Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcroses

benim telefonun batarya da bir temassizlik oluyor icini acip pil soketini bastirinca tekrar calisiyor ama bu cok sık oluyor son zamanlarda cozum onerisi olan var mi?
    soket gevşek ozaman slikon la felan yapıştırabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonuna google asistan gelen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt
    hafta sonu geldi.

Pil sorununa ne yaptık şimdi. aiexpreste nohan var 60+50 kargo, facebook grubunda var 120 istiyorlar pile, tabi orjial değil.
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    mi forumlarinda bu sorundan cok sikayet var kronik bir sorun ama neden olduguna kesin bir cevap yok.
  • bırakın xiaomi güncelleme vermesin allah aşkına. her güncellemede ne performans kalıyor ne batarya
  • merhaba arkadaşlar bootloader unlock için başvuru mesajı atma olayı kaldırıldı mı ?
  • Mi5 için hızlı şarj destekli batarya var mı acaba?

• Nohon bataryalarım geldi birisini taktım şimdilik iyi gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5EED104EE -- 21 Aralık 2018; 19:43:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5EED104EE

Nohon bataryalarım geldi birisini taktım şimdilik iyi gibi duruyor.
    hayırlı olsun hocam. nereden kaça aldınız. türkiyede satışı varmı bu bataryanınn
  • İki buçuk yıllık Mi5 telefonumun bataryası iyice kötüleşmesi üzerine N11den bir batarya aldım ama hüsranla sonuçlandı. Daha sonra telefoncu arkadaşıma sordum ve işimi görecek bir batarya bulacağını söyledi. Hadi bakalım dedim. Ve pek duymadığım bir marka batarya getirdi. Pek umudum yoktu ama yine de denemek istedim. Ve sonuç güzel. Ama eksi tarafı hızlı şarjı desteklemiyor. Sabahtan geceye kadar şarjı yeterli olunca gece takıyorum ve hızlı şarj özelliğini pek aramadım açıkçası. 5-6 saat kadar ekran süresi veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 42hakan42 -- 20 Aralık 2018; 19:55:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5EED104EE

Nohon bataryalarım geldi birisini taktım şimdilik iyi gibi duruyor.
    Toplam kullanım süreniz ve ekran süreniz nedir hocam ? Ayrıca marketten accubattery uygulamasını indirip, telefonu %5 iken şarja takıp %100 olana kadar bekleyin tam kapasitesini de öğrenmiş oluruz. Bu sürede kullanabilirsiniz ama %5 ken takıp çıkarmamanız lazım. Tam ölçüm için bu şart.
  • Arkadaşlar nohon batarya taktım cihaz kendine geldi 3 tane almıştım. Birisini kendi cihazıma taktım. Ful oyun oynama ve normal kullanım da atıyorum inceleyebilirsiniz. Diğerlerini 130 tl den satacağı m alıcısı çıkarsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• iyidebanane13 kullanıcısına yanıt

• science40 S kullanıcısına yanıt
    Şuan için Türkiye'de yok diye biliyorum. Ben direk aliexpress nohon offical mağazasından aldım. Tek sıkıntısı gümrük bataryada sorun yaşanabiliyormuş. Belçika üzerinden gönderdiler. Ve kargo parası +40 lira gibi maalesef

• İyice ölmüş benim pil de. Kendi pilinizi bedavaya getireceksiniz sanırım daha uygun bir fiyat verirseniz talip olabilirim.

• Kullanım süresi beni şaşırttı. Şimdilik ilk defa %100 şarj ettim. Bundan sonra max%70 min %20 kullanmaya çalışacağım.

• kaç saate şarj oluyor hocam? hızlı şarj özelliği var mı

• iyidebanane13 kullanıcısına yanıt
    Accubataryayi kuralı baya oldu ancak uygulamanin saglik sekmesindeki bilgileri göremiyorum. Görebilmek içinde dediginiz gibi 5-100 arasi kesintisiz da şar mı gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebor -- 23 Aralık 2018; 8:34:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefilcix

kaç saate şarj oluyor hocam? hızlı şarj özelliği var mı
    Şarj ederken sağ üstte hızlı şarj ibaresi ayrıca çıkıyor. Sıcaklık sensörü çalışıyor.👍

• 
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.