Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende G4 ten geçtim. Kamera, hoparlör ve ahize sesi kalitesi mükemmeldi. Ama buda yeterli be kardeşim 1000 liraya daha ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,Android 7 özelliklerini cihazda kullanabilen varmı acaba?Ekranın ikiye bölünerek iki uygulamanında aynı anda kullanılması ve ekstra olarak Google sekmesinin cihazın sağ üst kısmında bulunması(kısayol)vb özellikler nasıl kullanabiliriz?Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

Bende G4 ten geçtim. Kamera, hoparlör ve ahize sesi kalitesi mükemmeldi. Ama buda yeterli be kardeşim 1000 liraya daha ne olacak.

benim ahizeden çok kısık ses geliyor problem olabilirmi anlamadım son seviyede ama duyulmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jabstam

Merhaba,Android 7 özelliklerini cihazda kullanabilen varmı acaba?Ekranın ikiye bölünerek iki uygulamanında aynı anda kullanılması ve ekstra olarak Google sekmesinin cihazın sağ üst kısmında bulunması(kısayol)vb özellikler nasıl kullanabiliriz?Teşekkürler.

Bizim için androidin değilde miui' nin güncellenmesi gerekiyor. Miui bir arayüz olarak geçiyor ama aşırı derecede kişiselleştirmişler ve kendine has birsürü özellik var.

• quote:

Orijinalden alıntı: drö

quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

benim ahizeden çok kısık ses geliyor problem olabilirmi anlamadım son seviyede ama duyulmuyor

Evet G4 e göre biraz kısık bende bazen duymakta zorlanıyorum, bir sorun yok yani senin telefonda zamanla alışıyorsun yeni yeni güncellemelerle düzeltirler.

• İkinci telefonu alıcaz, dolar 3.85 ken, 1070 olan telefon, 3.61 dolarla günün fırsatı indirimi varken bile 1.999 lira. yeni gelen cihazlar, eski kurdan alınmış olamaz. ne olacak böyle bilmiyorum.. kupon falan da yok
  • arkadaşlar, bildirim geldiğinde üstte daha görünür görünmez kayboluyor, bu sorunu yaşayan ve çözen var mı? kayan bildirimler aktif, zaten görünüyor ama göründüğü anda anında kayboluyor gelen bildirim yukarıdan. bildirim çubuğunu açınca orada duruyor hala.

bir de hızlı şarj destekleyen adaptör ile kulaklık önerisi olan var mı?
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak 11 gündür bu telefonu kullanıyorum. Meizu m2 note tan Mi5 e geçtim. Problemim telefon defteri. Kişilerimi turkcell yedek ile telefonuma indirdim. 624 olan kişi adedi 938 e çıktı. Bir daha yedekten geri yükledim. Bu sefer de 1223 kişiye çıktı. Meizu da böyle bir sorun hiç yaşamadım. indirdiğim 624 kişi ise telefon hafızasına da 624 olarak geçiyordu. Bu samsunglardaki gibi çiftliyor. Whatsapp numaraları da devreye giriyor. Kişi listemiz şişiyor. Kaç sefer silip yükledim, sonuç aynı. Buna bir çözüm önerisi olan arkadaş varsa ve yazarsa çok sevinirim. Saygılar herkese.
  • Telefonuna 8.2 güncellemesi gelen oldu mu?

• freeman1968 F kullanıcısına yanıt
    Kişiler uygulamasının ayarlarına girip "telefon numarası olmayan kişileri gizle" seçeneğini seçin. Daha önce yazıştığınız epostaları da kişi olarak gösteriyordur çünkü.

--

Bu arada arkadaşlar, tekrar söyleyeyim, hızlı şarj adaptörü ve kulaklık önerisi bekliyorum telefon için. Konu içi aramayı kaldırmışlar, hiçbir şey arayamıyoruz.
  • Pessimistiki P kullanıcısına yanıt
    ben gm5 plus ın orjinal şarj aleti ve kablosunu aldım 44 tl ye. orjinal şarj aleti gibi şarj ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

ben gm5 plus ın orjinal şarj aleti ve kablosunu aldım 44 tl ye. orjinal şarj aleti gibi şarj ediyor

merhaba hocam, orijinal şarj aletinde quickchage 3.0 destekleyen var desteklemeyen var bölgelere göre. bu yüzden şunu soracağım, %0'dan %100'e kaç saatte dolduruyor şarjı?
    gm5 plusın orjinal şarj aleti 1 saat 10 dk falan sürüyor. orjinalini evde kullanıyorum gm5 plus ı iş yerinde kullanıyorum. orjinal şarj aletiyle gm5 plus ın ki arasında zaman farkı yok
    Merhaba,

Bu ürünü kullanıyorum kendi orjinal aletinden süre farkı yok gibi.

https://tr.aliexpress.com/item/Quick-Charge-3-0-Wall-Charger-VEDFUN-18W-3A-Smart-Fast-USB-Charger-for-Galaxy-S7/32765706615.html?spm=2114.13010608.0.0.txBoos
  • Eğer Çinden almak istersenizhttp://m.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_463287.html

[Qualcomm Certified] BlitzWolf® BW-S5 QC3.0 18W USB Charger EU Adapter With Power3S Tech

https://banggood.app.link/KsaqOeQXUA
  • quote:

Orijinalden alıntı: volismo

Merhaba,

Bu ürünü kullanıyorum kendi orjinal aletinden süre farkı yok gibi.

https://tr.aliexpress.com/item/Quick-Charge-3-0-Wall-Charger-VEDFUN-18W-3A-Smart-Fast-USB-Charger-for-Galaxy-S7/32765706615.html?spm=2114.13010608.0.0.txBoos

@volismo
    teşekkürler, bunun da fiyatı iyiymiş. size de sorayım, orijinalinde bölgelere göre qualcomm 3.0 desteği olabiliyor. bu yarı yarıya kısaltıyor şarj süresini. sizinki tam olarak kaç saatte dolduruyor 0'dan 100'e?

@BakimsizTarzan
    sağ olun hocam.

telefonla gelen amerikan tarzı şarj aleti. qc3 destekli. turuncumağazadan almıştım. farklı şarj aletleriyle de mi geliyor cihaz? gm5 plus şarj aleti de qc3 destekli. ayrıca kabloda dahil fiyata.
  • Arkadaşlar anlamadığım şekilde galeri açınca boş görünüyor.Durum önceki gün oldu ama dosya yönetici girip fotoğraf tıklatınca galeri düzeldi gel gör ki bugün düzelmiyor sorun.

• 1 aydır şu konuyu okuyorum sürekli bir LG G4 lafı geçiyor.Arkadaşlar burası Lg sayfası değil.Yok kamerası iyi sesi kötü bilmem ne isteyen gidip g4 alsın.İnsanlar mi5 le ilgili sorunları çözmeye tavsiye almaya geliyor buraya her sayfada bi g4 lafı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kallekton

1 aydır şu konuyu okuyorum sürekli bir LG G4 lafı geçiyor.Arkadaşlar burası Lg sayfası değil.Yok kamerası iyi sesi kötü bilmem ne isteyen gidip g4 alsın.İnsanlar mi5 le ilgili sorunları çözmeye tavsiye almaya geliyor buraya her sayfada bi g4 lafı

Çoğunlukla G4'ten geçenler burada bende G4 ten geçtim. Bir sorununuz olduda yardım etmedikmi şahsen her anladığım durumda yardım etmeye çalışıyorum. Ama G4 ile kıyaslama yapmak istiyor insanlar bile bile boş mu geçelim mesajları tabiki geçmeyeceğiz.

• 
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.