Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam elinize sağlık ama bu eğer kamera bu kadar fazla önem arz ediyorsa cidden fazla para verip s7 edge gibi bir telefon almanız lazımdı. Ben 6 aydan fazladır kullanıyorum kamera bana gayet yetiyor da artıyor bile. Ama telefondan Prof kamera performansı bekliyorsanız o kadarını veremiyor ben bunun yazılımla da çözüleceğini sanmıyorum gece en iyisi bu kadar olur bu cihazın sanırım ama cihazın nougat güncellemesinin stabilini dört gözle bekliyorum çünkü geliştiricisi resmen facia olmuş şarj süresi falan yatıya düştü bi çok özellik çalışmaz hale geldi falan stabilin acilen düzenlenip gelmesi lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa arkadaşlar xioaminin en çok satılan telefonu mi5 mı bir tane alacağım ama hiç bilgim yok maç bütçe 1200 TL ne onerirsiniz

• Delta servis, orijinal arka pil kapağı elimizde bulunmamaktadır, bayinizden tedarik edebilirsiniz şeklinde cevap vermiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fesbi kullanıcısına yanıt
    Sana cevabı şöyle vereyim. Bir telefon konusu çok fazla sayfaya ulaştıysa; ya telefon iyidir tutulmuştur ya da kötü dur. Buradan yorumlara bakarak iyi olduğunu hatta tek olduğunu görmeniz gerekirdi.

• Apranax87 kullanıcısına yanıt
    Mi5 alın. Youtube ta inceleme, kıyaslama ve benchmark testleri var. Bu paraya bu telefon gibisi yok.

• Telefonun kamerasi bence yeterli internette bununla ilgili bi dunya video izledim evet belki en iyi kamera degil ama kesinlikle bu kamerayla olmaz dedirtmez bu telefon gunduz zaten artik hepsi guzel cekiyo buda guzel cekiyo kapali ortamda ise hicbir alet ucup kacmiyo millet profosyonel kamera aliyo ustune lens takiyo hatta bide bu telefondan pahali flas kullaniyo abartmayalim mumkunse incelemeniz haddinden fazla gereksiz olmus saygilar

• Ben de turuncumağaza'dan aldım aynı dönüştürücü var herhangi bir sıkıntı yok
  • Arkadaşlar home tusunun az üzerinde ekrana bir kaç kere tıkladığınızda baskı uygulayarak tabi, sol tarafa doğru ekranda dalgalanmalar oluyor mu? Beyaz ekranda net gözüküyor.

• Müzik çaları kurcalayan oldu mu arkadaşlar?

Albüm düzenle veya oluştur kısmını bulamadım. Sanırım yok zaten. Albümdeki bir sanatçının ismini ve şarkı kapağını alıp albümünkiler olarak gösteriyor. Sanırım Xiaomi için de özel bir albüm oluşturma uygulaması gerekecek. Dammit.

Öneriler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onim

Telefonun kamerasi bence yeterli internette bununla ilgili bi dunya video izledim evet belki en iyi kamera degil ama kesinlikle bu kamerayla olmaz dedirtmez bu telefon gunduz zaten artik hepsi guzel cekiyo buda guzel cekiyo kapali ortamda ise hicbir alet ucup kacmiyo millet profosyonel kamera aliyo ustune lens takiyo hatta bide bu telefondan pahali flas kullaniyo abartmayalim mumkunse incelemeniz haddinden fazla gereksiz olmus saygilar

Kimse bu cihazin ucmasini beklemiyor zaten. Neden yabanci bir markayi ve cebinize para girmemesine ragmen elestirilmesini cekemiyorsunuz ki??? Anlamiyorum. G4 ile gece cekimi yapmadiysaniz bu elestiriniz tamamen sacmalik olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Kesinlikle... Mi5 kamerada cuvallayacak. Ois olmasina ragmen gece cekimleri rezalet. Aklima su geliyor mi5 te ois yaptilar. Beceremediler ve mi5s de ois degil eis koydular. Kamera benim icin onemliydi. Ek kameraya ihtiyac duymuyordum g4le cunku cocugumun fotosu icin yeterliydi. . . Ama bu mi5 coook geri.

bu da olabilir ama asil sebep olarak sunu gostterdiler;
    mi5s de kullandiklari kemarra sensoru daha buyuk, ki bu guzel ve onemli,
    ama bu buyuklukteki sensor icin ois i oraya sigdirmadilar diyorlar.

Tamamen duygusal ₺ sebep bence. Samsung ve lg nasil sigdiriyor? İsteseler com rahat yaparlar ama yapmiyorlar. Sanirim bu son mi telefonum olur. Kur bu kadar yuksek olmasaysi s7 alacaktim yurt disindan. Nasip.

• Lineage os'a başka bir kamera uygulaması flashlama imkanımız var mı? miui kamera uygulaması örneğin.

• Arkadaşlar Hepsiburada da xioami redmi pro var o daha mı iyi mi5 ten

• Arkadaşlar Mi5 in 1.80 ghz lik modelin siyahı neden yok hiçbir yerde?

• Apranax87 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hayir...!

• Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    Hocam üst bar için hangi programı kullanıyorsunuz ?
    Parmak izi okuyucusu sürekli olarak çalışıyor mu bahsettiğiniz gibi ? Çalışıyorsa ne ile yaptınız ?
    Hangi yazılımda kullanıyorsunuz ayrıca ?
    Teşekkürler.
  • woeyy W kullanıcısına yanıt
    Bugün ilk defa tam kullanım şansı buldum, sabahtan beri aktif kullanıyorum telefonu. Yeri geldi uygulama indirdim yeri geldi oyun oynadim, parlaklıkta genellikle otomatikteydi ve şuan şarjım %3, yani yoğun kullanımda bir günü çok rahat çıkarıyor.

Telefonunun rengi beyaz aldığım kılıf siyah fakat transparan olduğundan uyumsuz durmuyor gayet hoşuma gitti benim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EbuMuaz

quote:

Orijinalden alıntı: bjkartall

Arkadaşlar yeni sorularım var. Vodafone'a geçsem problem olur mu bu telefonla? 2. sorum, turkcell pahalı gelmeye başladı, vodafone'a mı geçeyim türk telekoma'mı?

Bu cihaz da Vodafone un band kullanımı sebebi ile 4G sıkıntılı. Ben Avea kullanıyorum.

Avea çekmiyor diyorlar hocam, siz memnun musunuz?

• Arkadaşlar telefonu siparis verdim turuncu mağazadan kilif olarak Eu bilister verdim Ekran koruyucu olarak Nilkin H+pro ile uyum sorunu yasar miyim veya forumda önerilenlerden kullanip da uyum sorunu yaşamadığınız varsa söyler misiniz teşekkürler simdiden :)

• Arkadaşlar telefon beklemedeyken anarmol bir şekilde şarj yiyor. Bu sorunu yaşayan başka kimse oldu mı acaba ? Onerebilceginiz bir yöntem var mı ?

• 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.