Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.412
Cevap
364
Favori
1.568.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2856
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 434
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 256
  • Favoriye Eklediklerim 368
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hiboz (684 mesaj) kimyagERdem (588 mesaj) birkuşgibi (584 mesaj) cagriklm06 (549 mesaj) Asaf04 (454 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12201 mesaj) Mobil (17624 mesaj) Tablet (721 mesaj) Mini (2990 mesaj) Uygulama (780 mesaj)
  • @
61 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Giriş
    399 Mesaj

değerler müthiş gözlerime inanamadım. boşuna işkence çekiyorum benim eski batarya ile..

Şu efsane indirimlerini de bir göreyim de, siparişi hemen vereyim. yetti gari benim telefonun şarjla bağımlığını:)

Dip not. Ben LineageOS 17 kullanıyorum acaba 18 de pil ömrü daha mı iyi bir bunu merak ettim bir de ben dark mod (karanlık mod) kullanıyorum. amoled haricinde tasarrufdan ziyade tüketimi bile artırır diyorlar.. siz dark mod kullandınız mı hiç? tüketim fark ediyor mu acaba ben de normal mod'a dönsem?

|
    |
    hakikidaredevil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: unraiser

Lineage 18'de herhangi bir sorun mevcut mu günlük kullanımda?

Banka uygulamaları, GPS vs?

Ben LineageOS 17 kullanıyorum, ilk kurduğumda banka uygulamalarına girince; "telefonunuz rootlu olduğundan doğacak zarardan sorumlu değiliz" minvalinde bir uyarı çıktı..

Lakin telefonda root yoktu uretici dışında rom yüklendiğinden öyle dediğine kanaat getirdim. sordum soruşturdum,madem telefonu rootlu sanıyor ben de o zaman root pro. magisk yükleyip banka uygulamalarını "hide" gizleme yaptım. Böylelikle banka uygulamasına girişte uyarı çıkmadı. en önemlisi temassız mobil ödeme aktif oldu.

gps ile deneyimim yok. kurmadan önce okuğum kadarıyla o sorun çoktan aşılmış.

|
    |

• Yüzbaşı
    251 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: until

Bereketli olsun hasadınız. Profile baktım da Gemlik, sizin o zaman yemeliktir zeytinleriniz. Gemlik zeytinini çok severim, genelde de oradan geçiyordum. Kısmet gün olur zeytinlerinizden almak isterim.  

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim. Yolunuz düşerse ve uygun olursak başımın üstünde yeriniz var. PM atıyorum, gerektiği zaman ulaşırsınız. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    214 Mesaj

Lineage17 biraz daha iyi gibiydi sanki eski batarya ile denediğimde. Fakat yeni bataryayla hiç denemedim. Bu arada ekran görüntülerini RevengeOS 4 beta kullanırken attım. Aosp romlar arasında çok da bi fark yok pil kullanımı açısından bence.
    Ben gündüzleri açık geceleri koyu tema ile kullanıyorum. Dediğiniz gibi LCD panellerde iş arka aydınlatmada olduğu için piksellerin hangi rengi gösterdiğinin pek bir önemi yok. Özellikle gündüzleri koyu tema kullanmak; ekranı daha iyi görmek için ekran parlaklığını arttırmanıza sebep olabilir. Bu da daha fazla pil harcanması demek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    until kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    214 Mesaj

Lineage18'de de aynı şekilde Magisk kullanarak çözebilirsiniz sorunu. Gps gayet iyi çalışıyordu.
    Tek sıkıntı romu yükledikten sonra twrp siliniyor. Tekrardan flashlamanız lazım twrp'yi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    unraiser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SimurgFC

Teşekkür ederim. Yolunuz düşerse ve uygun olursak başımın üstünde yeriniz var. PM atıyorum, gerektiği zaman ulaşırsınız. İyi forumlar.

Alıntıları Göster

Allah razı olsun kardeşim.

Benim PM'ler kapalı, mesajı göremedim ama konu başlığına telefon numarası yazmışsınız galiba onu bildirimlerden görebildim.

Yazları geçiyorum sizin oralardan bakalım kısmet olurda geçersek yine Gemlik'ten uğramak isterim. 

|
    |

• Yüzbaşı
    399 Mesaj

Dark mod'a alıştıktan sonra da açık mod gözlerimi ağrıtıyor:(

|
    |
    hakikidaredevil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mi5 prime telefonum bootloopa girdi twrp üzerinden rom atarken. Twrp ise silindi. Bilgisayarımda hiçbir mi tool dosyası yok. Stock Rom atabilmem için yardımcı olabilir misiniz? Linkler de ölü maalesef ilk mesajdaki.

telefonum oyun oynarken çok ısınıyor ve oyunlarda kasma yapıyor acaba bu romlamı yoksa bataryaylamı alakalıdır. Batarya ilk bataryası hiç değişmedi , rom xiaomi.eu 10.2

|
    |

Xiaomitool V2 deneyin bir de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    JesterKafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    753 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiboz -- 26 Kasım 2020; 19:25:19 >
    |
    |
    JesterKafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sorun pcye adb yüklenmemesiymis. Başka bir bilgisayara adb yükleyip çözdüm. Teşekkürler.
    |
    |
    hiboz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
kripto para haberleri
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.