Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim anlatımınız için fakat performans olarak düşüş yaşar mıyım herkes bataryada sıkıntı çekmiş de
  • sefadeg23 S kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum ama yinede bir süre mevcut sürüm ile kullanabilirsiniz sorun yaşadığınız noktada güncelleme yaparsınız.
  • Ya arkadaşlar bu teli rootlu kullanirken güncelleme yapamazmiyiz. Ayrica islemci sorunu ve multitaskingi nasil çözebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TWRP ile yeni sürümün .zip'ini wipe data yapmadan flaşlayınca olmuştu bende.Kazara olmuştu ama.Sonra sıfırdan kurmuştum :D

İşlemci ve multitasking sorununu bilmiyorum.Yeni sürüme geçince iyileşir belki.(3 GB ramli olan ne varsa açık tutuyor arkada :) )
  • O riske giremem😂 multitaskingi 3 ten fazla açmıyor 2 gb de işlemci sorunu hissediliyor bunların cozumu root fakat güncelleme bozuluyor ozaman da😂

• gelistirici modunda arkaplan islem snirini ayarlayin fakat su var arkaplanda nekadar islem okadar batarya performansini etkiler ram miktari arttikca android o sniri arttiriyor

• wolferto kullanıcısına yanıt
    Hangi ayarlari hangisi yapayim?

• beyler ben telefonu aldim. world of tanks i yukledim. sonra verilerini sildim ve. oynu tekrar 2-3 kere yukledim. her yuklediggimde kaynak hatali diyor ve yeniden indiriyor 1.5 gb yi. 2-3 kere indirdim bugun. nasil duzeltebilirim

• gelistirici seceneklerini acinca cikacak o ayar telefon hakkinda kisminda biseye 7 8 kere basriginda aciliyordu hatirlamiyorum

• wolferto kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim bellek optimizasyonu hangisini sececegiz

• quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

Demek istediğim bellek optimizasyonu hangisini sececegiz

Benim düşük ayarda, miui optimizasyonu açık ve standart sınır da; çok iyi multitasking. Tabi 3 GB ram :D

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Ben bunu yükse ğe aldım bu neyi ayarlıyor bilginiz varmi? Yani neyi seçersem ne olacak?

• ben aylardır kullanıyorum, şikayetlerinizi okuyunca diyorum ben farklı bir cihazmı kullanıyorum acaba diyorum. verdiğim paranin fazlasını veriyor. z1 den buna geçtim ekran kırılınca güzel e tercih bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nquney1

beyler ben telefonu aldim. world of tanks i yukledim. sonra verilerini sildim ve. oynu tekrar 2-3 kere yukledim. her yuklediggimde kaynak hatali diyor ve yeniden indiriyor 1.5 gb yi. 2-3 kere indirdim bugun. nasil duzeltebilirim

telefonu yeniden başlat
  • Miui optimizasyonu (veya bellek optimizasyonu) dediği şey zram.PC'deki swap olayının RAM'in içinde yapılanı.İnternette düşük RAM'li (384-512 mb) cihazlarda işe yaradığı söylenmiş.

O ayarı değiştirince bir farklılık hissetmemiştim ben.(En azından öyle hatırlıyorum)
  • Sorum öncelikle telefonu uzun süredir en az 1-1.5 yıl kullananlara. Konuyu çok okuyamadım son ve ilk sayfalara göz gezdirdim sadece. İleriki bir zamanımda detaylı bakacağım. Kesin konu içinde cevapları vardır sorularımın kusura bakmayın şuan vaktim olmadığından bakamıyorum detaylı.

Anneme bir telefon almayı düşünüyorum 700 lira max verebileceğim miktar. Xiaominin çoğu ürününü kullanıyorum sayılır. Ama telefonu hakkında bir fikrim yok.

Annem için(whatsapp, candy crush, ve web kullanıyor genelde sadece) uygun mudur bu telefon? Stabilite, şarj

Uzun soluklu götürür mü 2-3 yıl?

Garantisi nasıldır hepsiburadadan almayı düşünüyorum gönderen oldu mu? İlgili mi başından savmaya mı çalışıyorlar, gönderen niye gönderdi?

Bu sar değeri yüksekliği yalan mı?

Telefonunu kronik sorunları var mı ve ileride çıkabilecek sorunlar neler?

Cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kafam iyice karisti kusura bakmayin şimdi benim sorunum ortada en orta yolu en orta ayarı hangi secenekler?😅

• Bilmiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Sorum öncelikle telefonu uzun süredir en az 1-1.5 yıl kullananlara. Konuyu çok okuyamadım son ve ilk sayfalara göz gezdirdim sadece. İleriki bir zamanımda detaylı bakacağım. Kesin konu içinde cevapları vardır sorularımın kusura bakmayın şuan vaktim olmadığından bakamıyorum detaylı.

Anneme bir telefon almayı düşünüyorum 700 lira max verebileceğim miktar. Xiaominin çoğu ürününü kullanıyorum sayılır. Ama telefonu hakkında bir fikrim yok.

Annem için(whatsapp, candy crush, ve web kullanıyor genelde sadece) uygun mudur bu telefon? Stabilite, şarj

Uzun soluklu götürür mü 2-3 yıl?

Garantisi nasıldır hepsiburadadan almayı düşünüyorum gönderen oldu mu? İlgili mi başından savmaya mı çalışıyorlar, gönderen niye gönderdi?

Bu sar değeri yüksekliği yalan mı?

Telefonunu kronik sorunları var mı ve ileride çıkabilecek sorunlar neler?

Cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum teşekkürler şimdiden

Alın gitsin hocam annenize çok bile :D
    2-3 yıl da götürür anneniz için. Makine çok hızlı şuan. Her güncelleme ile daha iyi oluyor.
    Kronik sorunu yok. Sar olayı kullanmayanlarin çöp atması. (iphone larin da sar değerleri 1.1-1.2 arası hiç dile gelmiyor). 685 liraya bedava. Ben 930 a almıştım :D
    9 aydır kullanıyorum. Pil performansı günü çıkarıyor.

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bu telefonu alacağım büyük ihtimalle. İnceleme videolarını filan da izlicem. Araştırmadan en dibine girmeden elektronik alamıyorum :D Şuanki telefonu s3 baya yavaş telefon. Ben kullansam kırardım herhalde duvara atıp. Doğum gününde süpriz yapıyım diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.