Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birkaç saate gelecek hocam. Beklemede kalın. Güzel yenilikler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar xda forumunda Google Arama uygulamasının amk dosyasını yüklenmişler. Kurdum çok güzel ama çağrı geçmişini göremiyorum. Anlayan varmı nasıl bir ayar yapmak lazım

https://drive.google.com/file/d/0B4zm5uCToKPOeTZNVTdKaG4tb1k/view?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

Arkadaşlar 8.2.0 guncellemesinden ses seda yok mu ? Ben göremedim daha

The following devices will be receiving the update progressively starting from 20th Feb 2017

Benim de temennim bugün gelmesinden yana fakat şu koyulaştırdığım kelime biraz insanın canını sıkıyor.
  • Arkadaşlar bana orjinal kablosu gibi şarj eden kablo önerebilir misiniz ? Aliexpress ten falan olabilir

• merhaba arkadaşlar öncelikle miu güncellemesini genel olarak tüm dünyada forumlarda bekliyorlar.. Bu arada 18 gün içinde elime aliexpresten sipariş kılıf geldi . Orjinal eu blaster kılıfa göre çok çok daha ucuz ve tam kavrıyor .
    https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?orderId=81733975323394&productId=32749791947

Bu arada elimde eski telim olan vibe p1'in şarj cıhazı var volt çıkışları değişken acaba buna uyar mı diye çok düşünmüyor değilim. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuara86 -- 20 Şubat 2017; 21:1:58 >

• şimdi ben bölgeyi Hindistan yapsam 8.1.4.0 güncelleme si yapsam ne kazanır ne kaybederim güncelleyip tekrar bölgemi değştirsem sıkıntı olur mu?

• hiboz H kullanıcısına yanıt
    Sanırım ondan oldu ama kapattım düzelmedi yani hesabı mi kaldırmalıyım hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canciger C kullanıcısına yanıt
    Tekrar bölge değiştiren sıkıntı olmaz ben öyle yaptım. Güncellemeden sonra ben bir fark görmedim

• Wifi hotspot ile internet paylaşımı çalışmıyor neden olabilir vodafone kullanıyorum

Wifi hotspot açılıyor cihazlar bağlanıyor fakat nete girmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmangs

uygun kalite iyi şarj cihazı

http://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_322055.html

Ama bu geç şarj eder, bizim telefonlar için quik charge 3.0 destekli cihazlar almak gerek.

• 01halil kullanıcısına yanıt
    Hesaptan çıkış yapın yeter, ayarı kapatıp, mi hesabından çıkış yapın, birkaç resim çekin bakın kayboluyor mu

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Vodafone ile ilgili değil ama. Android 6 da iken çalışıyordu, 7 ye geçince bozuldu. Ne yaptıysam çalışmadı.

• delta servis sim yuvasının bir tırnagını kırdıgım için 200 tl onarım ücreti istediler onayladık bekleyelim bakalım 11.02.2017 ellerine ulaşmış daha gelmedi :(

sim yuvasına 200 tl vermekde biraz üzücü :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaniFb

delta servis sim yuvasının bir tırnagını kırdıgım için 200 tl onarım ücreti istediler onayladık bekleyelim bakalım 11.02.2017 ellerine ulaşmış daha gelmedi :(

sim yuvasına 200 tl vermekde biraz üzücü :(

15 gün önce Mi4 için aynı işlemi,yetkili servis dışında bir yere 60 liraya yaptırdım.
    Ürünün fiyatı yaklaşık 9 lira..Tekel olmak böyle bir şey demek ki..
  • yarimpower kullanıcısına yanıt
    bizim şehir biraz geride kalmıs hiç bi telefoncu telefonun arkasını açmaya cesaret edemedi
  • NaniFb kullanıcısına yanıt
    Kendiniz çok kolay açabilirsiniz. Cama yapıştırdığımız vakumlu zımbırtılarla hemen açılıyor.
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    10 yere konu açtım ama bi çözüm cıkmadı mecburen servise gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

Herkese iyi akşamlar telefonu aldım şarjı yoktu şarj ettim Bismillah deyip kartı taktım, devamlı Spaces manager service durdu diye hata alıyorum. Yokmu bunun bir çözümü arkadaşlar bir yardım

Bir cevap verecek Allah'ın kulu yokmu arkadaş lar

• Nfc ile kredi kartı ödemesinin nasıl yapılacağını anlatabilecek biri var mı? Kaç sayfadır okuyorum göremedim
  • 
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.