Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bigmagician

quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

Delta Servis iğrenç ötesi bir firma.12 Temmuz'da mikrofon bozuk diye cihazı teslim ettim servise.Bu arada cihaz bozuk geldi ben bozmadım.Daha sonra 25 Temmuz'da mesaj geldi yapıldığına dair.Ben de gittim, aldım.Orada da test ettim ve her şey sorunsuzdu.Eve geldiğim zaman denediğimde çalışmadı.Ayrıca cihazın arka kapağında da bir açıklık var.Sanırım arka kapaktaki dişlerden birisini kırmışlar.Şimdi de abim gitti konuşmaya.Yeni telefon istiyorum ama vereceklerini de sanmıyorum.3 kere servise gidip gelecek ve biz daha sonra uğraşacağız tüketici hakem heyeti vs. Gerçekten yazık diyorum.Şu ülkede hiçbir şey doğru değil, düzgün işlemiyor.

Hocam cihaz bozuk geldiğinde keşke iade etseydiniz direk. Büyük ihtimalle hepsi burada dan aldınız. İade etme şansınız vardı.

Oradan aldım hocam.Evet öyle bir hakkım vardı ama ekrandaki jelatini sökmeseydim vardı.Aksi takdirde o hakkınız kayboluyor.Ben de aldığım gibi telefonun her özelliğini test etmediğim için böyle bir duruma düştüm. :(

• Telefonu aliexpress'ten alsak Türkçe dil yükleme imkanımız olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cihazım yarın geliyor cihazın düzgün çalışıp çalışmadığını test edebiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qrbz

Telefonu aliexpress'ten alsak Türkçe dil yükleme imkanımız olur mu?

Olur hocam da cihaz gümrükte takılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha-07

arkadaşlar mi4 sipariş ettim slikon beklemede 3 ü brarrada mı gelir yoksa slikon ayrı mı gelir

Hocam kırılmaz cam elinize ulaştığında bilgilendirebilir misiniz kalitesi ve ekranı tam kaplayıp kaplamaması hakkında ?
  • Bu Windows 10 olayı yalan oldu yukleyemedim ben en iyisi laptobu bugün tekrar Windows 10 a cevireyim 29 temmuz son gün sanırım

• quote:

quote:

quote:

Delta Servis iğrenç ötesi bir firma.12 Temmuz'da mikrofon bozuk diye cihazı teslim ettim servise.Bu arada cihaz bozuk geldi ben bozmadım.Daha sonra 25 Temmuz'da mesaj geldi yapıldığına dair.Ben de gittim, aldım.Orada da test ettim ve her şey sorunsuzdu.Eve geldiğim zaman denediğimde çalışmadı.Ayrıca cihazın arka kapağında da bir açıklık var.Sanırım arka kapaktaki dişlerden birisini kırmışlar.Şimdi de abim gitti konuşmaya.Yeni telefon istiyorum ama vereceklerini de sanmıyorum.3 kere servise gidip gelecek ve biz daha sonra uğraşacağız tüketici hakem heyeti vs. Gerçekten yazık diyorum.Şu ülkede hiçbir şey doğru değil, düzgün işlemiyor.

Hocam cihaz bozuk geldiğinde keşke iade etseydiniz direk. Büyük ihtimalle hepsi burada dan aldınız. İade etme şansınız vardı.

Oradan aldım hocam.Evet öyle bir hakkım vardı ama ekrandaki jelatini sökmeseydim vardı.Aksi takdirde o hakkınız kayboluyor.Ben de aldığım gibi telefonun her özelliğini test etmediğim için böyle bir duruma düştüm. :(

Bende miui Türkiye den aldım mesela ilk 3 gün sim kart takmadım ve jelatini çıkarmadım. Hiç bişey yoktu. 1 ay sonra ölü pixel çıktı. Şans işi biraz da. Temperli cam çıkacak ve servisten korktuğum için göndermedim ölü pixel den. Böyle kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Vidddd

Ben aldığımda virüs falan yoktu.Çıkarsa bile rom flaşlayıp kullanabilirsiniz.

Öyle işlerle uğraşmak istemiyorum hocam.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bende miui Türkiye den aldım mesela ilk 3 gün sim kart takmadım ve jelatini çıkarmadım. Hiç bişey yoktu. 1 ay sonra ölü pixel çıktı. Şans işi biraz da. Temperli cam çıkacak ve servisten korktuğum için göndermedim ölü pixel den. Böyle kullanıyorum

Hocam vallahi şuan tek isteğim bu sefer tamir edilmesi.Gerçekten uğraşmayayım diye aldım ben bu telefonu ama bir aydır uğraşıyorum.Telefonu benden çok servis kullandı.

• hocam vazgeçtim iade edicem kargodan direk geri yollucam delta servisten dolayı vazgeçtim.2 hafta sonra disbritör garantili huawei g8 almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha-07

hocam vazgeçtim iade edicem kargodan direk geri yollucam delta servisten dolayı vazgeçtim.2 hafta sonra disbritör garantili huawei g8 almayı düşünüyorum

Kardeşim Apple servisi hariç diğer servislerin çoğu aynı. Memnun olan da çok şikayet eden de tamamen şans işi. Orada çalışan teknik elemana ve o günkü ruh haline bile bağlı şeyler. Misal bende telpa ile olay yaşadım. Herkes ovuyordu vs hem hızlı hemde işlerini iyi yapıyorlar diye. Ben cihazı bi gönderdim çalışan cihaza sıvı teması dediler vs 360 lira para istedi servis benden. Normal sorunda 60 lira istemişti. Geri gönderin dedim telefoncuda 20 liraya yaptırdım. Yaptırdığım gibi sattım cihazı. Burada telpa delta kvk genpa pek farketmiyor. Cihazın servis yoluna düştüyse sıkıntı gerçekten. O yüzden kronik sorunu olmayan servisle hiç muhatap bile olmayacaginiz cihazlar alın derim. Benim mi 4 te ölü pixel var adamlar ekranı takarken başka yerleri bozacak çizecek diye gönderemiyorum güvenemiyorum yani. Servisle işin olmadığı sürece sırf servis için cihazı geri göndermeni önermem

• ilginç
  • "Global beta" sürüm ile "xiaomi.eu" tabanlı rom farkı nedir arkadaşlar?
  • arkadaşlar artık nirvanaya ulaştım windows 10 mobile kurma noktasında aldığım hatalardan dolayı en son windows 7 64 bit e geçmiştim. aldığım hatalarda aklımda değil şuan ama bütün driver güncellemelerinide yeniledim falan filan derken en son aldığım hatada kayboldu .
    sistem telefonu fasboot modunu açmadığın sürece görmüyordu artık görüyor.
    ama yine bi hata çıktı karşıma :)
    bu sefer miflashta aldığım hata "" sınıf kaydedilmemiş(0x80040154) """
    bilen duyan gören varsa söylesin nolur
  • Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    hocam 600 tl bütçe arttı ben de daha iyi bir modele yöneleyim dedim huawei g8 deçok güzel
    hocam bütçe de arttı 1300 oldu o yüzden vazgeçtim
  • Global beta romlar ota dan güncelleme alır. Xiaomi eu almaz. Xiaomi eu rom lar china versiyonu rom ların dil eklenmiş hali ve hataları giderilmiş halidir birkaç özellik falan farklı olabilir. Root falan basit yapılabilir. Xiaomi eu romlari genelde global rom çıkmayan cihazlara yüklüyorlar. Mesela redmi 3 veya redmi note 3 gibi. Taha arkadaşa da g8 yerinede honor 7 önerebilirim. Güncelleme istersen gm 5 plus

ois desteği ve snapragon işlemciden dolayı g8 düşünüyorum kirin işlemci ileri rom atmada sorun yaratabilir
  • hieeeeeeeeeeeeeeeeeyt aga çözdüm sonunda ya kaç gündür uğraşıyorum ya sonunda oldu windows 10 mobile yüklendi şimdi kurulum aşamasındayım :)
  • Arkadaslar telefon hala alınır mi kronik sorun varmı hepsiburadadan alıp hemen kullanabilirmiyiz

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.