Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vidddd

Sizin cihazın durumu nedir?

Hiç açılmıyordu garantiye gönderdim hala bi ses yok. 25 gün oldu.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Benimkisi 1 aydan biraz fazla sürmüştü.Sonra geri gönderdiğimde 2-3 hafta daha bekledim.
  • Neden şikayet etmediniz hakem heyetine?
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Pek işe yarayacağını düşünmüyorum.Paralel ithalat cihazlardan uzak durma kararı aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba. iş yerindeki arkadaşa telefon alıcaz patron illaki ucuz bişey bak dedi k5 note ile mi 4 arasında gidiyorum şuan telefon sadece rehbere numara kaydedip arama yapmak için kullanılacak. alacağımız adam 45 yaşında ilk defa akıllı telefon kullanacak biri yani rehbere kayıt yapsın ve arasın yeter. tabiki şarjı günü çıkarsın birde.

bu kadar basit ve sıradan işleri yapabilecek telefon arıyorum sizce mi 4 yaparmı ? son 2 sayfada şikayetler olmuş ama sanırım bu güncelleme sonrası yaşandı

cevaplarınızı şimdiden bekliyorum teşekkürler
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz işleri hem mi4 ,hem k5 fazlasıyla yapar.butceyi 900 tl çıkarırsa gm 5 plusta öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mackolik uygulamasiyla sorun yasayan var mi? Program birkac saniyede kendini kapatiyor.

• İzinlerini kontrol et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vidddd

Ama pil süreleri çok iyi görünüyor.Benimkisi alındığından beri 6 buçuk saatten öteye geçememişti.(Senkronizasyon kapalı-düşük parlaklık ile wifi internet gezintisi)

Bu arada cihaz servisten geldi.Wifi kapsama alanı eskisinden biraz daha az ama GPS'i yine düzeltememişler.RAM 2 GB ilen 3 olmuş.4G gitmiş 3G var.Sony IMX214 var.(Mi4W anakartı)

İşin açığı 4G bazen çok iyi olabiliyor ancak 3GB ram bence daha ağır basıyor yani demek istediğim ram olayı şebeke olayından daha tercih edilesi bir şey. Sevindim sizin adınıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proct -- 29 Ekim 2016; 15:39:50 >
  • _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    Aliexpress üzerinden alacağım.

• vforfreedom kullanıcısına yanıt

• Selamlar bende mi4 aldım N11 üzerinden. Elime ulaştı güncelleme sizce yapmalı mıyım şu an geldiği haliyle duruyor. Konuyu inceledim bir arkadaş daha sormuş cevap alamamış bende sorayım dedim. Ne yapmamı önerirsiniz ?
  • sefadeg23 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba içindeki mevcut sürüm bilgisini paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.
  • user_sevvv kullanıcısına yanıt
    Şimdiden teşekkür ederim :)
    Android sürümü 4.4.4
    MIUI sürümü: 7.00.55.00
  • sefadeg23 S kullanıcısına yanıt
    1-http://en.miui.com/download-240.html linkten Stable ROM altında yazan ''Older versions'a'' tıklayın.

2- Version: V7.1.2.0.KXDMICK 662M olanı indirin ve telefonun ana klasörüne atın.

3- Telefonda ki güncelleyici programını açalım ve sağ üst köşedeki seçenekler kısmından güncelleme paketini seçe basıp dosyayı seçin.

4- Güncelleme kurulduktan sonra artık OTA üzerinden güncelleme alabileceksiniz ve 7.5.1 global sürüm güncellemesi gelecek. Güncellemeyi yaptıktan sonra artık MIUI 8'i kurabilirsiniz.

Son olarak temiz kurulum için cihaz açıldıktan sonra fabrika ayarlına dönmenizi tavsiye ederim.
  • Arkadaslar bende almak istiyorum bu telefondan daha önce almistim hepsiburada.com dan video cekip izledikten sonra tiiiiiiiissss sesi cikiyordu videodan iade ettim siparis versem gene ayni problemle karsilasirmiyim yeni alanlardada ayni problem varmi acaba varsa cozum yolu varmidir yazarsaniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bubu13 -- 29 Ekim 2016; 18:50:14 >
  • bubu13 B kullanıcısına yanıt
    Stabil en son sürümdeyim hala aynı problem var.Beta sürümde olan arkadaşlar videoda tiz ses alıyorlar mı acaba ?
  • Slm arkadaşlar geçenlerde mi4s aldım ama memnun kalmadim

• Video da tiz ses bendede var ama bazı çektiğim videolarda da rastlamadım. Anlamış değilim.. Çözünürlük değiştirince belki sorun ortadan kalkabilir

• proct kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu almayı düşünüyorum. Siz hangisini alacağınızı buldunuz mu ?

For Xiaomi mi4 battery 100% For Xiaomi 4 battery 3000mah BM32 replacement battery Compatiable For Xiaomi Mi4 phone+ Tools
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.