Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17211722172317241725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlardan bölgeyi hindistan yapmak gerekiyor. O özelliği sadece hindistan ile sınırlamışlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burgazlix39x

Hocam telefonun test yeri var ya oraya girin orada GPS teste girin düzelecek.

Alıntıları Göster
    Hocam oraya nasıl giriyoruz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada yazanların tamamı zaten yapılı olduğu halde yine de reklam çıkıyor. Özellikle dosyalara girdiğimde.

• revolutionx kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, telefon hakkında, çekirdek sürümüne 5 kere tıkla, 32. Sırada GPS var

• hiboz H kullanıcısına yanıt
    aynı durum bendede var. dosya yöneticisine girdiğimde reklamlar geliyor. mi nin dosya yönetisinde daha önce bunlara hiç rastlamamıştır. mi 9 dan sonra böyle galiba. söylenen ayarların hepsini bende yaptım. ama yinede geliyo . sinir etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burgazlix39x

Hocam telefonun test yeri var ya oraya girin orada GPS teste girin düzelecek.

Alıntıları Göster
    Hocam dediğinizi yaptım 5 saniye de konumumu buldu fakat bip te sorun halen devam ediyor

@hiboz: teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 gundur bu sekilde bildirimler geliyor nedir bu zararli bir yazilim mi yoksa normal birsey mi ?

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• iptal55 kullanıcısına yanıt
    Bence normal değil ama neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Vegatablo

O bir hata değil yeni bir kısayol gibi yukarı kaydirinca Google asistan aciliyor
    hata olmadığını biliyorum, sorun bende zaten çok rahatsız oldum kapatamıyorum :/

ayrıca bu google asistan değil, google asistanın kısayol tuşunu kapatabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sitnaons -- 6 Mayıs 2018; 1:29:19 >
  • quote:

Instagram odak modu gelen var mı benim telefonda yok fakat arkadaşın s7 sinde var
    Arkadaşlar cevap??

• quote:

Arkadaşlar cevap??

Alıntıları Göster
    Apkmirror dan en son sürümü indirip yükledim. Gelmemiş daha.

• Arkadslar mi5 kullanicisiyim yazilim konusunda yardima ihtiyacim var konu ciddi telefon brick oldu cok fazla sey denedim eski bir samsung kullanicisi olarak tecrubelerim cok fazla ama bu beni cok zorladi gercekten bilgili ve deneyimli biri ile gorusmek istiyorum yazmaya kalksam cok uzun surucek burda o yuzden dm den numarasini atabilirse arayip olayi detayli bir skilde anlatmak ve yardim almak isterim konu ciddi ve acildir tesekkurler iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

Arkadslar mi5 kullanicisiyim yazilim konusunda yardima ihtiyacim var konu ciddi telefon brick oldu cok fazla sey denedim eski bir samsung kullanicisi olarak tecrubelerim cok fazla ama bu beni cok zorladi gercekten bilgili ve deneyimli biri ile gorusmek istiyorum yazmaya kalksam cok uzun surucek burda o yuzden dm den numarasini atabilirse arayip olayi detayli bir skilde anlatmak ve yardim almak isterim konu ciddi ve acildir tesekkurler iyi forumlar
    Cihaz unlocked mu? Fastboot modda cihazı görmüyor mu? Bu ikisine cevabınız hayır ise bir şey yapılabileceğini sanmıyorum geçmiş olsun

• Benim telefonda kapandı açılmıyor muhtemelen anakart gitti garantisi hala var ama gondermedim. Garantisi delta adamlar anakarti yenilemiyorlar. Emin olmak için bir telefoncuya gosterecem, ucuz yollu yapılırsa yaptırırım. Mate 10 lite aldım ama mi5 i arıyorum güzel telefondu.

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Anakart gittiğini sanmam benimde aynı şey başıma geldi. Delta ya gönderdim yapıldı geldi. Sadece batarya nın soketi ni çıkarıp takıyorlar o kadar. Ben garanti den çıkmasın diye yolladım. Garanti den geldikten sonra tekrar oldu aynı olay kendim soketi çıkarıp taktım ve düzeldi. Bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • androkolik kullanıcısına yanıt
    İns. Öyledir olmadı bakayım ben de.

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Aslinda olay biraz karisik ben bootloder kilidini actim rom attim sonra kapatmak iztedim netten arastirdim adb emilatorden kodlar vardi asit bi koddu bootloder lock diye biseydi yaptim tel bidaha kendini boot etmedi sonra adb emilatorden cihaz infosuna baktigimda telin bootlooder kitlenmis tekrardan ama cihaz kendini boot etmiyor ve recoverye girmiyor sadece fasboota giriyor bidaha aybi yontemle acmak istedim ama baamisin demedi cok fazla sey denedim basaramadim

• Merhaba arkadaşlar, kardeşimin telefonu (Mi 5 prime) son güncellemeden sonra sapıttı. Telefon şarj olmuyor. Ampere uygulamasını indirdip baktık, ilk taktığında 200 gösterirken bir anda 50-60'a düşüyor, normalde bunun 2000lerde olması lazım diye biliyorum. Telefon şarjdayken bile şarjı azalıyor, en sonunda kapandı. Dünden beri şarjda ve telefonu açamadık.

İnternette 9.5.2 sürümünde benzer sıkıntı yaşayanlar olmuş ama çözümünü bulamadım. Benzer sorun yaşayan ve çözüm bulan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

Aslinda olay biraz karisik ben bootloder kilidini actim rom attim sonra kapatmak iztedim netten arastirdim adb emilatorden kodlar vardi asit bi koddu bootloder lock diye biseydi yaptim tel bidaha kendini boot etmedi sonra adb emilatorden cihaz infosuna baktigimda telin bootlooder kitlenmis tekrardan ama cihaz kendini boot etmiyor ve recoverye girmiyor sadece fasboota giriyor bidaha aybi yontemle acmak istedim ama baamisin demedi cok fazla sey denedim basaramadim
    Hatanız custom recovery varken cihazı kilitlemek olmuş.miui forumlarına epey takılmış biri olarak gördüğüm üzere bunun yapılmaması gerektiği konusunda ısrarla uyardıklarına göre büyük ihtimalle çözümü yok demektir makesef.cihaza önce miflash ile normal rom atıp ondan sonra kilitlemeniz gerekiyordu.

Fastboota giriyorsa miflash ile normal rom yüklemeyi deneyin bir ihtimal recovery yerine stock recovery yazılırsa açılır ama bildiğim kadarıyla kilit kapalıyken recovery bölümüne veri yazdırılamıyor, diğer bir yol da tekrar fastbootta unlock yapmayı denemeniz başka da çözüm gelmiyor aklıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teyzen nevfik -- 10 Mayıs 2018; 16:0:36 >

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    2 sinide denedim ve sonuc alamadim komple telefonun hafizasini ucurcak bir yontem yokmudur

• 
Sayfa: önceki 17211722172317241725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.