Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanım testlerinden yakınlık sensörüne kalibrasyon

yapinduzelscektir. Donanım testlerini ard arda çekirdek sürümüne basarak acin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar elimdeki zenfone 2 nin batarya performansi cidden tatmin etmiyor ve değişiklik olsun istiyorum mi4 de bayağı uygun geçmemi önermrisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

Arkadaslar telefonumda bir sorun var, birini aradiktan sonra telefonun ekrani kapanio ve cagri bitene kadar acilimiyor. Bu sorunu yasayan varmi? Romdan kaynakli olabilirmi?

Sensörün önü kirlenmiştir. Dışarıdan siliniz.

En azından benim öyle oldu.
  • Dostlar bilmiyorsunuz ki maalesef son beta guncellemeleri ile birlikte 3. Parti temalar kesinlikle kurulmuyor bunun bir çözümü yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

Dostlar bilmiyorsunuz ki maalesef son beta guncellemeleri ile birlikte 3. Parti temalar kesinlikle kurulmuyor bunun bir çözümü yok mu?

hocam eminmisiniz? Miui theme editör programı ile de mi kurulmuyor. Tam da bugün mi4 siparişi vermiştim bu kötü oldu.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Globalbbetada işe yaramıyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Arkadaslar telefonumda bir sorun var, birini aradiktan sonra telefonun ekrani kapanio ve cagri bitene kadar acilimiyor. Bu sorunu yasayan varmi? Romdan kaynakli olabilirmi?

Sensörün önü kirlenmiştir. Dışarıdan siliniz.

En azından benim öyle oldu.

Malesef ise yaramadi, ayarlardan sensoru test ettim degismedi bisey, sensor sorununu nasil halledebiliriz yada sensoru kapatma ihtimali varmidir

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

%99 Yakınlık sensörü arızası. AIDA64 ü indirip sensorler kısmında "ambient light sensor" kısmını kontrol edin. Değerler değişmiyorsa sensor arızalıdır.

Sensor arizali malesef

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

%99 Yakınlık sensörü arızası. AIDA64 ü indirip sensorler kısmında "ambient light sensor" kısmını kontrol edin. Değerler değişmiyorsa sensor arızalıdır.

Sensor arizali malesef

Garantisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

Dostlar bilmiyorsunuz ki maalesef son beta guncellemeleri ile birlikte 3. Parti temalar kesinlikle kurulmuyor bunun bir çözümü yok mu?

hocam eminmisiniz? Miui theme editör programı ile de mi kurulmuyor. Tam da bugün mi4 siparişi vermiştim bu kötü oldu.

Evett maalesef.Bende bir çözüm bekliyorum
    designer team üye olun ve bir kaç duvarkağıdı yükleyin demişler ama yüklediğimizi kabul etmiyor
  • Arkadaşlar eşime telefon almam lazım. Şimdiki kırıldı. Fakat bütçem yok o yüzden çok çok zorlsam 1200₺ civari riske girebilirim.

Kullanacağı sosyal medya + Kamera (Çok önemli). Birde küçük çocuğumuz olduğu için düşme riski yüksek birazda sağlam kasa olsun istiyorum. Xiaomi telefonları çok övülüyor ama bilmediğim için çekiniyorum. Bu mi4 uygun mu bize yada Hangi marka hangi modeli tavsiye edersiniz

• Arkadaşlar merhaba.uygulamaları devre dışı bırakma var ama bütün uygulamalarda pasif konumda.istemediğimiz uygulamaları nasıl devre dışı bırakabiliriz
  • Bu model için bir yerde 4G yok diye duydum dogrumu? Doğru ise önemli bir eksik mi çünkü Kamerasının çok iyi olduğunu duyduğum için bugün -Yarın almayı düşünüyorum. Eşim kullanacak en önemli ihtiyacı yaptığı ürünlerin fotoğrafını çekip instagrama koymak. Bu yüzden ihtiyacını karşılasın istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Bu model için bir yerde 4G yok diye duydum dogrumu? Doğru ise önemli bir eksik mi çünkü Kamerasının çok iyi olduğunu duyduğum için bugün -Yarın almayı düşünüyorum. Eşim kullanacak en önemli ihtiyacı yaptığı ürünlerin fotoğrafını çekip instagrama koymak. Bu yüzden ihtiyacını karşılasın istiyorum

4g olan modelide var.32 gb olan model.şahsen ben 4g olmamasının eksikliğini hissetmiyorum.saniyede 1mb indirme yapabiliyorum.videolarda donma takılma olmuyor genelde.tabi operatörünüze ve konumunuza görede değişir.ben şahsen 4g yi özellikle istemedim.zaten cep internet sınırlı.örneğin 15 dakikalık bir video açtınız.bir iki dakika sonra videoyu izlemekten vazgeçtiniz.4G olduğu zaman video izlemesenizde hemen dolduğu için videonun tamamı kotadan düşüyor.bence bu daha kötü.tabi kişiden kişiye değişir bu durum.

• 24 kasım black fridayda mi 4 telefonu hbdan evo garantili olarak aldım 1 hafta sorunsuz kullandım fakat normal telefonla konuştum ve ekranı kilitledim ve tekrar saate bakmak için ekranı açmaya çalıştığımda ekran çizgi çizgiydi kilit tuşuna bastım çizgi kapanıyor bidaha basıyorum açılıyordu yani telefon çalışır durumdaydı ama ekran bozuktu telefona hiçbir şekilde darbe baskı gelmedi çizik bile yok servise gönderdim ve iç ekrana baskı yapıldığı kullanıcı hatası olduğunu 218 tl karşılığında değişim yapılacağı söylendi 1 haftalık telefonun başına geldi tüm bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akmamba -- 19 Aralık 2017; 18:1:17 >
  • serkan1439 kullanıcısına yanıt
    Zaten eşimin de interneti 2Gb sınırlı yani. Hemde öyle oturup video izlemiyor pek. Sadece yaptığı işin fotoğrafını çekip instagrama koyacak birde işle ilgili başka paylaşılanlara bakip tlefon görüşmesi yapacak. Sizden anladığım kadarıyla işini rahat bir şekilde görür

• quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Arkadaşlar eşime telefon almam lazım. Şimdiki kırıldı. Fakat bütçem yok o yüzden çok çok zorlsam 1200₺ civari riske girebilirim.

Kullanacağı sosyal medya + Kamera (Çok önemli). Birde küçük çocuğumuz olduğu için düşme riski yüksek birazda sağlam kasa olsun istiyorum. Xiaomi telefonları çok övülüyor ama bilmediğim için çekiniyorum. Bu mi4 uygun mu bize yada Hangi marka hangi modeli tavsiye edersiniz

Mi5s bak sen direk

• 700 800 tl civarı telefon bakıyorum tek yapacagım sey instagram face internet bu telefonu önerirmisiniz ? baska önerdiginiz bi telefon varmı ?
  • Tamam telefon eskidi,gucu kısıtlandı vs ama o kadar da gommeyin cihazı.

Mi4 ile değil sosyal medya, şuan bile oynayamacaginiz hiç bir oyun yok.

Sadece özellikle yazları çok isinir (ki bu snapdragon 801&810 ortak sorunu ,bu cipseti kullanan hangi telefon olursa olsun isinacaktir) birde xiaomi'nin eskitme politikası.(2 cekirdegin kapatılması )

1.si için yapacak bişi yok,ama 2. Si için ,patch var ,olmadı custom rom var .hatta oreo custom rom bile çıkıyor.

650 TL civarına 3gb ram'li ve güçlü işlemcili başka bir model varsa onu alın diyeceğim ama alternatifsiz şuan bile

Bana göre artıları eksilerinden fazla cihaz.

2 yıldır kullanıyorum ve Pokemon go oynuyorum.Oyunu bilen varsa ne derece hayvani sistemleri zorladığını bilir.

Ayni anda hem GPS,hem internet ,hemde grafiği zorlayan bir oyun .

Daha bataryasını değiştirmeye bile ihtiyaç duymadım .

Araştırın alternatif bulamazsanız mi4 işinizi görecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kamerası güzel, 4g var, tüm sosyal medya işlerimi yapıyorum, 1 yıl oldu alalı memnunum ben, bu fiyata çok iyi bence, yani şuan gidipte şu telefonu alıyim diye düşünmüyorum çünkü kamerası iyi 4g de var daha ne istiyim bu fiyata
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.