Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende geçen hafta hepsiburada dan aldım o baskı bende de var arka kapak kaygan cam gibi az bir plastik hisside veriyor
  • Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var iPhone numda istediğim bir metni seçip seçimi seslendirme ile metni okutabiliyordum. Mi 5 TE bir türlü bulamadım.

Ayarlar - ek ayarlar - dil ve giris - konuşma - Türkçe dil seçiyorum

Ama metin seçince okutacak menü gelmiyor.

Mı 5 te metin okutma nasıl yapılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    benimde gold renk, 1 ay oldu alalı n11 den almıştım fakat bende yok bu baskı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanbicici

bende geçen hafta hepsiburada dan aldım o baskı bende de var arka kapak kaygan cam gibi az bir plastik hisside veriyor

Bence yeni serilerde var bende 1 gün önce aldım satıcı yeni cihazlar gelecek demişti sizdede öyleyse bundandır bence

• Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan aldığın orjinal xiaomi ürünü değil sonuçta. Yan sanayi farklı materyaller tabiki var.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ben ilk kez duymuştum firmayı , iade etmeyi bile düşündüm :)
    Şimdi biraz araştırdım pek problemli durmuyor.
  • 8.2 güncellemesi gelmedi. Hindistan'a çevirip gelen güncellemeyi yüklemedim ve sürüm 8.2 değil 8.1.4 oldu. ayrıca birkaç işe yaramaz hint uygulaması yüklendi telefona.
  • volismo V kullanıcısına yanıt
    8.2 20 şubat gelicekmiş
    20.02.2017 Tarihinden İtibaren Güncelleme Alacak Cihazlar :
    Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 2, Redmi Note Prime, Mi 2/2S, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 3/Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi Note 4 Qualcomm

değişiklikler

MIUI 8.2 Global Stable ROM Güncelleme Günlüğü​

MIUI 8.2 Global Stable ROM Önemli Güncelleştirmeler
    Bildirim alanındaki geçiş simgelerinde önemli geliştirmeler.
    Otomatikleştirilmiş görevler üzerinde tam kontrol
    Yeni sistem ve zil sesleri

MIUI 8.2 Global Stable ROM Tüm Güncellemeler​

Kilit ekranı, Durum Çubuğu, Bildirim Alanı
    Yeni - Kilit ekranı bildirimlerinin kaydırarak silinebilmesi (11-18)
    Yeni - Geçişler için arayüz iyileştirmeleri (12-15)
    Yeni - Batarya Tasarrufu geçişinin kısa yollara eklenebilmesi (12-15)
    Optimizasyon - Kilit ekranı PIN arayüzü (11-15)
    Optimizasyon - USB şarj ve Klavye ikonları değişimi (12-01)
    Optimizasyon - DND modunda kayan bildirimlerin görünmemesi (12-13)
    Düzeltme - Gelen çağrı esnasında bildirim alınması halinde durum çubuğunda meydana gelen arayüz hataları (10-25)
    Düzeltme - Wi-Fi sayfasının ilk kullanımda cihazı kilitlemesi (11-07)
    Düzeltme - Durum çubuğu hataları (11-15)
    Düzeltme - Üçüncü taraf temaları yüklendikten sonra yaşanan saydamlık sorunları (11-15)
    Düzeltme - İlk bildirimin kaydırarak silinememesi (11-29)
    Düzeltme - Üçüncü taraf temalarının yatay modda yaşattığı sorunlar (12-06)

Ana Sayfa
    Yeni - Ayarlar içerisine Ana Sayfa ayarları eklendi. (11-22)
    Düzeltme - Açık arka plan kullanıldığında uygulama kaldırma arayüzünün bir kısmının görünmemesi (10-11)
    Düzeltme - Ana Sayfa efektlerinde küçük ayarlamalar (11-14)

Virus Tarama
    Yeni - Antivirüs uygulamasına Google Play üzerinden indirilen uygulamaları da tarama desteği.(11-02)

miuiturkiye den kopyaladım.

• Fotoğrafları görünce bende arkadaki beyaz etiketi söktüm herhangi bir ibare yok telefonu 1 ay önce turuncu mağazadan aldım Gold renk.

• BakimsizTarzan B kullanıcısına yanıt
    Her açıklamanın yanında olan 11-18 nedir acaba ? Ve gayet düzeltmesi olan bir güncellemeye benziyor.

• Cihaz 10 günlük Gold renk hocam, övülen satıcıların birinden almıştım

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ etiket vardı arkada çıkardım şuan bu gorunumde.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    onlar nedir benimde bilgim yok
  • Bunlar hem milleti kekler sonra da suçlu sizmiş gibi hakaretler eder bela okurlar. Geçmiş olsun o normal bir şey değil.
  • Telefonun üstüne basarsaniz arka kapagin neyden yapilmis olduğunu anlarsiniz :))

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• quote:

Orijinalden alıntı: doguuk

Telefonun üstüne basarsaniz arka kapagin neyden yapilmis olduğunu anlarsiniz :))

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Valla ben baştan beri plastik gibi bişi diorum.. Benim için hiçbir sıkıntı yok ama bölede hoşuma gitti.. Kırılırsada alırız 3 e 5 e bi kapak sorun olmaz bence.

• arkadaşlar benimkide gold renk turuncu mağazadan almıştım böyle bi baskı yok.Yapışkan vardı çıkardım sizin kapakta mi logosu da yok yanlız.
  • Arkadaşlar ekran ikiye bölünüp aynı anda 2 program kullanılabiliyor mu?
  • Merhaba, geçende yazmıştım cevap gelmedi fakat yarına kadar karar vermem gerek. Anneme aldığım telefonun home tuşu hem sert basıyor hemde dokunmatiği bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Turuncumağaza'ya durumu ilettim servise gönderin dediler fakat 14 gün olmadığından iade etme şansımda var. Bu durumda sizce servise mi göndersem yoksa iade mi etsem?

Bu arada telefon gold renk ve kapağında herhangi bir lazer yazı mevcut değil, aynı şekilde turuncumağaza'dan kendime aldığım pro modelinde de böyle bir yazı yok.
  • global stabille gelen romun bootloader kilidini nasıl açıyoruz. izinleri aldım açmaya çalışıyorum fakat %50 de tıkanıyor. çin developer rom u yüklü olması lazım deniliyor ama onu nasıl yükleyeceğiz ki bl kilidi açılmadan. çıkamadım işin içinden

yapmak istediğim Global Stabilden global betaya geçmek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakimsizTarzan -- 16 Şubat 2017; 14:49:52 >
  • Emirio kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeleri yapın, düzelmezse geri gönderin. Donanımsal bir arıza değilse güncelleme yapınca düzeliyor

• 
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.