Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google playde hiç sorun yaşamadım ben. Ama indirilenler uygulamasına girip ayarlarda hız limiti diye birşey görürseniz tiki kaldırın. Ayarlarda Google Play hizmetleri vs. izinlerini tam verin eksik varsa tamamlayin.Eskiden vardı şimdi kalktı diye biliyorum indirme limiti olayını. Eğer bildirim ekran açıkken geldiyse kilit ekranında gözükmez hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Sarj olayi benimde basima geldi sinra kendiliginden duzeldi ben bisey yapmadim bekleyin biraz

• emrahkaplan5534 E kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler ama ben o ürünü malzeme kalitesi itibariyle yeterli bulmuyorum.Başka bir ürün arıyorum.

• Şok şok iphone 8 white modeli görüntülendi

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
  • Son çıkan Android 7 Global Developer MIUI 8 7.1.19 sürümünü yükleyip üstüne TWRP recovery kurunca logoda takılı kalan arkadaşlar,

İlk olarak fastboot ile ZCX TWRP recovery kurup recovery modunda açın

Ardından tekrar fastboot moduna alıp üstüne mesajdaki Unofficial TWRP 3.0.3-0 kurun ve tekrar recovery moduna alın.

Sonra reboot yapıp sistemi açın belki işe yarayabilir.

ZCX TWRP recovery de Decrypted Data dediği için adamı ayar ediyor zaten ozruk gibi tipi var. TWRP 3.0.3-0 tastamam çalışıyor. Direkt TWRP 3.0.3-0 kurduğumda logoda takılı kalıyor ama dediğim gibi yapınca logoda takılma sorunu ortadan kalkıyor. Neden olduğunu merak eden arkadaş araştırır. Olmuşken dahada kurcalamak istemedim :) Benim gibi olan arkadaşlar denesin, denemekten zarar gelmez :)

• Ronguman kullanıcısına yanıt
    Çünkü buna benzer kamera kesimi olan şeffaf bi kılıf almıştım. Muazzam oturuyor telefona ve sarj girişinde falan tıpa var. Çok hoşuma gitti kılıf ama flaş yansıma yapıyor. Kesince nasıl bir görüntü olur bilmiyorum. Yansıma olmuyor deseniz bende sipariş verecektim ancak vazgeçtim şu anda.

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    bu uygulamalar vs doğru sonuç vermiyordur, xioami nin orjinal şarj aleti 6.5V ve 2.5A ile şarj ediyor. %90 civarına geldiğinde şarj yine 6V civarında ama 0.5-0.3A e kadar düşüyor
  • Arkadaşlar şu WhatsApp da sadece bir yazma olayını düzeltebildiniz mi kaç mesaj gelirse gelsin hep WhatsApp üzerinde bir yazıyor

• Beyler yakın zamanda çok güzel bir ROM gelecek galiba. Gerçek Cyanogen geri dönüyor, hemde çok daha güçlü kadrosuyla;

https://www.andrasta.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim açılır pencere ayrı bir şey. Benim dediğim WhatsApp tan bildirim gelince çift tırnakla açıp cevaplaya basınca pop up hızlı cevap veriliyordu.aynı şekilde Google İn SMS programı olan messenger da da öyle ama şimdi cevaplaya basınca tepki vermiyor. Nougatta böyle marshmallow da çalışıyor yine.

• Kapalı galeri, talep edilen izinler yok. şu sorunu bi halledemedim her yerde okudum izinler diğer izinler de galeri diye bir simge bulamadım bi türlü yardım edebilecek var mı?
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar cyanogen se lineage OS kim? Cyanogen dağıldı da bunlar ikiye ni bölündü noldu anlamadım ki ya işler şu an karışık baya

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Hocam bunlar cyanogen se lineage OS kim? Cyanogen dağıldı da bunlar ikiye ni bölündü noldu anlamadım ki ya işler şu an karışık baya

Lineage içinde de Cyanogen'li var ama asıl olay bu Andrasta'da. Çekirdek ekip büyük ihtimallr Andrasta'da toplanıyor. Üstelik Tesla, Sony, Facebook'dan mühendis toplamışlar güyya. Destekde büyük arkasında.

Lineage'ide yalnız bırakmazlar bence alt ekip olarak alabilirler Lineage isterse. Ancak kafalarında bu sefer saf android dağıtalım yok gibi nedense. Galiba Android'e bambaşka bir deneyim getirmeyi amaçlıyorlar...

• Malesef öyle oldu. 2 cevap yukarıda kamera kısmını kestiğim bir foto var. o şekild yansıma olmuyor
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Hocam bunların topu dağıtması biraz uzun sürecek heralde lineage de çok şey değişmedi ama bunların siteye falan bakılırsa dediğiniz gibi farklı birşeyler planlıyorlar galiba ama sonuçta telefonun kamerası stock romu ile aynı performansı vermiyorsa mesela hiçbir şekilde o romu kullanmak istemez millet bunlara çözüm gelmesi lazım önce farklı custom romlar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Kapalı galeri, talep edilen izinler yok. şu sorunu bi halledemedim her yerde okudum izinler diğer izinler de galeri diye bir simge bulamadım bi türlü yardım edebilecek var mı?

..

• Telefona quickreply diye program kurdum artık whatsapp hızlı cevap çalışmayınca.Aynı problemi yaşayan var mı arkadaşlar. 7.1.19 beta sürümünde whatsapp tan mesaj gelince bildirimlerde hızlı cevap çalışıyor mu sizde?

• dün elime geçti telefon, yeniden başlatınca saat geri geliyor gmt +3 moskovaya ayarlı olmasına rağmen
  • BakimsizTarzan B kullanıcısına yanıt
    bolgenide rusya yap duzelir

• düzeldi teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.