Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GrandMasterTurks

Arkadaşlar 3900 mAh lık pil çıkmış, eğer Mi5 ile hayatına devam edecek varsa ve yeni güncellemeler den sonra artık şarj yetmiyor ise bunu almanızı ve içindeki 3000 ile değiştirmenizi tavsiye ederim. 1.5 sene daha götürür sizi yeni telefon alana kadar.
    link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serihan

40 TL kargo parası bu neya😠😠
    Yokmu bunun çözümü
    Ne nohonmuuş arkadaş...
    Çin'den geliyor hocam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 800 tl ye satılık mi5 prime 64 gb var arkadaşlar bilginize.
    Sıfır gibi kozmetik. gold renk. İhtiyacı olan varsa görüşelim.

• sasuta kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce bu pilden kullandım memnun kaldım çok oyun oynadığım için beni bir sene idare etti o zaman 3300 mah yazıyodu. Sistemde 3000 mah çıkıyor ama sanki 3300 lük etki yapıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Xiaomi Mi5 Siyah Kasa ve Hybrid Korumalı İnce Kılıf Fonemax Yanında 800 TL'dir.
    İlgilenen PM gönderebilir.
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandMasterTurks -- 22 Mart 2019; 9:12:3 >
  • Merhaba arkadaşlar 2 yıllık mi5s cihazım qualcoom 3.0 şarj aleti ile şarj etmiyor. (bu arada şarj aletini mi5 cihazda denedim sorunsuz şarj ediyor.) qualcoom cihazı mi5s e bağlayıp şarj değerlerini ölçtüğümde 10 saniye içinde adaptör akım vermeyi kesiyor. Normal 2a yada 1a şarj cihazları şarj ettiğimde ise 2 saatte %30 ları görebiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim başta bataryayımı değiştireyim yoksa şarj soketi devresini mi değiştirmeliyim yardımınızı bekliyorum.
    Bugün sipariş verdim ne zaman gelir tahminen?

• Burgazlix39x B kullanıcısına yanıt
    Bir aksilik olmazsa 2-4 hafta içinde gelir. Benimki 3 haftada gelmişti.
    Haziran ayında Hepsiburada dan almıştım bu konuya bakınca nohon hariç diğerleri çakma olduğunu öğrendim.Bir tane uygulama vardi batarya 2500mah doluyor gösteriyor.
    İnşallah telefonu ilk aldığım zaman ki batarya performansini alırım, şöyle 5 saat ekran açık süresi verse yeter.

• Android 9 (pie) LineageOS 16.0 yayınlandı
    https://download.lineageos.org/gemini
  • Bataryayı almayı düşünüyorum normal birisi monte edebilir mi herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç var mı?
  • Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    Çok basit youtube videolarını izleyerek yapabilirsin. Orjinal pili çift taraflı bant ile yapıştırıldığı için fön ile ısıtırsan çıkartman daha kolay olacaktır.
  • Merhaba arkadaşlar
    Telefonda video arama yaparken veya ön kamerada video cekerken ses gitmeme sorunu var. Arka kamerada video cekerken veya normal konuşmada sorun yok. Yazılımsal olabilir diye düşünüyorum.

Bu arıza, sıvı teması sebebi ile ekran değişimi ve anakart onarimindan sonra çıktı? Sizce neden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nohon

• quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Çok basit youtube videolarını izleyerek yapabilirsin. Orjinal pili çift taraflı bant ile yapıştırıldığı için fön ile ısıtırsan çıkartman daha kolay olacaktır.
    Sonrasında tekrar bant ile yapıştırmama gerek var mı?
  • Hadi yine iyisiniz official android 9 pie cikmis. Hatta microG olani bile yayinda (resmi play services yerine acik kaynak olani var. google servislerini pek kullanmiyor, sarj daha iyi gitsin istiyorsaniz microg kullanicisi olarak oneririm).

https://download.lineage.microg.org/gemini/

https://download.lineageos.org/gemini?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    Ben yapıştırmadım.
  • 
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.