Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

mi4 lerin biri şarji yarıdayken kendi kendine kapandı. Hiç tepki vermiyor.Şarja takınca sadece şarj ışığı yanıyor. Deltaya gönderdim telefonu.

Geçmiş olsun inş. en kısa zamanda alırsınız. Belki batarya değişmi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

mi4 lerin biri şarji yarıdayken kendi kendine kapandı. Hiç tepki vermiyor.Şarja takınca sadece şarj ışığı yanıyor. Deltaya gönderdim telefonu.

Geçmiş olsun inş. en kısa zamanda alırsınız. Belki batarya değişmi olur.

Delta bugüne kadar gönderdiğim bütün telefonları yaptı. Hiçbir sorun çıkarmadı. Bakalım şimdi ne yapacaklar. Son zamanlarda mi4 ile alakalı acilmama şikayetleri çoğalmaya başladı. Geçen hafta mı4 umu satmıştım ama Bugün bir tane daha mi4 aldım. Herşeyi ile harika bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormustum ama arada kaynamış sanirim bu ana ekrana hava durumu saat gibi widgetleri nerden temin edebiliyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Sormustum ama arada kaynamış sanirim bu ana ekrana hava durumu saat gibi widgetleri nerden temin edebiliyoruz?

En soldaki butona basili tutun widget ekrani cikiyor oradan secim yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Sormustum ama arada kaynamış sanirim bu ana ekrana hava durumu saat gibi widgetleri nerden temin edebiliyoruz?

Buradakileri deneyin isterseniz.
    https://1drv.ms/u/s!Ao9_fXu7RNnlzxmflyxLspORJDw9

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran ve dokunmatikde problem var elinde ekran olan varsa pm atabilir mi ?
  • Arkadaşlar ekranın bir noktasında aydınlanma var sizde de aynı durum var mıdır?
  • Burayı yakıyorum şuanda :D
    https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75441531&postcount=1653

İnanabiliyor musunuz 1080p 60 fps desteği şuanda halihazırda hiçbir xioami cihazı 1080p'de 60 fps çekemez.

Uzun zaman önce istemiştim geçenlerde 1-2 kere de dillendirmiştim pek oralı olmamışlardı.

Sadece ben dile getirmiştim. İnanamıyorum şuanda şoktayım ...

Şuanda kullandığım cihaz bile çekemiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Arkadaşlar ekranın bir noktasında aydınlanma var sizde de aynı durum var mıdır?

Benim sol tarafta ışık sızması gibi bir şey var. Bir de farklı bir noktada ölü piksel var. 1,5 yıllık cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Burayı yakıyorum şuanda :D

İnanabiliyor musunuz 1080p 60 fps desteği şuanda halihazırda hiçbir xioami cihazı 1080p'de 60 fps çekemez.

Uzun zaman önce istemiştim geçenlerde 1-2 kere de dillendirmiştim pek oralı olmamışlardı.

Hocam kaliteli video çekemedikten sonra ne anlamı var ki..

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Burayı yakıyorum şuanda :D

Hocam kaliteli video çekemedikten sonra ne anlamı var ki..

Buna çok katılmıyorum video olarak o kadar da kötü bir cihaz değil , fotoğraf kalitesi çok daha yüksek ama yinede video performansı fena değil .

video olarak kesin işe yarayacaktır hocam G3'e bakarsanız adamlar G4 kamerasını portluyorlar falan görüntü kalitesi çok daha iyileşiyor.

Tabi xioami mi 4 'te yeteri kadar geliştirici olmadığı için yapılabilecek pek bişey kalmıyor.

Camerapi2 desteği olsaydı bu cihazın tadından yenmezdi ama bir yere kadar gelişim gösterebiliyor ilerisi yok ...

• Arkadaşlar eşimde mi4 var yaklaşık 3 yıldır kullanıyor aslında cihazdan memnun ama 16gb olması nedeniyle hafıza yetersiz geliyor bu gün baktim diğer diye belirtilen yer 4gb yer kaplıyor bende mi6 var ve aynı yer 0mb. Bu neden kaynaklanıyor nasıl düzeltebilirim? Sizin cihazlarınizda diğer bölümü ne kadar yer kaplıyor? Yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• lazye kullanıcısına yanıt
    Sattım lazye hocam mi4 ü sonunda. Aşırı nfc ye ihtiyaç duyuyordum. Ekim-2016'da hepsiburada'dan 650 ye almış, üzerine 50 tl banka puanı kazanmıştım. 520 liraya sahibinden.com üzerinden sattım. Kız gibi çiziksiz sıfır ayarında telefondu alana hayırlı olsun.

Sen soracaksın sormadan ben söyleyeyim yerine xperia x2 aldım. Çok temiz çiziksiz ve tamir görmemiş pasaport kayıtlı ikinci el bir cihaz. 400 tl buna verdim. Durumum buna yetti, fazla para vermek istemedim.

Allah razı olsun yardımlarınız ve dostluğunuzdan ötürü senden, proct, bigmagician vs adını hatırlamadığım diğer arkadaşlardan. Telefonu güzelleştiren aslında bu güzel konu ve bizlerin yardımlaşmasıymış

• mbs02 kullanıcısına yanıt
    Cihazınızda bulunan APK obb dosyaları .pdf word belgeleri şeyler buradakiler cihazını sifirlayip bakarsan buranın sıfır olduğunu görürsün

• soyken kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumun için çok teşekkür ederim hocam elimizden geldiğince yardımcı olduk inşallah bende satabilirim benim hala elimde duruyor yakın zamanda satmayı düşünüyorum bende :)

• @soyken hocam sende çok saol. Valla ben en son ekranını değiştirip anneme verdim cihazı ama ekran kalitesizliginden midir yoksa benim beceriksizligimden midir bilmiyorum ilk hafta dokunmatik te sorun yokken bu ara bazen sorun çıkarabiliyor, annem bir kere fena düşürmüş kırılmaz da yoktu, ekran kırılmamış Allahtan.

Bende mi 5x ile yola devam 😁

• Arkadaşlar telefonu rootlamak istiyorum. 9.2.2.0 kararlı yüklü. Konunun başındaki yöntemle yapabilir miyiz?
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Yapabilirsiniz.

• Ben şuan güncel global beta kullanıyorum.Miui sitesinden stable zip dosyasını indirip gunxelleyici üzerinden direk kurabilir mıyım?

Dosya kaybı olur mu?

Stabil çalışır mi , hata verir mi?

Birde beta ile nasil stabil? Hangisi daha iyi?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

Ben şuan güncel global beta kullanıyorum.Miui sitesinden stable zip dosyasını indirip gunxelleyici üzerinden direk kurabilir mıyım?

Dosya kaybı olur mu?

Stabil çalışır mi , hata verir mi?

Birde beta ile nasil stabil? Hangisi daha iyi?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Stabil en son çıkan güncelleme ve daha iyi. ben bu şekilde geçtim sorun yaşamadım. Sıfırdan kurulum yapılacak. Herşey silinir .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.