Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son beta dan mi daha iyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan ben de betayı kullanıyorum, stabil sürüm çıkalı 2 hafta olmasına rağmen güncelleme kısmından gelmedi hala. Telefondakiler silinmeden betadan stabile hangi yolla geçebilirim?
  • Özellikle stabil - beta arası geçişlerde Güncelleyici'den zip yüklemek yerine MiFlash kullanın bence. Dosyaları da bilgisayarı yedekleyip sıfırdan kurulum yapın mis gibi olsun.
  • Dostlar müzik uygulaması nda birşey dinledigimde ekrani kilitledigim zaman 2/4 dk sonra uygulama kapaniyor ekran acikken dinledigimde sorun yok...

Nedir bu sorun nasıl çözülür).

• ★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Merhaba arkadaşlar 1 ay önce aldığım mi4 te kontras problemi yaşıyorum Türkçe sitelerde aynı problemi yaşayan kimse bulamadığım için çözümde bulamadım belki yazılımsaldır diye garantiyede göndermek istemedim.telefona format attım yine düzelmedi.benle aynı problemi yaşayan yabancı forumda bir video gördüm.
    http://en.miui.com/thread-247510-1-1.html
    Sizce ne yapmalıyım garantiyemi yollamalıyım yoksa başka bir çözüm varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tantokur -- 14 Şubat 2018; 22:03:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • %50 civari şarjı varken kendi kendine kapanan 1.5 senedir kullandigimiz mi4 u 2 hafta önce delta servise göndermiştim. Dün aradılar ve Samsung j5 prime 3/32 modeli ile değişim yapacağız dediler. Onay verdim.

• tantokur T kullanıcısına yanıt
    Bunun bir çözümü yok. Panelin değişmesi lazım. Normal kullanımda sıkıntı yoksa dursun, varsa gönderin garantiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

%50 civari şarjı varken kendi kendine kapanan 1.5 senedir kullandigimiz mi4 u 2 hafta önce delta servise göndermiştim. Dün aradılar ve Samsung j5 prime 3/32 modeli ile değişim yapacağız dediler. Onay verdim.

Servis çaresizlikten elindeki bir cihazı size gönderecek anlaşılan.
    Dikkat edin cihazı çok iyi şekilde inceleyin. Kasa değişimi yapılmış ya da traşlanmış, bataryası vs değiştirilmiş teşhir ürünü gönderebilirler.

Bu arada ben olsam kabul etmezdim. J5 ile Mi4'ü normal koşullarda kıyaslamam bile. Umarım sıfır cihaz yollarlar. Hayırlı, uğurlu olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Sattım lazye hocam mi4 ü sonunda. Aşırı nfc ye ihtiyaç duyuyordum. Ekim-2016'da hepsiburada'dan 650 ye almış, üzerine 50 tl banka puanı kazanmıştım. 520 liraya sahibinden.com üzerinden sattım. Kız gibi çiziksiz sıfır ayarında telefondu alana hayırlı olsun.

Sen soracaksın sormadan ben söyleyeyim yerine xperia x2 aldım. Çok temiz çiziksiz ve tamir görmemiş pasaport kayıtlı ikinci el bir cihaz. 400 tl buna verdim. Durumum buna yetti, fazla para vermek istemedim.

Allah razı olsun yardımlarınız ve dostluğunuzdan ötürü senden, proct, bigmagician vs adını hatırlamadığım diğer arkadaşlardan. Telefonu güzelleştiren aslında bu güzel konu ve bizlerin yardımlaşmasıymış

Hayırlı, uğurlu olsun hocam. Ben Mi4'u paramparça olmadığı müddetçe atmayacağım. Satmam da. Gerekirse içini açıp batarya bağlantı noktasını söker bir köşeye koyarım. Bu zamana kadar kullanıp da bu kadar sevdiğim başka bir cihaz olmadı. Sağlıcakla kalın, umarım yeni cihazınız sizi üzmez :)

• Mi 4'ü batarya'dan dolayı delta garantiye veren var mı arkadaşlar aranızda.Cihazımı satmadan garantiye vermek istiyorum.Ondan sonra satmaya niyetliyim.

İsstanbul Anadolu yakasında oturuyorum ve daha önce delta garantiye hiç vermedim cihazımı HB'den aldım cihazımıda.Nasıl bir yol izlemem gerekiyor anlatırsanız sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: proct

quote:

%50 civari şarjı varken kendi kendine kapanan 1.5 senedir kullandigimiz mi4 u 2 hafta önce delta servise göndermiştim. Dün aradılar ve Samsung j5 prime 3/32 modeli ile değişim yapacağız dediler. Onay verdim.

Dikkat edin cihazı çok iyi şekilde inceleyin. Kasa değişimi yapılmış ya da traşlanmış, bataryası vs değiştirilmiş teşhir ürünü gönderebilirler.

Bu arada ben olsam kabul etmezdim. J5 ile Mi4'ü normal koşullarda kıyaslamam bile. Umarım sıfır cihaz yollarlar. Hayırlı, uğurlu olsun.

Cihaz bugün geldi. bandrollu kapali kutu olarak. Kutuyu açmadım satmayı düşünüyorum. Tek sorun servis yapilan işleme; j5 prime 32gb ile değişim yapıldı, yazmış ama gelen telefonun kutusunda 16gb yazıyor. Servise mail attım 16 mi 32 mi diye. 32 likde ram 3 GB çünkü. Tabi servis aradığında 16 veya 32 gibi birşey konuşmamistik. Mi4 zaten 700 lira hocam, bu telefonda en kotu zaten 700 e gider. Thh ile uğraşmaya gerek yok. Zaten bundan başka j2 var elimde o da düşük model dedi servis.

• Arkadaşlar, MiUi 9 da ana ekrandaki şu pencereden nasıl kurtulabilirim.

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Melih154 kullanıcısına yanıt
    Sanırım kapatılmıyor. Arayüzü ağırlaştırıyor ve bir işe de yaramıyor açıkçası. MIUI sıktı artık, en yakın zamanda başka bir rom deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: proct

quote:

Benim peder J5 Prime kullanıyor hocam. Mi 4'ten iyi olduğu birçok nokta var ve Nougat güncellemesiyle çok daha güzel oldu. Hatta şebeke sıkıntısından dolayı telefonları değişecektik ama kullandığım kulaklık tam oturmadığı için vazgeçtim.

Ayrıca bildiğim kadarıyla J5 Prime'ın 3GB modeli yok.

• Merhaba arkadaşlar.miui 9 global beta son sürümdeyim.miui7 global kararlı ya nasıl geçerim. 7.0.5.0 istiyorum. Kilit açılmalı mi. Mı flaş olur mu ya da güncelleyiciyi kullandam sorun çıkarır mı. Bir de indirme dosyaları bulamadım 😀

• Ciziksiz ,tertemiz mi4 telefonumu satıyorum .

Mayıs ayına kadar garantisi devam ediyor.

LTE ve 3 GB modeli.Belgeleri ve üstüne aldığım piston kulaklıkla gonderilecektir.

Birkaç tane kılıf var onlarida gönderirim isterseniz

Arayan varsa PM den fiyat teklifi verebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi4 de bootloader kilidi var mı? Telefona Oreo yuklemek istiyorum. tavsiye eder misiniz?

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidi yok. Ben de düzgün bir rom arayışındayım.
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    En sevdiğim özelliklerinden birisidir bootloader kilidinin olmayışı .

Hatta denemek istersen Windows 10 rom'uda deneyebilirsin .başka varmıdır böyle telefon bilmiyorum :)

Bir yanım sat mi5s al diyor,bir yanım "taş gibi telefon kalsın " diyor .

Kararsızım valla :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.