Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • v9.5.2 güncelleme olarak bildirim ekranı iyileştirilmiş vatsap yazışmasını vatsapı açmadan bile yazışabiliyosun içeriği görebiliyosun. Ancak şarj çok kötü. Şarj çabuk bitiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Fastboot tan yükleme linki varsa paylaşabilirmisin.

• zafermtl Z kullanıcısına yanıt
    Mi forum (En) da var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafermtl

v9.5.2 güncelleme olarak bildirim ekranı iyileştirilmiş vatsap yazışmasını vatsapı açmadan bile yazışabiliyosun içeriği görebiliyosun. Ancak şarj çok kötü. Şarj çabuk bitiyor.
    Bahsettiğiniz olay önceki sürümlerde de var hocam. Yalnız iki parmakla aşağı çekmek gerekiyor.
  • iyidebanane13 kullanıcısına yanıt
    v9.2.1 de olmuyodu

• son güncellemeden sonra gps aranıyor da kalıyor google maps'de.Başına bu tarz bir durum gelen var mıdır ?
  • Despotic kullanıcısına yanıt
    Araçta şarja takınca gps aranıyor a düşüyor. Son global developer ve global stable da bu sorunu yaşadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Despotic

son güncellemeden sonra gps aranıyor da kalıyor google maps'de.Başına bu tarz bir durum gelen var mıdır ?
    Bende de oluyor. Gps data diye uygulama var. Google maps açıkken buna girip uydu arıyorum. 30 saniye sonra en az 9 tane uyduya bağlanıyor. Sonra Google maps e geçip konumu bul dediğim zaman şak diye buluyor. Yoksa gps aranıyor şeklinde kalıp konumu bulmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu son guncelleme 9.5.2.0 nasil.yukleyenler + ve - leri olarak yazarsa forum bilgilenmis olur

• 8.0 ile batarya bir nebze olsa iyileştirilmiş gibi duruyor onun dışında bazı bildirim efektleri değişmiş çok bir fark yok.
  • Önceki sürümlerde doğrudan pil optimize ayarına ulaşabiliyorduk. Şimdi güvenlik uygulamasına girip oradan geçiş yapıyoruz. Bunun bir kısa yolu var mı acaba?
  • Arkadaşlar bu 9.5.2 den hiç memnun değilim nasıl geri dönebilirim yardım lütfen.

Eski romu güncelleyiciden seçiyorum hata verip yüklemiyo güncelleme eoğrulanamıyor diyo..

• neco53 N kullanıcısına yanıt
    Herkes memnun. Siz neden beğenmediniz. Temiz kurulum yapmayı deneyin. Sorunlar kaybolacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Herkes memnun. Siz neden beğenmediniz. Temiz kurulum yapmayı deneyin. Sorunlar kaybolacaktır.
    Kendi kendine açılıp kapanıyor gps açıkken

Temiz kurulum ne güncelleme geldi yükled bende nasıl yapıcam herkes şikayetçi yukarda ben mi yanlış okuyorum..

Eğer güncelleyici altında olmuyorsa, dönmek istediğiniz romun fastboot unu bulun onu indirin ve miflash ile flashlayın. Başka geçme şansınız yok.

• Son güncellemeden sonra ekranı yukarı kaydırma google aramalarını açıyor nasıl kapatıyoruz bunu? canımı sıktı cidden bırak kaydırmayı dokunmadan google acılıyor
    İlk sayfada detaylı anlatım var. Mi flaş programı bilgisayar vasıtasıyla .tgz uzantılı fastboot romu indirip herşeyi silerek kurulum yapın.

• sitnaons kullanıcısına yanıt
    Android Oreo ile birlikte tarayıcı açıyor onu kapatma imkanı yok şuan için

8.4.19 ile ...

• Beyler benim şarj artık hiç dayanmamaya başladı. 3 buçuk saat ekran açık kalınca bitiyor
  • 
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.