Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7.3.2 romuna geçtim fakat müzik çalar programının yenisini beğenmedim, klasör olarak gösterme seçeneği yok.
    sizden ricam system/priv-app/ Music klasörü içerisindeki apkyı bir dosya yükleme sitesine veya foruma yükleme imkanı olanlar yükleyebilir mi?

Not: Daha önceki xiami eu romlar ve global stabil romların zipivar bilgisayarda fakat içinde uygulamalar kısmını bulamadım
  • Birde arkadaşlar 8.1.4.0 sürümünü indirdim nasıl kurulacağını anlatabilecek bir arkadaşımız varmi. O paylaşılan siteden birşey anlamadım İngilizce olduğu için..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alonso35 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yan degil ama cok kotu duruyor. Telefon cok şık ,arka kapak efektide cok guzel ama su baski biraz can sıkıcı. Tek cozum orjinal kapak siparis etmek oda aliexpresste 30$. Yada saydam olmayan kilif kullanicaz.

• İşte seveceğini düşündüğüm bir tema: Stock MegaMod! Link:http://zhuti.xiaomi.com/detail/68a2ff7c-3491-4044-a4a3-ba34a3097916

Bildirim çubuğundaki fontu biraz büyütüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu secenek hala var, sag ustte kare kutulara basinca cikiyor.

• http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-music-player/music-6-2-7-400-release/music-2-7-400-android-apk-download/

Buyrun hocam burdan yukleyin

• Hocam arkadas soylemis

Sag ustte kare simgesine basin klasor olarak goruntuler

• Selamlar,

Bende gittigidiyor ile cepport üzerinden mi 5 aldım. Kontrol ettiğimde benimkide IMEI kayıtsız gözüküyor. Ayrıca fatura ile ilgili de bir soru işareti var. Gönderilen e-arşiv faturada IMEI numarası yazmıyor. Sevk irsaliyesi üzerinde doğru IMEI yazıyor fakat faturadaki irsaliye no ile bana gönderilen uyuşmuyor. Düzeltme için firmaya 2 kere yazdım fakat bu soru için dönen olmadı. Bu konuda bilgili olan var mı? İlerde bu garanti için sorun yaratabilir mi?
  • badcatbad B kullanıcısına yanıt
    Sakın orijinal almayın, çok kaygan, onun yerine kaymayan arka kapak alın 3 dolara. İlk Sayfada kılıf listesinde 4. yü aldım, orijinalden daha şık ve kaymıyor.

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    the block kullanıcısına yanıt
    Kirli kurulum yaparak orjinal muzikcalari yeniden yukledim, dediiniz gibi kareye basinca cikiyormus. Tesekkur ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beta 7. 3.2 sürümünde ekrandaki mesaj, whatsapp, telefon gibi simgelerin üstünde hiç sayı göstermiyor. Sadece bildirim çubuğunda gösteriyor.

• Herkese selam, dün arkadaşlarla bir gezi planladık ve elmadağ a gitmeye karar verdik elmadağ a çıkarken yakupabdal diye biryerde piknik alanları var burada mangal vs yaptık Ankaralı arkadaşlar belki bilir sorun bu mi5 in burada saçmalaması internet zorda olsa çekiyor fakat esas büyük sorun telefon şebeke çekiyor gözüksede ne arama yapabiliyor ne arama geliyor, diğer arkadaşlarımın telefonda böyle sorun olmadı. Bunu yaşayan nedenini bilen var mı?

• 7.3.2 romundayim,
    Whatsapp mesajlari bidlirim cubugundan cevaplanabiliyordu. O guncelleme geri mi cekildi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum fakat hepsiburada sitesinde satıcı binbircesit bi sıkıntı yaşarmıyım ithalatçı garantili

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV0000000YQ1?magaza=Hepsiburada
  • alalı 3 gün oldu hala imei sıkıntısı çekiyorum n11den aldım inş çözülür
  • Merhaba arkadaşlar,

gittigidiyor-cepporttan prime modeli siparişimin geçen pazartesi ödemesi alındı çarşamba günü teslim aldım. Perşembe akşamı sim kartı takıp kullanmaya başladım. IMEI kaydını sorguladığımda kayıtlı değildi, durumu bildirdim bugün-yarın halledileceği belirtildi. Bu sabah telefonuma imei'nin kayıt dışı olduğuna dair bir mesaj geldi, sorguladım, girişi yapılmamış.

Henüz ürünü onaylamadım, benzer bir problem yaşayan oldu mu?
  • whatsappa girdiğimde bildirim alıyorum sadece, çözümü nedir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

whatsappa girdiğimde bildirim alıyorum sadece, çözümü nedir arkadaşlar?

Otomatik Başlatma Ayarlarına Bir Bakın İsterseniz. Bende Sadece Whatsapp Otomatik Başlama Açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: il brutto

Merhaba arkadaşlar,

gittigidiyor-cepporttan prime modeli siparişimin geçen pazartesi ödemesi alındı çarşamba günü teslim aldım. Perşembe akşamı sim kartı takıp kullanmaya başladım. IMEI kaydını sorguladığımda kayıtlı değildi, durumu bildirdim bugün-yarın halledileceği belirtildi. Bu sabah telefonuma imei'nin kayıt dışı olduğuna dair bir mesaj geldi, sorguladım, girişi yapılmamış.

Henüz ürünü onaylamadım, benzer bir problem yaşayan oldu mu?

Bende de ve Önceden Okuduğum Mesajlar Sonucu Birçok Arkadaştaki Sorun Sizde de Var.

2 imeiden Biri Kayıtlı Değil, Diğeri de Kayıt Dışı Olduğu Tespit Edilen İmei Diyor Kontrol Ettiğimde. Henüz Mesaj Gelmedi. 23 Şubatta Spiariş Verip 14 ünde Teslim Almıştım. Mesaj Atıyorum. Sürekli Rahat Olun. Sistemde Sorun Vardır Birkaç Güne Olur Diyorlar. Son Mesajda Pazartesi Hallolmuş Olduğunu Göreceksiniz Diyorlar Bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wyn35Tra

Beyler telefon Turkcell salla kazanda 4.5g olarak görmüyor nasıl çözebiliriz

Vodafone Yanımda da Aynı Durum Söz Konusu. Şebeke Çekim Alanında 4G Yazıyor Ama Uyumlu Değil Çıkıyor. Sim Kart Değişim Deneyeceğim. Belki Algılaması Değişir.
  • 
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.