Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kargoya güvenmiyorum kendim bizzat götüreceğim hocam
  • whatsappta sıkıntı yaşayan var mı cihaz kilitli iken mesaj geliyor bildirim olarak üstüne tıklıyorum mesaj yaza basıyorum klavye gelsin diye gelmiyor ayrıca cihaz donuyor dokunmatik çalışmıyor sadece statusbar çalışıyor fiziksel tuşlar çalışıyor geri falan geliyor cihazı tekrar kilitleyip açıp whatsappa girince sorun olmuyor ama her kilitleyip açtığımda bu sorunu yaşıyorum var mı daha önce böyle birşey yaşayan ?
  • arka planda çalışan uygulamlar son golabal romda bu şekilde mi görünüyor arkadaşlar yoksa eskisi gibi yan yanamı, ben daha ilk gelen 4.4 ile kullanıyorum böyle değilse hiç geçmiyim memnunum;

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Evet arada oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

whatsappta sıkıntı yaşayan var mı cihaz kilitli iken mesaj geliyor bildirim olarak üstüne tıklıyorum mesaj yaza basıyorum klavye gelsin diye gelmiyor ayrıca cihaz donuyor dokunmatik çalışmıyor sadece statusbar çalışıyor fiziksel tuşlar çalışıyor geri falan geliyor cihazı tekrar kilitleyip açıp whatsappa girince sorun olmuyor ama her kilitleyip açtığımda bu sorunu yaşıyorum var mı daha önce böyle birşey yaşayan ?

Hocam wp eski sürüm kurdum düzeldi şarj sorunu. Pil kullanımında %35 olarak görünen wp %2 şuan.

• Arkadaşlar Windows yukledim ama anroide nasıl döneceğimi bilmiyorum.yardımcı olabilir misiniz

Nasıl androide dönerim

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Global stable kullanıyorum, yan yana hocam
  • Arkadaşlar bilen arkadaşlar Mi4 cihazımı Windows tan androide nasıl döneceğim.Telefona reset attım çince oldu yeniden yüklemem lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcankevser

Arkadaşlar bilen arkadaşlar Mi4 cihazımı Windows tan androide nasıl döneceğim.Telefona reset attım çince oldu yeniden yüklemem lazım

Miflash ile döneceksin hocam. 64 bit bilgisayar daha garanti oluyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

arka planda çalışan uygulamlar son golabal romda bu şekilde mi görünüyor arkadaşlar yoksa eskisi gibi yan yanamı, ben daha ilk gelen 4.4 ile kullanıyorum böyle değilse hiç geçmiyim memnunum;

hayır tabikide arayüzdeki hep aynı değişeceğini sanmıyorum kolay kolay
  • bu arada whsatsapp sorunu içinde beta kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: ozcankevser

Arkadaşlar bilen arkadaşlar Mi4 cihazımı Windows tan androide nasıl döneceğim.Telefona reset attım çince oldu yeniden yüklemem lazım

Miflash ile döneceksin hocam. 64 bit bilgisayar daha garanti oluyormuş.

Wm 10 kurarken kurduk fakat şimdi bilgisayar telefonu görmüyor.Anlatım yapan link varmı arkadaşlar.Herkes nasıl kuruldugunu anlatıyor kimse geri nasıl dönulur anlatmamış. saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Miui8.2 en son çıkan stable rom.

Dün root yapmadan geçici olarak twrp yukledim.Mpdecision sildim çekirdekler düzelmişti.

Sabah yine 2.cekirdek uyanmiyor.Performance modda ve yük altında dahi devam ediyor

Bir başka dosya daha mı silmem lazim

Edit:thermal conf dosyasını atmayı unutmayın.elinde olan varsa paylaşabilir mi?

hocam baya geç oldu kusura bakmayın kimse yazmamış bari ben yazayım buyrun ne yapacağınız yazıyor thermal conf dosyasıda içinde

https://xiaomi.eu/community/threads/mi4-lte-ramdom-reboots-with-logs.31938/page-33#post-321807

• Arkdaşlar bende 5s var. Gayet memnunum telefonumdan. Eşimin telefon bozuldu, mi 4 düşünüyorum. Bu telefonun kronik problemi varmı,
    benim 5s ile ne farkı var.
    Mi 4 dışında önerebileceğiniz bir telefon varmı
  • ozcankevser O kullanıcısına yanıt
    Nasıl görmüyor bootloader a giremiyor musunuz?

• quote:

quote:

arka planda çalışan uygulamlar son golabal romda bu şekilde mi görünüyor arkadaşlar yoksa eskisi gibi yan yanamı, ben daha ilk gelen 4.4 ile kullanıyorum böyle değilse hiç geçmiyim memnunum;

hayır derken bu şekilde mi yanyana mı

• quote:

quote:

quote:

eskisi gibi bu şekilde değil tabikide hayır dedim ya yanyana

• quote:

Orijinalden alıntı: ozden61

Arkdaşlar bende 5s var. Gayet memnunum telefonumdan. Eşimin telefon bozuldu, mi 4 düşünüyorum. Bu telefonun kronik problemi varmı,
    benim 5s ile ne farkı var.
    Mi 4 dışında önerebileceğiniz bir telefon varmı

Redmi note 3 pro bulabilirseniz onu alın derim aynı fiyat aralığında daha yeni ve daha performaslı yoksa mi 4 iyidir hocam sıkıntısı yok ama hb alın sakın 1000 Tl vermeyin başka cihaz alın bu cihaz 700 tl lik cihaz :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hımmmm o zaman kötü ya, neden bu şekilde yapmıyorlar ki

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hımmmm o zaman kötü ya, neden bu şekilde yapmıyorlar ki

hocam o arayüzün bir özelliği miui arayüzünün yani miui rom için başka launcher yükleyerek değiştirebilirsiniz sadece

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.