Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya sağlam bir güncelleme geldi, neler yeni beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci hala çift çekirdek kendi haline bırakınca 2 ye düştü. Ram kullanımı artmış ana ekranda ki ek ekranı kapatma nasıl acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Redtwister

İşlemci hala çift çekirdek kendi haline bırakınca 2 ye düştü. Ram kullanımı artmış ana ekranda ki ek ekranı kapatma nasıl acaba

Performans moduna alıp da bakarmisiniz çekirdeklere?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

quote:

Bugün miu9 diye güncelleme var dedi yüklesek mi yavaşlar mı . yükleyen var mı

dayanamadım yükledim bir tane fazladan anasayfa koymuşlar kaldırmayı bulamadım. ram temizleme de sadece temizlediğini yazıyor ne kadar boş var yazmıyor cpu şuan 34 dk oldu hala 4 çekirdek olarak çalışıyor gerçi 3 çekirdek gibi 2. çekirdekte hareket görmedim. bu pil ömrüne nasıl yansır bilmiyorum

Global stable miui 9 mu geldi?

evet kararlı yazıyordu 200 küsür mb çekti telefon 2 3 saattir açık hala 3 çekirdek görevde . yine 4 çekirdek getirememişler. ram kullanımı 100 200 mb arttı gibi. eskiden tamamen kapatınca boş 2 gb kadar çıkıyordu şimdi 1.8 anca gördüm . ram miktarını kilit ekranında temizlersen gösteriyor pek incelemedim ama performans olarak aynı gibi üstüne android 7 de çakarsalar belki bir şeyler olur . ek olarak üst tarafta günlük kaç mb data veri çektiğin falanda yazıyor hava durumu da saatle birleşmiş galiba kullanımı hoşuma gitti biraz kurcalarsak eski sürümden daha işe yarar olabilir

Android surumu ne oldu simdi? Nougat 7.1.2 olmadi mi acaba.?

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

İşlemci hala çift çekirdek kendi haline bırakınca 2 ye düştü. Ram kullanımı artmış ana ekranda ki ek ekranı kapatma nasıl acaba

Performans moduna alıp da bakarmisiniz çekirdeklere?

yok hocam yine aynı 4 çekirdek tam çalışmıyor sabah baktım 2 ye düşmüş uygulama açınca da artmadı. ama saatlerce 3 çekirdek çalışıyor diğerine göre iyi gibi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün miu9 diye güncelleme var dedi yüklesek mi yavaşlar mı . yükleyen var mı

dayanamadım yükledim bir tane fazladan anasayfa koymuşlar kaldırmayı bulamadım. ram temizleme de sadece temizlediğini yazıyor ne kadar boş var yazmıyor cpu şuan 34 dk oldu hala 4 çekirdek olarak çalışıyor gerçi 3 çekirdek gibi 2. çekirdekte hareket görmedim. bu pil ömrüne nasıl yansır bilmiyorum

Global stable miui 9 mu geldi?

evet kararlı yazıyordu 200 küsür mb çekti telefon 2 3 saattir açık hala 3 çekirdek görevde . yine 4 çekirdek getirememişler. ram kullanımı 100 200 mb arttı gibi. eskiden tamamen kapatınca boş 2 gb kadar çıkıyordu şimdi 1.8 anca gördüm . ram miktarını kilit ekranında temizlersen gösteriyor pek incelemedim ama performans olarak aynı gibi üstüne android 7 de çakarsalar belki bir şeyler olur . ek olarak üst tarafta günlük kaç mb data veri çektiğin falanda yazıyor hava durumu da saatle birleşmiş galiba kullanımı hoşuma gitti biraz kurcalarsak eski sürümden daha işe yarar olabilir

Android surumu ne oldu simdi? Nougat 7.1.2 olmadi mi acaba.?

yok hocam 6.0.1 yazıyor. sadece kendi arayüzünü güncelledi

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Arkadaşlar 7.1.2 sürümüne yükselttim şimdi reset atsam telefon eski sürümle mi açılır?

nasıl yükselltiniz acaba custom rommu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi pc suite kullandim

• o özellikler global betada 3 aydan beri vardır belkide
  • Selamlar..

Arkadaşlar Tesla 5,1 kullanıyorum rom olarak.

Bu Android sürümü için tema desteği var mı ? Yoksa böyle geldiği gibi kadar kullanmak zorunda mıyım?

• Birisi karalı güncelleme gelmiş demiş üzerine sohbet başlamiş ama ortada kararli güncelleme yok.miui resmi sitesinde hala stabil 8.5.1.0 var. Telefondaki guncelleyici de yeni bir guncelleme görmedi. Bu çekirdek sevdası bitmeyecek ))

• quote:

Orijinalden alıntı: nico1907

Birisi karalı güncelleme gelmiş demiş üzerine sohbet başlamiş ama ortada kararli güncelleme yok.miui resmi sitesinde hala stabil 8.5.1.0 var. Telefondaki guncelleyici de yeni bir guncelleme görmedi. Bu çekirdek sevdası bitmeyecek ))

Bende göremedim bir güncelleme. Stabile geçeceğim geldiyse.

• quote:

Birisi karalı güncelleme gelmiş demiş üzerine sohbet başlamiş ama ortada kararli güncelleme yok.miui resmi sitesinde hala stabil 8.5.1.0 var. Telefondaki guncelleyici de yeni bir guncelleme görmedi. Bu çekirdek sevdası bitmeyecek ))

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

telefon hepsi buradan alınma mi4 4g olmayan modeli. miu güncellendi canavar gibi kullanıyorum. tek sıkıntısı tsubasa oyunu biraz daha sık reset atmaya başladı ama kullanışlı

biraz araştırdım mi6 da bile bazı kişilere gelmemiş sanırım önden herkese vermiyorlar sizlere de gelir 1 2 haftaya inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 19 Ocak 2018; 22:56:17 >

• batarya performansinda bir artış var mi? kaç saat ekran süresi verdi? ekran süresi konusunda hiç memnun değilim 8.5.1.0 ile 4 saati zar zor görüyorum.

• Arkadaşlar mi4c format atma problemi var. Mi globe 9.0 haftalık sürümü var. Normal yollarla fabrika format atarken atıyor gibi gözüküyor ve sonradan telefon kapanıyor. Fakat kendisi başlatmıyor. Ben açınca format atılmamış oluyor. Böyle bir problem yaşayan var mı?

• quote:

batarya performansinda bir artış var mi? kaç saat ekran süresi verdi? ekran süresi konusunda hiç memnun değilim 8.5.1.0 ile 4 saati zar zor görüyorum.

şuan şarj %81 ekran son parlaklıkta yeni aç kapat yapmış hali ek bir şey çalışmıyor 17 sa 49 dk diyor. Bu aralar oyun oynuyorum ama şarj bence pek değişmemiş. gözle görülür bir fark görmedim başka özel bakma yeri varsa bakabilirim. ekran süresini hiç bakmadım öyle 4 saat falan elimde durmadı ama eski şarj durumuna göre ciddi bir fark yok hemen hemen aynı sadece biraz daha uyumsuz gibi oyundayken donup kalıyor tsubasaya özel mi bilmiyorum ama donunca hoparlör falan cızz diye ses veriyor hemen elimden bırakıyorum patlar matlar diye..

• aman patlamasın

tsubasaya şut çektireyim derken cihazi şutlarsin

• Gençler bırakın miui uzun zamandır.Mi 3 xda gelişim forumunu takip etmiyordum.

Nitregeon OS romundaki bugünkü değişiklikleri gördünüz mü :D
    Yok böyle bir güncelleme adamlar kendini aşmış ...

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75266027&postcount=1108

Adam daha ne yapsın acaba deneyen var mı oreo nitregeon os...
    Ben baya aktiftim görüldüğüm kadarıyla benden sonra custom rom nerdeyse kimse kullanmıyor ...
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Eski kullanıcılar yok. Gerçi siz ortalamanın üzerinde custom roma yönelmiştiniz.

Bende bırakacağım bu cihazı, 2 gb bana artık yetmiyor. Sadece 17 tane bankacılık uygulamam var ve son dönemde nfc özelliğini çok arıyorum.

Almak isteyen arkadaş varsa yazabilir. Cihazım kozmetik olarak sıfır gibidir.
  • 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.