Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı sorun birkaç kez bende de oldu. Kapatıp açınca düzeliyor. Sebebi ve çözümü bilen var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla g3 te ses çok iyiydi bu kulaklıkla ama deneme şansım olmadı daha. Alırsam aktarırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Jack Randall

Ortadaki butona basınca butonun bittiği yerde ekranda ufak bir beyazlık oluyor bende başka bunu yaşayan var mı? Ekrana fazla bastırdığınızda olan cinsten bir beyazlıktan bahsediyorum.

Tekrar sormuş olayım gözden kaçmış olabilir kullananlar bakarsa sevinirim özellikle siyah ekranda belli oluyor

• quote:

quote:

Ortadaki butona basınca butonun bittiği yerde ekranda ufak bir beyazlık oluyor bende başka bunu yaşayan var mı? Ekrana fazla bastırdığınızda olan cinsten bir beyazlıktan bahsediyorum.

Tekrar sormuş olayım gözden kaçmış olabilir kullananlar bakarsa sevinirim özellikle siyah ekranda belli oluyor

Bende olmuyor

• oturbikonusalim kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• jakobyen kullanıcısına yanıt
    Cihazın fastboot modu kapalı onun için sakın fastboot moda alıp rom yükleme. Mi flash ile EDL moda geçir cihaza öyle rom at.

• Selamlar arkadaşlar

Sıfır mi5 Pro ( 4gb ram seramik ) siyah kaç TL eder ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bende de yok

• Öyle bir problem yok hocam bende de. Olsa soğurdum cihazdan şahsen

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrim uygun fiyatlı satılan kılıfların tamamı cihazın görüntüsünü bozuyor. Silikon, plastik farketmez. O kılıfları kullanınca insan amiral gemisi kullandığını hissedemiyor. Kalite hissi yok çünkü. Ne görüntüde, ne malzemede.

Aliexpress'ten Aixuan Mi5 kılıf almıştım 2 ay kadar önce. Malzeme kalitesi ve görüntüsü gayet iyi bu kılıfın. İz de tutmuyor. Bir bakın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: .eRCaN.

Şahsi fikrim uygun fiyatlı satılan kılıfların tamamı cihazın görüntüsünü bozuyor. Silikon, plastik farketmez. O kılıfları kullanınca insan amiral gemisi kullandığını hissedemiyor. Kalite hissi yok çünkü. Ne görüntüde, ne malzemede.

Aliexpress'ten Aixuan Mi5 kılıf almıştım 2 ay kadar önce. Malzeme kalitesi ve görüntüsü gayet iyi bu kılıfın. İz de tutmuyor. Bir bakın hocam

Sağol kardeşim olan oldu. Bundan sonra kullanmam zaten.

• Kılıflarda sararma olayı da var o kötü işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: kabalili

Arkadaşlar merhaba çinden mi5 sipariş ettim 64 gb'lık sanırım telefon unlock modda fakat imei değğiştirmek istiyorum. Konulardan hiç haberadr değilim ve ilk defa yapacağım, küçük bir çocuğa anlatır gibi ne yapmam gerektiği hangi programları nasıl yüğkleyeceğim ve ime yi değiştireceğimle ilgii herhangi bir link var mı veya anlatıp hayır işlemek isteyen birisi var mı acaba ? saygılarımla

bende aynı konuda mesaj yazıcaktım. İmei nasıl kopyalanıyor? birde telefon nasıl kaydetirilip unlock yapılıyor?
  • hepsiburda dan beyaz mi5 siparişi verdim yanında koruyucu kırılmaz cam aldım.

iphone 6 plus 128 gb den buna geçiş yapıyorum mecburi olarak ekranı kırmıştım 1.5 senedir kırık halde kullanıyordum artık mefta duruma geldi onu yaptırıp kullanıcam yine hafızası ve kamerası yeter =).

mi 5 için metal kasa koruyucu tavsiyeniz var mı ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Trde bulursam satın alacağım

hafta sonu 2 tane daha geliyo mi5 bilgin olsun ciddi alıcı isen mesaj at
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Kilifsiz kullanıyorum çizik yok dedim ama kendime nazar değdirdim.

Koltuktan düştü nereye vurdu bilmiyorum ama sonuç bu
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

eski mesajlara bak kullandığım 12,99dolarlık bi çerçeve almıştım güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: kabalili

Arkadaşlar merhaba çinden mi5 sipariş ettim 64 gb'lık sanırım telefon unlock modda fakat imei değğiştirmek istiyorum. Konulardan hiç haberadr değilim ve ilk defa yapacağım, küçük bir çocuğa anlatır gibi ne yapmam gerektiği hangi programları nasıl yüğkleyeceğim ve ime yi değiştireceğimle ilgii herhangi bir link var mı veya anlatıp hayır işlemek isteyen birisi var mı acaba ? saygılarımla

unlocku youtubede araştır videosu var chatin 62 miydi neydi adamın adı imei atmayı para verip öyle yaptır hiç bulaşma bi kaç kişi kanser oldu uğraşa uğraşa cihazı sattılar ver 50 tl rom imei yapsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordgnr

Hocam aslında öğrenmek istediğim telefonun evladiyelik olup olmadığı yani 3-4 ay sorunsuz kullanıp sonra servis servis gezmek istemiyorum açıkçası en önemli özellik kamera benim için g4 ön kamera gayet başarılı bu konuda bilginiz var mı ?

Arkadaşım okuyun adam gibi şu forumda yazılanları dönüp dönüp aynı sorular aynıo cevaplar sıkıcı telefon hakkında olumsuz eleştirilere inanma 10 numara amiral gemisi 6 aydır kulanıyorum hiç bir sıkıntı yok bu telefonun üstünede bu fiyatıda baz alırsak telefon yok okadar
  • krokodil06 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle agresifliğinin sebebini anlamamış olmakla birlikte,
    135 sayfa konuyu tek tek okuyamam g4 ile kıyaslaması varmı diye konu içi arama da çalışmıyor malesef.
    2. si ben sadece g4 ile kıyaslayabilecek biri var mı çünkü paramı çöpe atmak istemiyorum bunun hakkında bir soru sordum ki forumun amaçlarından biri de budur, yardımcı olan oldu olmayan cevap atmadı oldu bitti. G4 ile Mi5 kıyaslamasını ancak ikisini de kullanan birinden tam net öğrenebilirim, bunun içinde konu açamayacağıma göre üslubuna dikkat et biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordgnr

Öncelikle agresifliğinin sebebini anlamamış olmakla birlikte,
    135 sayfa konuyu tek tek okuyamam g4 ile kıyaslaması varmı diye konu içi arama da çalışmıyor malesef.
    2. si ben sadece g4 ile kıyaslayabilecek biri var mı çünkü paramı çöpe atmak istemiyorum bunun hakkında bir soru sordum ki forumun amaçlarından biri de budur, yardımcı olan oldu olmayan cevap atmadı oldu bitti. G4 ile Mi5 kıyaslamasını ancak ikisini de kullanan birinden tam net öğrenebilirim, bunun içinde konu açamayacağıma göre üslubuna dikkat et biraz.

ben g 4 ile ilgili bi karşılaştırma yapan hatta mi5 kullanan bi yorum okumuştum, müsadenle senin için kalkıpta 135 sayfa okuyamam linki bulacam diye uğraşmayım dimi bu ve buna benzer konuda özelden dahi bi çok soru gelince insan bıkıyo ortada agresiflik bişi yok tembellik var dilersen oku bakıver

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.