Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ahizede bi değişiklik olmuyor. Sadece kulaklık sesinde muazzam bir artış oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cedayroy C kullanıcısına yanıt
    size teşekkür ederim tekrar hocam, ben de memnun kaldım zaten. gayet güzel cihazmış.
    ----------

birkaç sorum var, cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    not: bu soruları neden soruyorum? çünkü konu içi arama yok ve daha önce soruldu mu bilmiyorum...

1. şarj adaptörü hızlı şarj desteklemiyormuş (tr'ye gelenler). destekleyenleri nereden alırız en uygun fiyata?

2. şarj adaptörü bağlantı sorunu yaşayan var mı? bağlantıda kopma yaşıyorum. diğer adaptörlerle sorun yok, yani kablo sıkıntısız, sadece orijinalinde bazen şarj alıyor bazen almıyor. alırken kesilip birkaç saniye bekleyip tekrar veriyor.

3. kulaklık önerisi olan var mı? evde kardeşimin iphone'u var, onun kulaklığını denedim güzeldi gayet ses. benim nokia kulaklığımda ise kötüydü. haliyle güzel bir kulaklık almak gerek diye düşünüyorum. sanırım xiaomi marka almak daha iyi olacak.

4. [çözdüm] whatsapp, telegram gibi uygulamalarda bildirim sorunu yaşıyorum. tasarrufu kapattım, uygulamaya özel izin verdim, arkaplanda çalışsın dedim fakat hala tık yok. bildirim gelince görünmüyor uygulamaya girene dek.

çözümü: "güvenlik" uygulamasına girin, "izinler" kısmına girin, "otomatik başlatma" kısmına girin, bildirim alamadığınız uygulamayı bulup sağındaki açma kapama ayarını açık konumuna getirin, geri gelin, "diğer izinler" kısmına girin, yine aynı uygulamayı bulun ve girin, burada da uygun ayarları açın (kilit ekranında görüntüle, arkaplanda başlat gibi), böylece uygulama tamamen sistem tarafından kapatılamayacak, bildirimler arkaplanda gelecek.

5. bu cihazı yeni alanlara tavsiye edeceğiniz uygulama, ayar, detay, donanımhaber konusu var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pessimistiki -- 19 Şubat 2017; 7:2:50 >
  • 8.1.4 romda en iyi pil performansını sağlamak için ne yapabiliriz arkadaşlar? İlk geldiğinde yaklaşık 6,5 saat ekran süresi almıştım wifi veya 3g açık parlaklık otomatikteyken,

• gonuldostu82 kullanıcısına yanıt
    Evet. Önceki mesajlarım da resim de atmıştım. Ben uygulamadım henüz. Çünkü kaliteli cam filmi var. Onunla kullanıyorum şuan. Açıkçası siyah çerçeveyi unutuyor insan :) Mutlaka telefonun kendi renginden alın. İsterseniz ayrıntılı beyaz renk içinde resim atabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Bugün gelen güncelleme ile neler değişti acaba? Ben bir fark göremedim. Bilen var mı?

Yok mu bir değişiklik gören? Durum çubuğu, kilit ekranı 's ile ilgili bir şeyler yazıyordu ama ben bir fark göremedim

• Pessimistiki P kullanıcısına yanıt
    2.sorunu bende yaşıyorum arada. Kabloyu takıyorum ses geliyor ama sonra dolmuyor. Çıkar tak yaptıktan sonra anca düzeliyor

• elifednah kullanıcısına yanıt
    ben çıkar tak yapsam da düzelmeyebiliyor. dikkatimi çeken ilginç bir şey oldu, hiçbir şekilde sorun yokken cihazı hareket ettirmeden ekranı açtım, arkaplandakileri temizlediğim an bağlantı gitti. sonra yine kopmalar başladı. onun haricinde, ilk taktığımda ve bağlantı kopmaya başladığında da tam ekran zaman aşımına uğrayıp kapandığında kopuyordu bağlantı anında. tesadüf olamaz, 3 defa oldu milisaniyelik fark bile olmadan.

çok garip ama yazılımsal bir şey olabilir mi acaba? hangi terimlerle yabancı forumlarda aratacağımı da bilemedim. yardımcı olacak olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: androkolik

Evet. Önceki mesajlarım da resim de atmıştım. Ben uygulamadım henüz. Çünkü kaliteli cam filmi var. Onunla kullanıyorum şuan. Açıkçası siyah çerçeveyi unutuyor insan :) Mutlaka telefonun kendi renginden alın. İsterseniz ayrıntılı beyaz renk içinde resim atabilirim.

valla çok memnun olurum resim göndermenize , 2 ad sipariş verdim biri siyah diğeri beyaz olmak üzere,beyaz telefonda siyah cam filmi hoşuma gitmedi home tuşu ve kamera kenarları siyahın altında beyaz güzel durmuyor o yüzden beyaz siparişi de verdim.
  • androkolik kullanıcısına yanıt
    valla çok memnun olurum resim göndermenize , 2 ad sipariş verdim biri siyah diğeri beyaz olmak üzere,beyaz telefonda siyah cam filmi hoşuma gitmedi home tuşu ve kamera kenarları siyahın altında beyaz güzel durmuyor o yüzden beyaz siparişi de verdim.
  • Arkadaşlar bildiginiz uzere bi kaç aydır mi5 kullaniyorum ancak huawei p9 dikkatimi çekiyor. Sizce hangisi ?

• Arkadaşlar telefonu yeni aldım fakat orijinal rom mu çin mi son güncellemeyi almış mı anlamadım. Yeni güncelleme yok diyor. Bölgeyi Hindistan olarak da ayarladım. ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatalKnifeStroke -- 19 Şubat 2017; 13:27:50 >
  • Mrb arkadaşlar telefonumu formatlamak istiyorum imei işlemlerini aldığım arkadaş çakmıştı global kararlı sürüm yüklemişti format sonrası imeiler silinirmi yada sürüm değişirmi format nasıl atcam bi sıkıntı olurmu

• gonuldostu82 kullanıcısına yanıt
    Buyrun

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Altta sticker olduğu için de biraz yükseklik yapıyor sanırım. Bu kadar oldu :) ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi androkolik -- 19 Şubat 2017; 13:41:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iPhone 5s var bende kardeşimde mi5 hoparlör olarak 5s daha iyi bariz şekilde. Xiaomi mi5s ya da hoparlörü daha iyi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: FatalKnifeStroke

Arkadaşlar telefonu yeni aldım fakat orijinal rom mu çin mi son güncellemeyi almış mı anlamadım. Yeni güncelleme yok diyor. Bölgeyi Hindistan olarak da ayarladım. ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Global stable rom kuracaksın hocam.

• Arkadaşlar 2 çekirdek çalışmıyor 1.36 ghz görünüyor gpuz da telefon yavaş çalışıyor gibi ram 1 gb kalıyor genel olarak 2gb kullanimda

• quote:

Orijinalden alıntı: FatalKnifeStroke

Arkadaşlar telefonu yeni aldım fakat orijinal rom mu çin mi son güncellemeyi almış mı anlamadım. Yeni güncelleme yok diyor. Bölgeyi Hindistan olarak da ayarladım. ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

up++
  • neoAyhan kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapabilirim onu hocam?
  • androkolik kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim kardeşim beyaz daha güzel duruyor elinizde varmiydi bu üründen,sizde mı satiyorsunuz yoksa eski bir resim mi?

• FatalKnifeStroke kullanıcısına yanıt
    Hocam orjinal beta romu yüklü telefonda. Haftalık güncelleme gelecek. Bişey yapmanıza gerek yok. Şu anda son sürümde zaten. Her cuma gelir güncelleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyagERdem -- 19 Şubat 2017; 14:29:6 >
  • 
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.