Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pro zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukanyalcii

500 dolar pahalı değil mi ya ? Prosu zaten 500 olması lazım

pro olanı zaten
  • onsos1100 O kullanıcısına yanıt
    Suan çinde bulunan arkadaşım 32gb gold/beyaz rengini 2005 yuana aldi. Yaklaşık 870 tlye denk geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukanyalcii -- 7 Temmuz 2016; 2:01:07 >
  • jinnix J kullanıcısına yanıt
    Pardon o zaman hocam ben normal zannettim
  • IMEI çakılan telefonlarda 4.5G kullanımında sıkıntı oluyormuş galiba, siz hız sorunu yaşıyor musunuz? 4.5G yazıp da, 3G hızıyla bağlanıyormuş falan. Bir de İzmir içinde elden nakit olarak cihaz satan var mı acaba? Siyah cihaz istiyorum rom kaç gb olduğu önemli değil.
  • IMEI ile 4G'nin, güncellemenin veya herhangi başka birşeyin bağlantısı yok.
    Hattınız 4G kullanımına açıksa takıp kullanabilirsiniz.
    Sadece cihaz Avrupa'da en çok kullanılan 4G frekansına uyumlu değil (Band 20 - 800Mhz) bu nedenle her yerde 4G göremezsiniz.

• izmirde değilim fakat cihazım siyah ve satılık

• arkadaşlar cihazı mi hesabimdan nasil kaldırabilirim?

• Arkadaşlar mi 5 ile şehir içinde sorunsuz 4.5 g kullanabilir miyiz bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ZamanSal

Arkadaşlar mi 5 ile şehir içinde sorunsuz 4.5 g kullanabilir miyiz bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

3 mesaj yukarı bakınız lütfen

• cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Hafızası, rengi ve fiyatı ne kadar?

• ZENGIN kullanıcısına yanıt
    Net bi cevap yok

• Artık gelsin şu telefon Türkiyeye yahu. Temmuz geldi geçiyor halen haber yok.

• Bu telefon geldiğinde alternatifler iyice çoğalacak. Benim şu anki favorim Zuk Z2 Pro 128 Gb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Bu telefon geldiğinde alternatifler iyice çoğalacak. Benim şu anki favorim Zuk Z2 Pro 128 Gb.

Zuk z2 pro nun neyi daha iyi mi5 ten

Kamera harici pek bir fark yok

• black_67 kullanıcısına yanıt
    Zuk Z2 gerçekten iyi bir telefon (Adı hariç, Lenovo daha iyi bir isim seçebilirdi).. 6 GB ram, kalp ritmi ölçme var kameradan artı olarak. Ama yazılım konusunda hali hazırdaki arayüzü Miui'ın yanına pek yaklaşamıyor ve Türkçe desteği yok bildiğim kadarıyla. Yazılım nedeniyle çok beğenipte elediğim epey bir telefon var. Meizu Pro 7'den umutluyum, kasa çok güzel olmuş umarım donanım özellikleri Pro 6 gibi facia olmaz.
    Bir telefonda Miui, ColorOS, Emui, FlyMe olacak illa ki benim için, Stok Android, CM13, Touchwiz, Sense v.s. çok amatör ve basit geliyor bana (Simetri ve estetik takıntılıyım sanırım biraz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Zuk Z2 gerçekten iyi bir telefon (Adı hariç, Lenovo daha iyi bir isim seçebilirdi).. 6 GB ram, kalp ritmi ölçme var kameradan artı olarak. Ama yazılım konusunda hali hazırdaki arayüzü Miui'ın yanına pek yaklaşamıyor ve Türkçe desteği yok bildiğim kadarıyla. Yazılım nedeniyle çok beğenipte elediğim epey bir telefon var. Meizu Pro 7'den umutluyum, kasa çok güzel olmuş umarım donanım özellikleri Pro 6 gibi facia olmaz.
    Bir telefonda Miui, ColorOS, Emui, FlyMe olacak illa ki benim için, Stok Android, CM13, Touchwiz, Sense v.s. çok amatör ve basit geliyor bana (Simetri ve estetik takıntılıyım sanırım biraz)

Herkesin takip ettiği telefon zuk z2

Mi5 ile hız teslerinde geride kalıyor 2gb ram fazlası olduğu halde

Kalp ritim ölçme gibi üst düzey ek özellikler var ama bunlar ne kadar kullanılır.

One plus 3 gibi bir telefon dururken yazılımı çok geride olan lenovo neden bu kadar kişi tarafından bekleniyor anlayamadığım için sordum.

Tamam one plus 3 kamera olarak geride ama hızlı desteği sayesinde ilerleyen zamanlarda performans olarak s7 ye rakip olacak tek telefon gibi duruyor

• Hocam telefonda 10 adet sensör var hiçbir telefonda olmayan sensörler.performans olarak mi5 in gerisinde değil bilakis ilerisinde çift tıkla ekran uyandırma var benim için olmazsa olmaz.Parmak izi muazzam zaten yazılımı da bayağı akıcı görünüyor.Hiç olmadı miui 8 rom bu telefona da gelecektir.Türkçe desteği de stock olarak var sonradan ekleme filan değil.Lenovoda Türkçe olmaması düşünülemezdi zaten.Bir de tasarım olarak mi5 den iyi kendi kıstaslarıma göre mesela mi5 in parmak izi okuyuculu tuşu oradaki boşluğa göre gözü rahatsız edecek kadar bir hayli ince.Ama zuk cuk oturtmuş boşluğa.Simetri hastasıyım.Herkesin görüşü farklı olmasa bu kadar telefon çıkmazdı
  • ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    Şunu ekleyeyim çift tıkla ekran uyandırma Mi 5'te de var. Parmak izi konusunda da inceliği gayet hoş bana kalırsa. Algılamada herhangi bir tekleme yok, dokunur dokunmaz açılıyor sırf bu yüzden ekranı uyandırmak için başka tuşları kullanıyorum. Zuk 2'ye Miui 8 gelirse o zaman ben bile düşünebilirim ama gönlüm Meizu Pro 7'yi beklemekten yana. Sanırım Zuk 2 Mi 5 kullanıcılarını pek cezbeden bir model değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 7 Temmuz 2016; 16:06:21 >
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.