Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9.2.1 gelmis yukleyelim mi kulanan varmi ?

9.1.1 in pil suresi cok kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptal55 kullanıcısına yanıt
    ben de whatsapp çift bildirim sorununa gıcık oluyorum, yeni sürümde düzeltildiği söyleniyordu
    https://www.xda-developers.com/xiaomi-miui-9-2-global-stable-rollout/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 8 Şubat 2018; 14:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

ben de whatsapp çift bildirim sorununa gıcık oluyorum, yeni sürümde düzeltildiği söyleniyordu
    https://www.xda-developers.com/xiaomi-miui-9-2-global-stable-rollout/

Mi 5 için yayınlanmış fakat beklentilerimizin altında bir güncelleme olacağının garantisini verebilirim.

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Gecelik güncelleme demiş zaten, rastgele kişilere göndermişler geri dönüş için. Yüklemeyi düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aateshh

Az önce güncellemeleri kontrol ettim V9. 2.1.0 Namık güncellemesi gelmiş.

Namık kim?

• d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Oreo gibi bir şey.

• tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, biraz geç cevap verdim kusura bakma yeni gördüm mesajını

Buyrun link, sipariş verirken matte seçeneğini seçmeniz tavsiyemdir. Parlak ekranlar gibi leke bırakmıyor hissiyatıda çok iyi.

https://tr.aliexpress.com/item/9H-Premium-Tempered-Glass-Film-For-XiaoMi-5-5-15inch-Screen-Protector-CHYI-Brand-No-Fingerprint/32624827571.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.cSMrYy

• d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Severek dinlerdik rahmetliyi...
  • Telefonu alalı 1.5 sene oluyor, gecenlerde hard format attım maşallah hızında hıcbır sorun yok ama batarya performansı bu ara üzüyor, neyse iş yerinde takıyorum gün içinde şarja neyse ki çok hızlı sarj oluyor. Muhtemel 1.5 sene daha kullanıp sonra mi8 e geçerim

• Telefonu daha önce delta servise yollayan var mı?

Ekranım kırıldı ve şarj soketi kırıldı gibi artık kablo kendiliğinden çok kolay çıkabiliyor. Aukey kablo aldım o da zamanla öyle oldu. Bataryasi da hızla gitmeye başladı Max 5 saat ekran süresi alabildim. Ve telefon diyelim %15 den bir anda %1 e hızlı düşüş yaptığında sarja taktığım zaman her saniyede %1 şarj artıyor o hızlı düşüş yaptığı yere kadar gelmesi 1 dk sürmüyor. Kalibrasyon mu yapmalıyım Hard reset mi

• quote:

Orijinalden alıntı: woeyy

Telefonu daha önce delta servise yollayan var mı?

Ekranım kırıldı ve şarj soketi kırıldı gibi artık kablo kendiliğinden çok kolay çıkabiliyor. Aukey kablo aldım o da zamanla öyle oldu. Bataryasi da hızla gitmeye başladı Max 5 saat ekran süresi alabildim. Ve telefon diyelim %15 den bir anda %1 e hızlı düşüş yaptığında sarja taktığım zaman her saniyede %1 şarj artıyor o hızlı düşüş yaptığı yere kadar gelmesi 1 dk sürmüyor. Kalibrasyon mu yapmalıyım Hard reset mi

E senin telefon diye bir şeyin kalmamışki :) hard reset ne işe yarayacak :)

• Yeni gelen güncelleme tam bir hayal kırıklığı. Bu kadar geç gelmesine rağmen Beta Stabil adında uyduruk bir güncelleme vermeleri artık Xiaomi'nin yavaş yavaş desteği kesmeye başladığına işaret bence. Hiç çin sürümü için china stable beta diye birşey görmedim.

Yeni gelen güncelleme ile neredeyse hiç değişiklik yok betadan sonraki gelen sürümde de olacağını hiç tahmin etmiyorum. Browser bile güncellenmemiş gerisini siz düşünün.. Sadece mi video uygulaması eklenmiş.
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Global Stable çoğu romda öyle

Destek kesilmesi vs olmaz zaten Mı 5s olanlara bir sorun onların durum daha vahim

Zaten Global Beta her hafta güncelleme alıyor ve telefon daha stabil çalışıyor

• selam,
    6 aydır kullandığım mi5prime'daki fotoları bilgisayara indirmeye çalıştım.
    windowstan fotolar bulunamadı mesajı geldi ne yapmam lazım?
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Siz kaç saat ekran süresi alıyorsunuz hocam ve bu şarj soketinin kırılması benlik bir durum değil telefonun orjinal kablosunun temassızlık yapması ile zamanla orayı da kırmayı başardı maalesef...

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam Hard reset nasıl attınız ve attıktan sonra pil performansinda bir değişiklik oldu mu veya temiz kurulum nasıl yapabilirim dosyaları mi clouda aktaramiyorim senkronizasyon sorunu oluyor sanırım

• gunduz 9.2 güncelleme geldi dışardayım dıye etmedım aksam gelıncede guncelleme yok dedi :)9.1de kaldım :)
  • isokocak kullanıcısına yanıt
    Bir sebebten veya sorundan ötürü güncellemeyi geri çekmişlerdir. Sizin için bence daha iyi olmuş hocam (:
  • priorice P kullanıcısına yanıt
    Dosyaları görüntülemek için açın DCIM altındaki dosyalardan alın fotoları

• quote:

Orijinalden alıntı: woeyy

Telefonu daha önce delta servise yollayan var mı?

Hocam size yüklü bir ücret çıkar servisden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.