Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Miui forum üzerinde Mi4 için Android 10 Q rom görmüştüm ama link ölmüş. İnternettede bulamadım. Elinde linki bulunan varsa bana ulaşabilirmi?
  • Telefonumda suan 9.2.2 kararli surum yuklu 9.5.5 gecmeli miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    Şu anki halinden memnunsanız güncellemeyin. En iyi batarya performansı eski MIUI sürümlerindeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 23 Eylül 2019; 1:31:23 >
  • tlhxyz kullanıcısına yanıt
    Bataryadan memnunum o halde devam. Tesekkur ederim hocam.

• Arkadaşlar elimde temiz mi 4 2/16 LTE modeli var. Tek sıkıntısı ekranın sol kısmında ısınmadan dolayı hafif sararma var(rahatsız etmiyor) onun dışında herhangi bir sorunu yoktur. Fiyatı 450 TL yeni telefon aldığımdan satıyorum İlgilenenler pm yoluyorla iletişime geçebilir.
  • Merhaba. Mı 4 LTE için MIUI 8 kararlı global sürümünde en iyi çalışan versiyon nedir? Google da link yok. Varsa sizde paylaşır mısınız?

• batarya nerden alabilriz arkadaşlar güvenilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

batarya nerden alabilriz arkadaşlar güvenilir?
    Bana da lazım olabilir.. Sorduğunuz sorunun cevabını merak etmiyor değilim.

• selamlar arkadaşlar. Benim telefonun navigasyon tuşları çalışmıyor. Yere düşmüştü. Ancak ekran dokunmatiğinde herhangi bir sorunu yok. mecburen sanal tuş programıyla kullanıyorum. acaba yeni bir dokunmatik ekran alsam çalışır mı?
  • Güzel
  • Telefonum mi logosunda kapanıp açılıyordu, pil değişimi yaptım son sürümü flasladım tekrardan çalıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunok74

bu sıkıntı bende de var.3 yıldır kullandığım telefon sapıttı birden.çözüm nedir acaba?

Alıntıları Göster
    yeni pil alıp takın çözülüyor
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam. bu verdiğiniz listedeki cmd listesini s5 telefonum için uygulasam olur mu. gereksiz herşeyi silip lineage 14 te kullanmak istiyorum.
  • gercekten ihtiyacı olan bir arkadaşa sifir sony batarya ve kasa ve ekran vermek istiyorum DM den ulaşabilirsiniz.benim anakart ekran konnektöru eridigi icin kullanamadim

edit:batarya verilmiştir ekran ve sifir kasa kaldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever58 -- 4 Mart 2020; 18:48:59 >
  • MERHABALAR,
    2016 DA ALMIŞ OLDUĞUM Mİ4 TELEFONUMA ŞİMDİYE KADAR NE GÜNCELLEME NE DE ROM KURDUM.

ŞİMDİ NE YAPMAM GEREKİYOR SON GÜNCELLEMELERE GEÇMEK İÇİN?

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

ÜRÜNÜ N11 DEN ALMIŞTIM DELTA GARANTİLİ.
  • altunok74 A kullanıcısına yanıt
    hiç güncelleme. pil performansı düşer

• Eşimin bu model telefonu var, telefonun baytaryasında bi temassızlık oluştu. İcrada
    Uğraşa uğraşa kullanabiliyor. Pilde biraz şişmede oluşmuş. Pili değiştirmek yeterli olur mu, birde pilini nereden değiştirebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Eşimin bu model telefonu var, telefonun baytaryasında bi temassızlık oluştu. İcrada
    Uğraşa uğraşa kullanabiliyor. Pilde biraz şişmede oluşmuş. Pili değiştirmek yeterli olur mu, birde pilini nereden değiştirebiliriz
    ben burdan aldım sorun olmadı, üzerindeki kendi pili zor çıkıyor yalnız sıkı yapıştırılmış alttan, sökerken dikkatli olsunhttps://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi4-bm32-3080mah-mah-pil-batarya-rz_pdp_498212625

• Telefonu hala kullanıyorum ancak kılıf sorunum var.malum ali express işi yattı.piyasada da şeffaf basit kılftan başka düzgün kılıf yok.kullanmayan arkadaşların mi4 kılıf ve kırılmaz cam larına makul bir ücret karşılığı talibim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.