Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11021103110411051106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MultiCore

Valla bide Vodafone kullanıyorum şimdi çekimde de sıkıntı olacak. Muhtemelen baya düşer o zaman

Bende Vodafone kullanıyorum. 3G açık 4G kapalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bl kilidi sifrem geldi aksam acmayi planliyorum. Gucelleme alan stock rom icin en guncel anlatim linki verir misiniz. İslemleri sirayla detayli anlatan. Bu konu basindaki guncel midir? Bir miui fan forumda anlatim var. Hangisini kullanayim. Bi de miui surumum 7.2.8.0.0. ilk once chine developer roma gecip sonra mi globali yuklemeliyim yoksa mevcut rom uzerinden mi yapacagim kurulumu? Simdiden tesekkurler arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

G4 kullanıyorum Mi5e geçiş yapacağım. G4te mobil veri ile 2bucuk saat civarı ekran suresi aliyorum. Wifi ile 4 saat civarı. Insta snap face ve chrome yoğun kullandığım için G4 dayanmıyor. Umarım Mi5 biraz daha iyi gider. Sürekli Mobil veride 4 saat fena değil. Hayırlısı artık. Diğer kullanan arkadaşlar da yorum yapabilirse sevinirim

Ben de G4 ten geçtim şöyle anlatayım G4 ten 2.5 saat alıyorsanız Mi5 ten 4 almanız garanti. Tek eksiği G4 ün o efsane kamerası geri kalan herşeyiyle çok daha üstün. İyi tercih

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Hocam eyvallah sonunda kadar haklısınız anlatmak istediğimi siz anlatmışsınız kimse çıkıpta mi 5 DSLR makinelere nal toplatıyor demez ya da G4,G5,S7,ip7 hatta ip 6s ve galaxy s6 dan daha sağlam fotoğraf çekiyor demez dememeli de mal ortada yani, aynı lense sahip bir çok tepe model var aralarında dağlar kadar fark var foto kalitesinde bunu sebebi ya yazılım ya da F sayısı falandır

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Kamera konusunu göz önüne aldım. Ama performans ve sarj önemli benim icin. İnşallah hayırlısı olur bakalım. Performans delisi olduğumuzdan mıdır nedir G4 yavaş geliyor bana, yoksa gerçekten mi yavaş

• n11 ve gg de yok sanırım telefon bitti mi yav her yerde
  • proximity sensör testlerde çalışıyor bazen aramalarda karanlık ekran kalmaya devam ediyor ya da ekran açık kalıyor vs bu tip sorunu olan var mı telefon iade etmeyi düşünüyorum duruma göre başka yerden alırım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: forver101

proximity sensör testlerde çalışıyor bazen aramalarda karanlık ekran kalmaya devam ediyor ya da ekran açık kalıyor vs bu tip sorunu olan var mı telefon iade etmeyi düşünüyorum duruma göre başka yerden alırım ..

Arama sırasında benimde başıma geliyor,güç tuşuyla uyandırmam gerekiyor yazılımsal bir sıkıntı hocam yakında giderilir,iade edilecek kadar ciddi birşey değil aslında.
  • erosbos kullanıcısına yanıt
    Mevcut haliyle, rom değişmeden Bootloader kaldırın. Sonra Mi flash programı ile indirdiğiniz rom u kurun. İlk sayfada hepsinin indirme bağlantıları var, tekrar yazmıyorum

• forver101 kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda cepte iken ekran açılmasını önle diye bir seçenek var. Onu kapatın. O açık olunca sensörün önünde bir engel varsa ekran açılmıyor. Aslında çok iyi bir özellik. Cepte kendi kendine açılmaz telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixmaster

quote:

proximity sensör testlerde çalışıyor bazen aramalarda karanlık ekran kalmaya devam ediyor ya da ekran açık kalıyor vs bu tip sorunu olan var mı telefon iade etmeyi düşünüyorum duruma göre başka yerden alırım ..

Arama sırasında benimde başıma geliyor,güç tuşuyla uyandırmam gerekiyor yazılımsal bir sıkıntı hocam yakında giderilir,iade edilecek kadar ciddi birşey değil aslında.

Evet anladım yazılımsal belli de başka arkadaşa aldırdım sanırım herkeste yok bu sorun bazı seriler de olabilir yazılım sürümü alakalı da izin vs miui kendi tabanında sıkıntısı var sanırım redmi note 4 vs aynı problem varmış araştırdığıma göre permission izin hakları sorunu sanırım neyse evet telefon da sıkıntı yok memnunum zaten de yine de yeni telefon insan endişe ediyor :) teşekkürler cevap için .

aynı sorunu yaşayanlar yazmış güncelleme sonrası olan var diyen de var bakalım düzelir umarım whatsapp da aynı şekilde bu arada..

http://en.miui.com/thread-274593-1-1.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mixmaster

quote:

Evet anladım yazılımsal belli de başka arkadaşa aldırdım sanırım herkeste yok bu sorun bazı seriler de olabilir yazılım sürümü alakalı da izin vs miui kendi tabanında sıkıntısı var sanırım redmi note 4 vs aynı problem varmış araştırdığıma göre permission izin hakları sorunu sanırım neyse evet telefon da sıkıntı yok memnunum zaten de yine de yeni telefon insan endişe ediyor :) teşekkürler cevap için .

aynı sorunu yaşayanlar yazmış güncelleme sonrası olan var diyen de var bakalım düzelir umarım whatsapp da aynı şekilde bu arada..

http://en.miui.com/thread-274593-1-1.html

Geridönüş sağlamışlar hocam firmaya,betadaysanız en kısa sürede gelecek güncellemelerle giderilir,beklemeye devam edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Ayarlarda cepte iken ekran açılmasını önle diye bir seçenek var. Onu kapatın. O açık olunca sensörün önünde bir engel varsa ekran açılmıyor. Aslında çok iyi bir özellik. Cepte kendi kendine açılmaz telefon.

o kapalıymış zaten hocam saol cevap için ..
  • s.a ürünü nerden alabiliriz sıyah renk olanı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen450

Resurrection remix romundan miui'a tekrar geçsem sıkıntı olur mu? Daha önceden indirdiğim 8.1.2.0 var fakat kendi sitesinde 8.1.4.0 var şu an sanırım. Android 7.1'den sürüm düşürünce sıkıntı falan mı oluyor o tarz şeyler okudum ama anlamadım açıkçası. Direkt twrpden flashlasam olur mu miui romunu, yoksa illa xiaomi flash şeyiyle bilgisayardan mı yapmam gerekiyor?

Nasıl olacak bilen yok mu?
  • emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Hocam bildirim çubuğundan tek parmakla aşağı çek. daha sonra çıkan bildirimi iki parmakla aşağı çekersen içeriğini görebilirsin...

• Telefon yavaşlamaya basladi son zamanlarda, ilk stabilitesinden uzaklasiyor. Betadan kaynaklaniyor olabilir.

• ben şimdi resmi siteden stable rom u indirdim zip halinde duruyor bunu nasıl telefona kuracağım?
  • G4 telefon resmen eli dolduruyor hem gozu. Hala gozum esime verdigim g4 de. Uzerine kac telefon kullandim hepsi fasafiso. Bu telefonu abartip durmayin alti ustu orhinal cin isi ne duzgun bir romu var ne yetkili servisi var saglamlik yok. Ayni kasaya 3 tane model yapmis.

Burda servisi olsa bu telefonun kimse yuzune bile bakmaz fiyat direk 1700 cikar.

Arizalanip servis eline dusene kadar herkes mutlu mesut over durur bi arizanlansin ozaman gorrum ben sizi.

Servis konusunda da sony nin ustune tanimam.

Birzamanlar cavrolet arabalari ovuyordu millet hem uygun hem kaliteli opelle anlasip servis veriyorlardi. Baktilar opel geriliyor kaldi cavreletler ortada simdi cogu elinden cikarmaya ugrasiyor cikaramiyor. Hani iyi arabaydi. Mesele bu aslinda. Bilmem anlatabildinmi

• apokhan kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman s7 s6 s6 edge felan al samsung hayranlığın varsa ne işin var mi5 forumunda?

• 
Sayfa: önceki 11021103110411051106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.