Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi5 için güzel ve şık kılıf önerirmisiniz arkadaşlar? aliexpressten de olur
  • krokodil06 kullanıcısına yanıt
    Biraderim bıkıyorsan bloklarsın olur biter burda bana sataşmanın bir manası yok gereksiz yere uzatıyorsun.
  • Anlaşılan bu ekranda beyazlaşma olayı genel olarak yok. Aldığım yerle iletişime geçtim bakalım sonucu buraya yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordgnr kullanıcısına yanıt
    lg g4 kullandım 1 yıl satıp note 5 aldım 1 ay sonra note 5 i beğenmeyip satıp mi5 aldım çok memnunum iyikide almışım g4 ten de note 5 ten iyidir.

• canciger C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bende yurtdışından mi 5s getirteceğim inşAllah kısmet olursa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenqwerty

Arkadaşlar bu bildirim sesini ayrıca kısabilecegimiz bölüm yok mu. Watsaptan gelen mesajlar vs için. Zil sesi alarm sesi ve medya sesi var. Ve zil sesi full açıkken bildirim sesi de çok çıkıyor rahatsız edici.

?? arkadaşlar yardım bi de çift tıkla uyutma için çözüm aradım da. nova launcher ile yaptım kapatıyorum. fakat bu sefer de uyandırmada sıkıntı cıkıyor çift tık uyandırma stabil çalışmıyor. ya açmaktan ya kapamaktan vazgecicez bu gidişle .

• quote:

Orijinalden alıntı: lordgnr

Biraderim bıkıyorsan bloklarsın olur biter burda bana sataşmanın bir manası yok gereksiz yere uzatıyorsun.

bloklamaya gerek yok onu ben kendime yakıştırmam sana neden sataşayım tembellik etme eski konuları oku dedim hepsi bu İnsanlara yardımcı olabiliyosak ne mutlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

Beyler benim galeri salaklaştı ya, resimi açıyorum, bi anda ekran ters dönüyo, dolayısıyla resimlerde, telefonun döndürmesini açıyorum kapatıyorum, telefonu açıyorum kapatıyorum ama hala aynı, var mı bunu yaşayan

Telefonu kapat aç düzelir.

• erenqwerty kullanıcısına yanıt
    Çift tık açma kapama en stabil kernel ile çalışır. Uygun kernel varmı bir araştırın derim.

• erenqwerty kullanıcısına yanıt
    çift tıkla uyutma yok, onun yerine kilitle butonu var, onu ana ekrana alırsanız başka programa ihtiyaç duymadan tek tıkla ekranı kilitleyebilirsiniz.
  • Güncelleme geldi yukleyen var mi?

• krokodil06 kullanıcısına yanıt
    O mesajimda kılıfdan bahsetmistim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatih.yalta kullanıcısına yanıt
    Bende var hocam. Gayet memnunum. Daha önceki kulaklığım sennheiser MM 50 idi. Bunuda iyiki almışım diyorum. Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık diye düşünüyorum.

• selmand kullanıcısına yanıt
    sürümü nedir?
  • [Zat-ı Muhterem] kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeyi yaptınız mı
  • lordgnr kullanıcısına yanıt
    Dostum işlemci ve performansta mi5 bi tık daha iyi kamera konusundada dayımda g4 var o baktı benim mi5 e kamerası bir tık daha iyi mi5 in dedi pişman olmazsın mi5 i aldıgına ama g4 ün varsa satıp mi5 almaya degmez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: PalaWrath

sürümü nedir?

8.0.5

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV0000000YQ1?magaza=Hepsiburada&wt_gl=gdn.rt.genel.cartabandonner&gclid=CLX5qvnA688CFasp0wods98PmA

burdada hergün fiyatı değiştiriyorlar ya.

Vay arkadaş bana sağlamından 30 TL geçirdiler o zaman :D Ne biçim adam bunlar ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV0000000YQ1?magaza=Hepsiburada&wt_gl=gdn.rt.genel.cartabandonner&gclid=CLX5qvnA688CFasp0wods98PmA

burdada hergün fiyatı değiştiriyorlar ya.

Vay arkadaş bana sağlamından 30 TL geçirdiler o zaman :D Ne biçim adam bunlar ya...

Gold dün 1399 du bugün 1279 ilginç

• 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.