Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EskilerdenBirDost

Kardeşim bende aynı sorunu yaşadım genç banka kartıyla max 1000 liralık alışveriş yapılabiliyormuş abimin iş bankası kartı vardı ona yatırıp ordan aldım bende

ya yuh ya nasıl bi saçmalık bu kartta ne kadar para varsa o olmalı üsr limit allahım çıldırıcam. 2 gündür sipariş veremiyorum. neyse hocam sağol bilgilendirme için başka kartım da yok napıcaz bilmyiorm pazartesi bi ziraat şubesine gideicez artık.
  • 3 gündür cepport'tan aldığım xiaomi mi5 64gb kullanıyorum. Telefn gerçekten şaşırttı bu kadar özellikli hızlı kamerası tasarımı iyi bir telefon beklemiyordum. Harikulade.

Yazık samsunga verilen paralara.

Tek sorun halen kaydının yapılmamış olması ve iletişime geçtim halledileceği sorun olmayacağı söylendi.

Bu telefonu keşke önceden bilip alsaymışım.Sade arayüz, ayarlanabilir birsürü özellik ...

***** SİZLERE SORUM OLACAK YALNIZCA. İki defa parmakla dokununca ekran açılma özelliğinde ekran ekstra güç harcıyor ve açık kalıyor mu yoksa o basınç ölçer vs. ile mi oluyor ?
  • Ya arkadas guncelleme icin niye bolgeyi hindistan yapiyosunuz anlamadim sitesinde var zaten son surum indirin guncelleyin bu arada 8.2 gelecek diyen arkadaslar nerden duyuyosunuz bu haberleri hala gelen bisey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hookman kullanıcısına yanıt
    Link alabilir miyim sorunsuz dediginiz sürüme

• Resmin alt kısmından yapın sağa sola çekmeyi, biraz da nazik olmak lazım:) çat çat döndüreyim olmuyor yani.

• anguldurva kullanıcısına yanıt
    çift tık uyandırma pil harcar ama çok çok az harcıyor yani gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz :)
  • yaklaşık 1.5 aydır Mi5 prime kullanıyorum. telefonda global beta rom yüklü geldi. imei kayıtlı garantili. Başlarda bi sorun yoktu ama bi güncellemeden sonra bir çok sorun oluştu. telefonun bootlader kilidi kapalı ve ben ya eski roma ya da global stable roma geçmek istiyorum. Şu an bu işlemi nasıl yapabilirim. bi de son çare olarak fabrika ayarlarına dönsem olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalads

quote:

Orijinalden alıntı: alpkan

merhaba ,

Bootloader'ı açmak için developer rom yüklemek gerekiyormuş.Nasıl yükleyebilirim

Hayır kılıdı acman ıcın rom atman gerekmıyor.

global kararlı rom'dayım %50'de kalıyor herkes developer rom yüklenmeli diyor ama onuda bir türlü yükleyemedim
  • Arkadaşlar Mi5s kullanıcısıyım, "Qualcomm Diag QD Loader 2016 Qfil driver" bu driver ı internette bulamadım. sorunsuz indirebileceğim link verebilir misiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zalads

quote:

merhaba ,

Bootloader'ı açmak için developer rom yüklemek gerekiyormuş.Nasıl yükleyebilirim

Hayır kılıdı acman ıcın rom atman gerekmıyor.

global kararlı rom'dayım %50'de kalıyor herkes developer rom yüklenmeli diyor ama onuda bir türlü yükleyemedim

Ben yuklemeden actım. Qualcom drıvers yuklemelısın onu yuklemeden olmuyor.

• Rom değiştirmeye gerek yok. Şunu yükle (qualcom driver) sonra ilk sayfadaki adımları takip et, hemen açılır.http://dosya.co/pogauc0ovvsh/Qualcomm_USB_Driver_V1.0.exe.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiboz -- 4 Mart 2017; 20:35:32 >
  • Siyahını arıyorum bulamıyorum hiç bir yerde... Siyah 64 olsa hemen alırım. olmadı 32 siyah alacam.
  • 7.3.2 beta ile şarj çıldırdı :)) insallah bi sonraki surumde bozulmaz. Bi onceki surume gore pil performansi %40 lara yakın artmış

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Enteresan bi sekilde benim ki de tam tersi oldu. Sarj daha çabuk bitmeye başladı. 7.3.2 enteresan bi sürüm olmuş. Bazılarında widgetlar görünmüyor falan. Tutarsız bi sürüm olmuş yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Enteresan bi sekilde benim ki de tam tersi oldu. Sarj daha çabuk bitmeye başladı. 7.3.2 enteresan bi sürüm olmuş. Bazılarında widgetlar görünmüyor falan. Tutarsız bi sürüm olmuş yani.

Bi onceki surumde inanilmaz sarj kaybi vardi, bi ara baktim ekran suresine 2 saat 6 dk vermis sarj bitmis, suan 3.30 dakka ve %50 lerde şarj var. Cihaz oldukça akıcı

• Pil kalibrasyonu yapın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Rom değiştirmeye gerek yok. Şunu yükle (qualcom driver) sonra ilk sayfadaki adımları takip et, hemen açılır.http://dosya.co/pogauc0ovvsh/Qualcomm_USB_Driver_V1.0.exe.html

Yanlıs alıntıladın hocam.

• https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.sbog.keymapper

Güzel bir uygulama tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nfc ozelligi nasil calismaktadir yardimci olabilecek var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende newport(cepport) tan aldim 64gb. İmei kaydi yok ama yapilir genelde olan bi durum sorun degil ama arkasinda lazer yazi ce yazilari var. Miui forumda da tartisilmis 2017 sonrasinda boyle bir sacma uygulama varmis yapiskan yerine lazer yaziyorlarmis yani cikmiyor hic bir sekilde. Telefon gibi gorsel bir urunde bu kadar sacma bir uygulama gormedim. Fiyatinin bu kadar dusmesinin nedeni bumu acaba,Almadan once sorun olacaksa once sorun saticiya.

• 
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.