcısına yanıt
    videodaki sonda kırılıyor galiba
  • 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.