Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

O geliştiricinin hatasi oluyor demi yoksa üzerine flashlamakla bir alakasi yok?

geliştiricinin hatası değil xioaminin politikası sen ne kadar modda yapsan üstüne tekrar yazılım flaşlandığından modun gidebilir kernel tekrar flaşlanıyor ama ota olduğu için gitmeyebilir twrp den elle flaşlasan kesin eski haline döner ama belki ota olduğu için sıkıntı oluşturmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

Bu cpu fixin batarya ve isinma sorunu olumlu.

Fakat cok la olustu cihazda 4 cekirdek bozdu resmen stabiliteyi...
    Stock kernel de yok sayfada flashlardim...

ilginçtir bende dediğiniz gibi bir durum asla oluşmadı çekirdekler aşırı stabil çalıştı kesinlikle lag görmedim temiz bir kurulum yaptığımı belirteyim
  • Vallahi suan otadan indirdim tekrar son betayi kurdum ve gerçekten uçuyor orjinal ayarlari ile . Galiba uzun süre aktif kalmayinca paslanmis bizim çekirdekler jajajaj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi4 lte var. Köydeyken Şarj almaması sebebiyle servise gitti. Döndüğünde bi kaç gün sonra birden telefon cekmedi. Hattım tt. Arada çekiyor gibi oluyor ama çekmiyor. Ailece tt liyiz. Herkesin hattı çekiyor. İşin ilginci şehire geldiğimde gayet iyi çekiyor. Ne olabilir.

• ihntk İ kullanıcısına yanıt
    Tt den sonrasini okumadım 😂.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

quote:

Orijinalden alıntı: Bazbeyi

Arkadaşlar Merhaba,

Kardeşimde mi4 Var miu8 yüklü miu9 a nasıl yükseltebiliriz ? yükseltmemiz iyi mi olur kötü mü ?Yükledikten sonra diğer sürümleri çıkarsa otomatik güncelleme gelir mi ?Rom flash vs olaylarını okudum forumda ama birşey anlamadım konuya uzaklığımdan dolayı.Yardımcı olursanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

Mi4W (Duz mi4) Rom Linki:

http://en.miui.com/download-240.html

Developer Rom yazan kisimdan Download full rom yazan yesil butona tikla telefona indir.

Sonrasinda Ayarlar/Telefon hakkinda/Sistem guncellemeleri (home tusunun uzerinde ok simgesi) menusune gir sag ustten üç noktali menuye gir Guncelleme paketini secin yazisina tikla firmware dosyasini hangi klasore indirdiysen oradan bul sec.

Sonrasinda kendisi biraz bekledikten sonra kapanip yukleyecek. Degisiklik olarak arayuz daha akici ve birkac kucuk ozellik gozume carpti muhtemelen ota guncellemelerini almada sorun olmaz diye dusunuyorum yanlisim varsa bilen arkadslar duzeltsin.

Son olarak kurulum bitince recovery menuden wipe cache yaparsan iyi olur BİLMİYORSAN ARASTİR OGREN YADA YAPMA KAZARA FABRİKA AYARLARİNA DONEBİLİRSİN YADA TELEFON BİRİCK (TUGLA-ÇÖP 😁) OLABİLİR AYRİCA SARJİN %50 NİN ALTİNDA GUNCELLEME YAPMA YİNE TELEFON BİRİCK OLABİLİR.

verdiğiniz link mi4w mi4 Lte uyumludur yani tüm mi4 versiyonalarında çalışır 4c veya 4s zaten başka model ..

Xiaomi ye yeni gecis yaptim benim cihaz modelinde mi4w yaziyor bir yanlislik olmasin diye arkadasi uyarmak istedim xiaomi hakkinda fazla bilgim yok zaten suan icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ihntk

Mi4 lte var. Köydeyken Şarj almaması sebebiyle servise gitti. Döndüğünde bi kaç gün sonra birden telefon cekmedi. Hattım tt. Arada çekiyor gibi oluyor ama çekmiyor. Ailece tt liyiz. Herkesin hattı çekiyor. İşin ilginci şehire geldiğimde gayet iyi çekiyor. Ne olabilir.

TT xiaomi ve meizu gibi markalar da çekmeme problemi yapıyor en iyisi türkcell e geçiş yapın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flag_Ship_Killer

quote:

Orijinalden alıntı: ihntk

Mi4 lte var. Köydeyken Şarj almaması sebebiyle servise gitti. Döndüğünde bi kaç gün sonra birden telefon cekmedi. Hattım tt. Arada çekiyor gibi oluyor ama çekmiyor. Ailece tt liyiz. Herkesin hattı çekiyor. İşin ilginci şehire geldiğimde gayet iyi çekiyor. Ne olabilir.

TT xiaomi ve meizu gibi markalar da çekmeme problemi yapıyor en iyisi türkcell e geçiş yapın

yanlış bilgi vermeyelim TT 4g bazında vodafonedan çok daha iyi çünkü 800 mhz bandı dışında da yayın yapıyor turkcellde aynı şekilde vodafone çok başınız ağırır 4g için konuşuyorum genel olarak en iyi çeken turkcell zaten bunun aksini kimse söyleyemez

• evde 4 kişinin daha tt. Hepsi iPhone. Hepsi çekiyor. Bi tek benim çekmiyor. Şehire indiğimde çekiyor..

• google play de mobil veri açıkken uygulama indiremiyorum nasıl çözerim, ''wifi'' kablosuz bağlantı bekleniyor yazıyor ne yaptıysam çözemedim?
  • Bu telefonun sebekesi basik yerlerde cekmiyor buna bir care bulabilirmiyiz daha onceki samsung telefonumda boyle bir sorun yoktu tek sebeke den sıkıntı yasiyorum onun haricinde telefonu cok begendim.

• selamlar.bir yakınıma hepsibura.com dan aldığım redmi note 4x bugun elime ulaştı.kutuyu açtım güç tuşuna basıp mi ekranı geldikten sonra cihaz 10 dakikadır açılmadı.cihaz sıkıntlımı?yoksa ilk açışta yapmam gereken bir şeymi var?

edit..yanlış yere atmışım mesajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanim -- 9 Ekim 2017; 13:14:1 >
  • Hocalarım geçenlerde global MIUI9 rom kurdum ama GPS hiç uydu bulamıyor EU romda da aynı şekilde baya kötü yahu bu telefonu duvara fırlatmama az kaldı siz de bu sorunu yaşıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

Hocalarım geçenlerde global MIUI9 rom kurdum ama GPS hiç uydu bulamıyor EU romda da aynı şekilde baya kötü yahu bu telefonu duvara fırlatmama az kaldı siz de bu sorunu yaşıyor musunuz?

Hocam benimki buluyor lakin araba içinde navigasyon yapacak kadar ahım şahım değil,

• Pusula kalibrasyonu sürekli bozuluyor. Neden acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

Hocalarım geçenlerde global MIUI9 rom kurdum ama GPS hiç uydu bulamıyor EU romda da aynı şekilde baya kötü yahu bu telefonu duvara fırlatmama az kaldı siz de bu sorunu yaşıyor musunuz?

gooogle haritalarda sorun var çok sıkıntılı, here maps ve yandex daha iyi, gps hakkaten çok kötü telefonun bi kötü tarafı bu
  • GPS gerçekten berbat konumla asla gezintiye çıkamazsın yani hiçbir zaman adam gibi çalıştıramadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miu 9 mi 4 e nasıl kurcam?

• Arkadaşlar mi4 ün ekranı kırılmıştı geçen sene gittigidiyordan alıp taktım 1 ay sonra kendi kendine gitti ekran.
    Aliden falan kaliteli panel alabileceğim yer varsa link atarmısınız birine sordum en çok satanlarda LTE telefonlara uymuyor benim ekran dedi ne alaka anlamadım ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: marjinal7140

Miu 9 mi 4 e nasıl kurcam?

7.1.2.0.KXDMICK 662M indir kur, kurduktan sonra bir güncelleme gelir o da kurulsun, en son bunu kurhttp://bigota.d.miui.com/7.10.12/miui_MI3WMI4WGlobal_7.10.12_a33f894038_6.0.zip
  • 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.