Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
37.024
Cevap
391
Favori
1.527.126
Tıklama
Giriş
    3458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Arkadaşlar konum yavaş çalışıyor. Mesela kamera açıp resim çekiyorum kamera uygulamasında bi kaç dk geçirmem gerekiyor. Hemen konum bulması için bir ayar falan lazım mı

Konum ayarlarında en yüksek doğruluk seçilimi?

Evet o da seçili ben GPS mobil veri ve wifi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: emreankarali

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Çok iyi yapmışsınız. Bende de 64 luk model var. Eğer oyun falan yüklüyorsaniz gayet iyi oluyor hayırlı olsun iyi fiyat. Ben ikinci elini 1100 e almıştım

saolun kardeşim siz memnunsunuz değilmi..herhangi bir kronik sıkıntısı veya problemi varmı acaba..bende iphone 7 vardı çok baydı kapalı sistem birazda sıkıştım sattım hemen..herkes bu teli övdü o kadar para verip s7 falan alma sakın die bende bugün verdim ama satıcı yarın ürün gelecek yarın kargolanır dedi bakalım hayırlı inşallah..

Ben memnunum herhangi bir problem yok. Oyunlarda falan da öyle çok ısınma olmuyor. Bataryası uzun gidiyor. Şarja takınca hızlı bir şekilde duruyor.

Bende S7 edge almak istiyordum sonra bu telefona denk geldim. İncelemelere falan baktım S7 edge o kadar para vermek yerine bu telefonu aldım. Gayet işimi görüyor

|
    |

• Teğmen
    115 Mesaj

8.1.2 den direk güncelleyiciden geçebiliyor muyuz 8.1.4 e ? Pc ye ihtiyacimiz var mi ? Bosuna indirmek istemiyorum onun icin sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xraicon -- 13 Şubat 2017; 16:0:37 >
    |
    |
    Onim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teknoloji şans işi ama lg sıkıntılı bu konuda ben sorduğumda adama degisim çıkmıştı ama hala bekliyodu baya uğraşıyorlardi tr garantide.

|
    |
    MekanSIzZ_IM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yedek usb type C şarj aleti alan var mı?

Nereyi önerirsiniz

Arkadaşlar CPU-Z tarzı programlarda işlemci hızı bazen 1.8 bazende 1,36 çıkıyor. Bu durum normaldir. Hotplug denen işlemci yöneticisi tarafından gerek olmadığı zaman hızı düşürebileceği en az saat hızına düşürüyor gerek olduğunda ise 1,8'e yükseltiyor sıkıntı yapmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: FatalKnifeStroke

Arkadaşlar standart versiyonunda parmak izi okuyucusu var mı ? Hepsiburada'da yok görünüyor da o yüzden soruyorum. Bir de G4 den geçiş yapıyorum artık kronik sorun istemiyorum. Bunda bootloop ghost screen gibi kronik sorunlar var mı ? Şimdiden teşekkür ederim

??? Arkadaşlar soruma cevap verirseniz ona göre pro veya standart sipariş vereceğim :)

Pro'da standart versiyona ek olarak 128gb hafıza, 4gb ram,1.8 yerine 2.1ghz işlemci hızı ve seramik arka kapak bulunmakta, başka bir fark yok. Ben pro kullanıyorum ve gayet memnunum, bütçe sorun değilse pro tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirio -- 13 Şubat 2017; 16:35:51 >
    |
    |
    FatalKnifeStroke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2017 Skoda Kodiaq 1.4 TSI 150 PS ACT DSG Ambition
    2018 Opel Insignia Grand Sport Exclusive 1.6 CDTI
  • Teğmen
    187 Mesaj

Ben Gm5 plus şarj aleti ile kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor. 75 dk civarı full doluyor

|
    |
    adtemel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yetkili servisin en kotusu ithalatcinin en iyisinden yine de iyi. Birtane iyi ithalatci firma yok maalesef onlarinda tek tutar dali fiyat avantaji.alirken buna aldanip aliyoruz. Gecmis olsun.

Sony telefonlarini hic kullanmadim ama yakinimin 1.5 yillik eski cihazini acilmama probleminden ben gonderdim servise ve beni soke ettiler kargodan teslim alimdigi tarihin 3. gunu beni arayarak ellerinde yedek parca olmadigindan yeni cikan bir ust model cihaz gonderdiler sifir jelatininde. Tsk etmekten baska bisey diyemedim haliyle.

Ben burda marka reklami yapmiyorum dedigim sey yeni alacaklar icin ithalatci garantili telefonlardan uzak durun diyorum.

|
    |
    titanium7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

N11den 44 TL ye orjinal gm 5 plus şarj aleti aldım onu kullanıyorum orjinali gibi şarj ediyor o da.

hatta 40 liraya düşmüş şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakimsizTarzan -- 13 Şubat 2017; 17:15:39 >
    |
    |
    adtemel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Iyi kalite için xiaomi mi5 case parlak parlak mat uv arka pil kapak pc değiştirme için xiaomi mi 5 (5.15 ")

http://s.aliexpress.com/VryumiYj

(from AliExpress Android)

2016 yeni xiaomi mi5 mi 5 için premium tam vücut temperli Cam Ekran Koruyucu Film Güvenlik Çizilmelere Karşı Damla 2.5D 9 H

http://s.aliexpress.com/feMVBvUf

(from AliExpress Android)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erburak -- 13 Şubat 2017; 17:28:26 >

• Yüzbaşı
    269 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adtemel

Merhaba arkadaşlar

Yedek usb type C şarj aleti alan var mı?

Nereyi önerirsiniz

Mi5 elime ulaşır ulaşmaz aşağıda linkini verdiğim dönüştürücüyü n11 den sipariş ettim. Orijinal xiaomi ambalajı ile geliyor. Mevcut petrix 1.5 metrelik kablom ile uyumlu. Şarj ediyor. Fiyat kargo ücretsiz 20 TL. Orijinal şarj aleti kadar hızlı şarj ediyor diyemem. Ama yine de asgari müşterekte iyi bir ürün. Satıcı semers iletişim. Sorulara hemen cevap veriyor. Tek renk seçenek var o da siyah.

Orijinalden alıntı: Selim_09

quote:

Orijinalden alıntı: akıldakalıcı

Totalde 5 saat etmedi. 11 saate yakın da %100'den çektim. %10'a doğru şarja taktım.

Geçen gün eu stabil rom kurdum 4.30 saat ekran süresi zor aldım, ses kalitesi berbat geldi Lineageos romdan sonra 24 saat dayanamadım Lineageos'ye geri döndüm, 7.30-8 saat en az aldığım ekran süreleri 48 saat beklemede ise en az 6 saat ekran süresi alıyorum. Stock romda imkansız gibi bir şey bu süreler, büyük konuşmayayım ancak daha da stock rom yüklemem bu cihaza.

los ta kısık çağrı sesi ve echo problemi hala düzeltilmedi.miui eu da echo yok fakat hoparlör sesi inanılmaz kısılmış.los ta 48 saat beklemede 6 saat ekran alabilmen için ,ekranın sadece açık tutman gerek.aksi halde bu rakamları elde edemezsin

benim los tecrüben 18-20 saat bekleme bunun 4-6 saati ekran ,(oyun ,film,internet) wifi ile
    mobil internet ile 4 saatin üzerine çıkmanın zaten imkanı yok
    |
    |

• Binbaşı
    1089 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xraicon

8.1.2 den direk güncelleyiciden geçebiliyor muyuz 8.1.4 e ? Pc ye ihtiyacimiz var mi ? Bosuna indirmek istemiyorum onun icin sordum

geçebilirsin
    |
    |

Ekran açık olduğu süre içinde oyun oynadım, video izledim, sosyal hesaplarda gezindim ve tarayıcıyı kullandım, ortam aydınlık olduğu için ekran parlaklığı da düşük değildi.

Dışarı çıkmam gerektiğinden %15'te şarja taktım yoksa yedi buçuk, sekiz saati çok rahat göreceğini düşünüyorum, bence mükemmel bir değer.

Bu arada telefonu kullanmaya başladığım 10 gündür ilk 5-6 şarjı 0-100 sonrasını da en azından 20-100 şeklinde yaptım, bunun çok faydası olduğunu düşünüyorum çünki günden güne bariz daha fazla şarj süresi alıyorum.

• Yarbay
    2779 Mesaj

Acelem olmadığı için aynı dönüştürücüyü aliexpressden sipariş verdim 1.42 dolardı sanırım tl olarak 5.50 TL'ye geldi. 10-15 güne gelir herhalde.
    |
    |
    freeman1968 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rom hangisi hocam? Global stabilmi? Global betamı?
    |
    |
    Emirio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Global stabil 8.1.2.0 hocam
    |
    |
    oktay1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.