Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    stock kamera yerine gcam deneyebilirsiniz daha performanslı
  • Merhaba çocuğun tablet niyetine kullandığı mi 5 de bugün sorun oluştu. Ekranı kapatinca tekrar açılmıyor. Sadece alt tuşların ışığı yanıyor. Kapatmaya basılı tutunca da açılış ekranından sonra yine kapalı ekran duruyordu.

Wlpe data yapıp sıfırladım. Şimdi ekran kapatinca yine tekrar ekran açılmıyor. Ana yeniden başlayınca düzeliyor. Ekran kapanana kadar.

Bu sorun nasıl düzeltilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. 3.5 Yıldır Mi 5 Kullanıyorum. Bu Telefon İçin İlk Defa( Daha Önce G3 te Kullandım) Mobil Ödeme Kullanayım Dedim. Ekstra 10 Puan Gelecekti.
    Nfc Açık, Dokundur Ödede Axess Mobil Seçili Axess Mobil Açık ve Oradan Kartında Seçtim. Pos Cihazında Gezdirdim Telefonu Ama Olmadı Bi Türlü. Miu 8.1 ve Android 6 Var. 4-5 Kere Defalarca Denedim Olmadı. Mecburen Kartla Temassız Ödedim. Carrefour.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar telefonun şarjı bitti.Şarja taktığımda bir kaç saniyede bir kırmızı ışık yanıyor ve açılmıyor sizce nasıl hallolur.
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    google zaten kullanıcı tanımlama verilerinden parayı kırıyor, gidip kredi kartı mı çalacak :D
    Zenex ile yazismıştım hocam. Başı çok ağrımis zamanında mi5 pro dan. Artık öyle işlere girmiyorum dedi. Ben de uzun zamandır telefonsuz kaldığım için mi note 10 lite aldım artik. :) İnşallah mi 5 pro gibi batarya veya yedek parça da tekrar sıkıntı yaşamayız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Mi5 room yükleme konusunda uzak baglantı ile yardımcı olabilecek var mı?

Artık tel kullanilmaz duruma geldi. Birisi yardımcı olursa minnettar olurum.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Boatloader kilidi açık mı?
    Twrp yüklü mü?

BL yı açtım
    Twrp yüklü değil. Yukleyedim

• Yarısı mobil veri.
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    pil değiştirdiyseniz deji pillerde nfc desteği olmadığı özellikle belirtilmiş ondan olabilir
  • 3 senelik telefonum sarj olmuyor artik basina böyle bisey gelen var mi sarj soketi degissek olurmu baska bi soeun olabilir mi anakart arizasi falan

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 14 Haziran 2020; 10:28:48 >
    Mi5'te NFC konektörü bataryada mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    1 ay önce mi5 ime deki pil kendim taktım ve hem Vakıfbank temassi hem de bonus temassız özelliklerini NFC ile kullanabiliyoruz.
    NFC özelliği bu telefonda pil ile alakalı değil.
    Kesin ve net bilginize

• cmert kullanıcısına yanıt
    Denedini mi hocam?
    Bu omceki sürüme göre farklar neler. Bende kurmak istiyorum.

• arkadaşalar mi5 kullanıcısıyım fakat başka bir telefon ile ilgili bir şey sormak istiyorum. telefon sony xperia x modeli, telefonu
    usb ile bilgisayara bağlandığımda telefon şarj oluyor ama telefonunun hafızasını görmüyor. yani telefonu usb ile bagladığım da dosya aktarım modunu (MTP) seçeceğim menü falan gelmiyor.
    telefonu normal bir prizde de şarj etmeye çalıştığımda da çok yavaş şarj oluyor(7-8 saat gibi bir süre).
    telefondaki verileri alıp fabrika ayarlarına döndürmek istedim ama usb ile bilgisayara bağladığımda telefon şarj oluyor ama bilgisayar tarafından görünmüyor. kabloda problem yok o kabloyla başka telefonu bilgisayara bağladım. ne yapabilirim teşekkürler
    geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı falanda aktifte ettim.
    kişiselleştirme seçenekleri çok daha fazla, koyu mod desteği daha iyileştirilmiş. (yerleşik uygulamaları da kapsıyor artık.)
    android 10 ile gelen diğer yenilikleri de malum. batarya performansını da kullandıkça göreceğiz bakalım
  • jagatai J kullanıcısına yanıt
    Alakası yok. Deji pil kullanıyorum nfc çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.