Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18541855185618571858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki cihaz birden şarj etmediyseniz dediğiniz gibi hızlı şarj etmeli, sahte yada arızalı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MySun kullanıcısına yanıt
    orjinalliğinden emin olabilmek adına özellikle amazon üzerinden aldım. hızlı şarj demedi ama yaklaşık 2 saatte doldurdu. Kendi adaptöründen 25-30 dk daha yavaş. Cihazın ilk kullanımı olduğundan olabilir diye düşünüyorum. Powerbank fulleyip yarın tekrar deneyeceğim. Orjinallik için kazınacak bir yer var onu kazıyıp sorgulasam mı acaba sitede. Kutu deforme oldu diye sıkıntı çıkarabilirler öyle yapınca

güncelleme: redmi powerbank hızlı şarj 2.0 destekli olduğundan hızlı şarj yazmıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jagatai -- 16 Nisan 2020; 14:9:30 >
  • Alakasız olacak ama elinde bozuk cihazı olan ve arka kapağı kullanılabilecek durumda olan var mı? :)
  • Sağlık Bakanlığının Hayat Eve Sığar Uygulamasını İndirip Çalışma Durdu Hatası Alan Mi5 Var mı? 3 Yıldır Kullandığım Cihazda Böyle Hata Olmamıştı Buna Denk Geldi.

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    uygulamadan kaynaklı cihazdan değil gönül rahatlığı ile cihazı kullanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Sizin için indirip denedim. Sorunsuz çalıştı.

• hiboz H kullanıcısına yanıt
    Sağolasın. Uygulama Güncellemesi Bekleyeceğiz Artık. Mi Sürümünde Güncellemedim. Belki O da Etkilidir.

• cmert kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, hangi romu yüklediniz?
    İlave kullandığınız magisk eklentisi vs var mı?
    Mi sürümü ile ilgili olmayabilir. Başka bir sıkıntı olabilir. Konum, Bluetooth açık olmalı. TC no, baba adı vb bilgiler girdiniz mi?
    Konu dışı ama merak ettiğim için soruyorum. Memurlar.net deki forum yöneticisi hopali siz misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Mi sürümü ile ilgili olmayabilir. Başka bir sıkıntı olabilir. Konum, Bluetooth açık olmalı. TC no, baba adı vb bilgiler girdiniz mi?
    Konu dışı ama merak ettiğim için soruyorum. Memurlar.net deki forum yöneticisi hopali siz misiniz?
    Konum ve Blutoothu Açıp Giriş Denediğimde de Aynıydı. İlk Anda Uyguladım Hatta. Uygulamayı Açtığımda İlerle Kısmında Bir Kaç Bilgiyi Geçince Çalışma Durdu Hatası Geliyor.Dediğiniz Kısımlara Gelemiyorum Bile:)

Diğer Sorunun Cevabı Evet
  • spondane kullanıcısına yanıt
    root olarak lineage nin kendi dosyasini kullaniyorm. magisk kullanmiyorum. yaptigim tek sey bayarya optimizasyon seceneginde "verimlilik" kismi seçili.

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• Arkadaşlar telefon açıkken şarja takıyorum. Hızlı şarj almaya başlıyor ışık yanıoor fakat bir 5 dk sonra ışık sönüyor kablo takılı olmasına rağmen. Şarj almıyor. Kapalıyken şarj yapabiliyorum telefonu. Sizce ne yapmam gerekli?

Ben root kısmından falan anlamam da genel olarak memnun musunuz romdan?

kilidi açıp eu rom yüklemiştim zar zor, 11.0.2android 8, LineageOS direk twrp den yükleniyor sanırım PC ye gerek kalmadan, doğrumudur?
    evet memnunum, hangi cihazi kullanirsam kullanayim ilk yapacagim sey lineage romu yüklemek olur.

evet twrp uzerinden gapps + root paketi ile yuklenecek

• Rom+gapps+root mu yüklenecek? İkisi tamam da root dosyası nedir nereden yüklenir? Önceki telefonum moto g de ilk ikisi vardı sadece yüklerken.

cihazı rootsuz kullanmak istersen yuklemek zorunda degilsin. rootlu kullanmak istersend3 addonsu-16.0-arm64-signed.zip isimli dosyayi indirip yuklemen lazim. lineage resmi sayfasinda var. extras bölümünde

Teşekkür ederim, root ne işe yarıyor bilmediğime göre yüklemesem de olur sanırım

kesinlikle
    Orta tuşa basmadan dokunarak ana ekrana dönmek istiyorum nasıl yapacağım, miui da o seçenek var inşallah bunda da vardır yoksa geri dönerim basmak zulüm iki tane ana ekran uygulaması çıkıyor hangisini kullanmak lazım?

Ekleme: şükür varmış :)

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
    Miui ya gecerim gibi pek hoşuma gitmedi akıcı ama birşeyler eksik gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySun -- 21 Nisan 2020; 22:43:5 >
    tercih ve alışkanlık meselesi tabii ki. miui ya gore benim icin en elzem tarafi batarya performansi

• 
Sayfa: önceki 18541855185618571858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.