Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E roota ne gerek var ozaman:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

E roota ne gerek var ozaman:)

Dosyalardan kasttettiğim mixer dosyası gibi ses dosyasıyla oynamamışsan brick olur ama mesela rootla çalışan uygulama örneğin; Kernel audiatör yüklediysen brick olmayabilir demek istiyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 11 Haziran 2017; 15:34:30 >
  • arkadaşlar Mi4 Cihazı şarja takınca kapalıyken şarj oluyormuş gibi gösterip olmuyor açıkken hiç şarj olmuyor miflash ile rom flashladım yine düzelmedi çözümü nedir
  • Miui temalarında kilit ekranındaki duvar kağıdı dahili depolamada hangi dizinde bilen var mı?

• Miui eu rom son updatesini indirebileceğim adresi yazar mısınız buraya..

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Bu sürümden memnundum aslında.Yalnız @lazye arkadaşın tavsiyesi üzerine farklı bir kernel flashlamıştım;şu an bazı hatalar vermeye başladı.Ben de eu romun son versiyonunu kurmak istiyorum.Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 14 Haziran 2017; 15:46:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Miui eu rom son updatesini indirebileceğim adresi yazar mısınız buraya..

Bu sürümden memnundum aslında.Yalnız @lazye arkadaşın tavsiyesi üzerine farklı bir kernel flashlamıştım;şu an bazı hatalar vermeye başladı.Ben de eu romun son versiyonunu kurmak istiyorum.Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

Bende global stable kullanıyorum hocam aynı kernel bir sıkıntım yok buyrun son stable eu rom;
    https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298932505

• Ağustos'a kadar Mi 4'ün de listede olduğu bazı cihazlara haftalık güncelleme (China/Global) vermeyeceklermiş. Optimizasyon, yenilik falan yapacağız bu yüzden geçici olarak kapalı betaya geçiyoruz diyor. Hayırlısı olur umarım.

@petro24

Hocam Delta servise verip aylarca bekleme ya da telefonu daha kötü bir şekilde geri alma riskini göze almayanlar için bir seçenek sadece.

Ayrıca Miui Tr forumda birisi her türlü teknik desteği sağlarız diye başlık açmış. Ekranı servisin aldığı yerden alıyoruz diyor ve Mi 4 için foruma özel fiyat 160 lira demiş. İhtiyacı olanlar baksın derim.

• Şimdi okudum haberi, en erken Ağustos a kadar güncelleme yok. Miui 9u test edecekler kapalı beta olarak. Güncel cihazların haftalık güncelleme ye devam etmesi de ilginç, 2. Sınıf yerine koymuşlar bizi ama olsun. 1 haftaya garantinin yolunu tutuyorum zaten cihazdan bi müddet uzak kalırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Şimdi okudum haberi, en erken Ağustos a kadar güncelleme yok. Miui 9u test edecekler kapalı beta olarak. Güncel cihazların haftalık güncelleme ye devam etmesi de ilginç, 2. Sınıf yerine koymuşlar bizi ama olsun. 1 haftaya garantinin yolunu tutuyorum zaten cihazdan bi müddet uzak kalırım

Bizi ne zaman 1. sınıf yerine koydular ki son 1 yıldır hep öyle zaten .
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Şimdi okudum haberi, en erken Ağustos a kadar güncelleme yok. Miui 9u test edecekler kapalı beta olarak. Güncel cihazların haftalık güncelleme ye devam etmesi de ilginç, 2. Sınıf yerine koymuşlar bizi ama olsun. 1 haftaya garantinin yolunu tutuyorum zaten cihazdan bi müddet uzak kalırım

Bizi ne zaman 1. sınıf yerine koydular ki son 1 yıldır hep öyle zaten .

Hocam geçen yıl ki, güncelleme olaylarını pek hatırlamıyorum tecrübeli değildik o zamanlar. Miui 7 den miui 8 e gecisim sıkıntılı olmuştu. Miui 8 in kapalı betasini kullanıyordum bi aralar. Türkçe dil bile yoktu. Brick falan etmişim cihazı yeni yeni öğreniyordum. Yine miui 9 da kapalı beta falan belki yolumuzu buluruz. Herkese de göndermiyorlar da illaki bi yerden sızar

• Üç gün olmuş ama galeride ayarlara girip gizli klasörleri göster deyince çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 15 Haziran 2017; 14:6:35 >
  • 3. Parti temalarda maalesef göstermiyor.

Mtz olarak bulamadım.Olsaydı zip e dönüştürüp açar oradan wallpapera ulasirdim fakat temalar uygulamasından bulamadım.

• Forumdaşlar simdi 7.6.8 den sonra güncelleme gelmeyecek mi uzun süre?

Eğer öyleyse twrp kurdum root atmadım snapchat çalışmadığı için​ onada xposed siz bir çözüm var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

Forumdaşlar simdi 7.6.8 den sonra güncelleme gelmeyecek mi uzun süre?

Eğer öyleyse twrp kurdum root atmadım snapchat çalışmadığı için​ onada xposed siz bir çözüm var mı?

Evet uzun süre güncelleme gelmeyecek. Senin için snapchat yükledim, global beta da çalışıyor

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam magisk hide ile sorunsuz kullanabiliyorum çözüldü sorunum teşekkürler.

• Dün gece miui eu rom son sürümünü kurdum. ilk şarj ve çok iyi bence..Telefonu hep wifi ile kullandım.Telefonda hiç görüşme yapmadım.iptv izledim, YouTube'dan baya video izledim.Birkaç WhatsApp mesaj..

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Arkadaslar bende mi4c var.sd808 islemcili.mi4 ile benzer bi telefon.kardesimde ise redminote 3pro.mi4c de rn3proya gore cok yavas ,muzik uygulamas,browsere a vs 2sanye bekleyip anca giriyor.
    1-cihazima miui8kursam biraz rahatlar mi

2-Bir de sarjim %15-20 vs kalinca telefon bi anda kapaniuor.miui8 romla duzelir mi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIME -- 17 Haziran 2017; 10:5:28 >
  • TIME kullanıcısına yanıt
    Eu miui 8 kurarsaniz sorunlarınız düzelecektir.ancak temiz kurulum yapın her şeyi silin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok temiz beyaz mi4 lte 2 GB yurtdışı cihazim satılıktır.herhangi bir çizik vs yok.almak isteyen lütfen PM yoluyla ulaşsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Hocam temiz kurulumdann kastiniz ne

Ben twrp yukleyip romu ordan kurmayi dusunuyodum.extra dikkat etmem gereken seyler neler?

Mi4c icin eu rom varmiki hocam cn romlar gordum genelde

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.