Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada dan alinca imei problemi cikiyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PalaWrath

neden çok kötü? cihazı alalı 1 ay olacak. tek sorduğum cihaz ekranında 4.5 mu gözüküyor yoksa 4G mi. onu da bir arkadaş açıkladı, ithalatta gözükmüyormuş

İnanın bunlar hep aldatmaca ve gereksiz şeyler.

Siz zaten konusu aktif, 400$ fiyatlı , S820 'li cihaz almışsınız. Şuanda kullanıcısı ve yorumlarıda güzel ,

4G veya LTE hakkınız da az/çok bilginiz varsa, bu cihazların donanım olarak ( sınırlandırılmamışsa) cat4/cat/5 ve cat9' a kadar giden ifadelerden çok çabuk anlamanız gerekirdi.

Ayrıca 4g / lte destekli 600mbps gibi bir hız olsa bile bu sefer de operatör/abonelik vb gibi alt desteklerin de tam olması gerekli.

İPHONE 5SE ve iphone6s 'i bu konu da inceleyin anlayacaksınız dediklerimi,

"Kötü" ifadem deki açıklamam şu; bu olaya vakıf olmayışınız ve bu cihazı takip etmeden mi aldınız diye.

Güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

neden çok kötü? cihazı alalı 1 ay olacak. tek sorduğum cihaz ekranında 4.5 mu gözüküyor yoksa 4G mi. onu da bir arkadaş açıkladı, ithalatta gözükmüyormuş

İnanın bunlar hep aldatmaca ve gereksiz şeyler.

Siz zaten konusu aktif, 400$ fiyatlı , S820 'li cihaz almışsınız. Şuanda kullanıcısı ve yorumlarıda güzel ,

4G veya LTE hakkınız da az/çok bilginiz varsa, bu cihazların donanım olarak ( sınırlandırılmamışsa) cat4/cat/5 ve cat9' a kadar giden ifadelerden çok çabuk anlamanız gerekirdi.

Ayrıca 4g / lte destekli 600mbps gibi bir hız olsa bile bu sefer de operatör/abonelik vb gibi alt desteklerin de tam olması gerekli.

İPHONE 5SE ve iphone6s 'i bu konu da inceleyin anlayacaksınız dediklerimi,

"Kötü" ifadem deki açıklamam şu; bu olaya vakıf olmayışınız ve bu cihazı takip etmeden mi aldınız diye.

Güle güle kullanın

Cihazı almak için bu olaya vakıf olmam gerekmezdi, zaten alırken önceliğim de 4,5G değildi. Herhangi bir operatörde kullanan var mı onu öğrenmek maksadım

• çıkmıyor
  • 4g

Lte

4.5g

Bu üçü de aynı şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    saolun :)
  • Merhaba Cenkay hocam, ilk sayfada anlatıldığı gibi cihazın bl kilidini açmaya çalışıyorum fakat açılmamakta israr ediyor. ilk denememde sorunun çin developer romu yüklü olmadığını görüp çin developer romunu yükledikten sonraki 2. denememden de olumsuz sonuç aldım (hatta tekrar başvuruda bulundum şifre gelmesini bekledim vs..). sorunum kilit açma uygulamasında %50 yi geçemiyor olmam. ''couldn't verify device'' hatası alıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 13 Ekim 2016; 21:26:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: Quoand

quote:

Orijinalden alıntı: mtl_lgn

Yorumunuzu okudum hocam , yalnız çok kararsız kaldım Ben hep hybrid dual driver ' a bakarken okuduğum yorumlar piston 2'yi tavsiye etti. Yeni nesil yerine , üstelik de benzer fiyatlara sahipken eski nesil kulaklığı da alasım yok ama herkes piston 2 den memnun bilemedim. Bugün yarın karar verip almayı düşünüyorum ama orjinallik konusunda aliexpress mi yoksa gearbest i mi tavsiye edersiniz ?

piston 2 kullanmış biri olarak paranızı çöpe atmayın derim hocam kısa süre sonra sıkıntı çıkartıyor tavsiyem Senfer UE alın şuan kullanıyorum çok iyi bir de şu sıralar yanlış değilsem Rock Zircon tavsiye ediyorlardı onada göz atın piston 2 den uzak durun

Senfer UE için link paylaşabilir misiniz, nereden alabilirim

https://www.aliexpress.com/item/New-Design-Original-SENFER-UE-Custom-Made-Around-Ear-Earphone-HIFI-Monitor-Headphones-Headset-With-MMCX/32506518312.html?spm=2114.12010108.1000013.8.A7xTYF&scm=1007.13339.33317.0&pvid=56fc6172-0f67-4de9-9868-36c72ade8a8c&tpp=1

• Selamlar,

İlk sayfada Teknik Özellikler kısmında CPU hızını "2.5ghz" yazmışsınız hocam bu ufak yanlışı düzeltirken ""Quad-core(2x1.8 GHz Kryo & 2x1.36 GHz Kryo)-Standard edition,
    Quad-core(2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo)-Prime & Pro edition"" bilgisini kullanabilirseniz faydalı olur :-)

Bir de naçizane istirhamım özellikle cihazı yeni alanlar için kısa başlıklar şeklinde (Yurt içi-Yurt dışı alıma göre olabilir) neyi hangi sırayla yapması gerektiği özet geçilebilir mi acaba???

İlk iş anladığım kadarıyla vakit kaybetmeden bir Mi Hesabı almak, sonra bootloader kilidi açılması başvurusu yapıp beklemek, sonra bootloader kilidini açmak... Sonra neyi ne için hangi sırayla yapıyoruz emin değilim :-)

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Siralama aynen oyle, mutlaka sim kart takip, telefon numarasini onaylayin, sonra 1-2 gune sms geliyor, sms gelince 2 tik ile unlock, 2 tik ile pcden rom atabilirisniz

• Telefonu elimde tutarken serçe parmağımı altına destek vererek tutuyorum. Bir süre sonra parmağım acimaya başlıyor. Metal kısmı keskin biraz.
    Bu da değişik bir paylaşım osun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 13 Ekim 2016; 22:17:12 >
  • Globalde 8.00.50 geldi yüklerken kayboldu 440 mb civarı idi bu güncelleme sizede aynısı oldumu ?
  • ben yükledim bir sorun olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

4.5 G kullanan var mı ? Bende 4G gözüküyor hep

Merhaba,

Kullandığınız operatör ? Paket ve fatura tutarı nedir?

kaç GB 'lık internet paketiniz var ?

Bu cihazı bir şekilde almışsanız ve ilk soru bu/bunlarsa gerçekten çok kötü :((

Sorulan soruya o kadar saçma ve ukala bir şekilde cevap vermişsiniz ki vermeseydiniz daha iyiydi. Size ne adamın internet paketinden varsa verecek cevabınız verin yoksa susun.
    Arkadaşlar 4g 4.5g lte hangi ibare yazarsa yazsın telefonun üstünde fark etmez sonuç olarak. Bunu söylerken hali hazırda ülkemiz şartları için söylüyorum. Maalesef ki onca reklam ve tantanadan sonra da elimize geçen maksimum 150 mgbit bir hız ki bunda sürekli olarak veremiyorlar zaten. Bizim cihazlarimiz şuan desteklenen en hızlı mobil veri alma ve verme özelliğine sahip bu konuda şüpheniz olmasın. Yurt dışında birçok gelişmiş ülkede örnek ABD. JAPONYA. KORE. FRANSA. ALMANYA gibi ülkelerde 4g hizmeti %90 gibi bir oranda mümkün olan en yüksek hızda ve kapsama alanında sürekli kullanılıyor.Bugün ne dünyada nede başka bir evrende 4.5g gibi bir terim yada hizmet yoktur. Bu iş sadece ülkemize özeldir dünya bizi kıskanıyor 😊. Bu cihazı alan yada almak isteyen varsa gönül rahatlığıyla alıp kullanabilir. Birinci sayfada yer alan lte band açma işini mutlaka yapın faydası oluyor. Elbette 800mhz açılamıyor ama diğerleri full var. Bizzat denedim boş konuşmuyorum.
    Sadece ülkemize özel olan 4.5g olayına fazla kafa takmayın yurdumda bırak 4g yi 3g hatta 2g hizmetini alamayan yerlerde var unutmayın. Adamlar minare tepesinde konuşuyor telefonla bizde izliyoruz haberlerde.

• Arkadaşlar hayrına birisi özelden bana ulaşabilir mi?bugun aldım mi 5.bi türlü miuı 8 yükleyemedim.indirdim tel görmüyor.baya konu okudum ama yapamadım.şimdiden teşekkürler
  • Bana rom tavsiyesinde bulunacak var mı acaba suan dvlprdayin fakat snapchat açılmıyor global stable da pek memnun değildim son eulari kullanan var mi acaba böyle miui7 deki 6.5.30 sürümü ayarinda olsa süper olur en iyiysi oydu şuana kadar ayrica cm14 ssleri dolanıyor yakında cm14u görücez

• Arkadaşlar ithalatçı garantili note 5 ile xiaomi mi5 arasında kaldım sizin tavsiyelerinizi almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

Arkadaşlar ithalatçı garantili note 5 ile xiaomi mi5 arasında kaldım sizin tavsiyelerinizi almak istiyorum

Ayrı dünyaların telefonları.
    Kullanım amacınız nedir

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Daha önce birkaç ay note 3 kullanma fırsatı yakaladım , gerçekten çok eğlenceli not serisi telefon kullanmak , genelde sosyal medya yoğunluklu kullanırım , o yüzden fotoğraf kalitesi önemli benim için , oyun oynayan biri değilim , şarjı günü çıkarsın yeter benim için :) , içimden bi seste boşa 600-700 lira fazla verme mi5 kamera kalitesi seni tatmin eder diyor bilemedim :)
  • Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    Pil sorunun olmaz. Kamera da da gece çekimleri otomatikte Note 5 kadar olmaz. Manüel çekimlerde güzel sonuçlar alınabiliyor. Gündüz pek fark göremezsin.

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.