Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taha-07

hocam ne sorunu vardı cihazın? delta servis mi? kaç günde geldi?

Mikrofonu bozuktu.
    Delta Servis.
    13 Günde.
  • benim batarya problemim devam ediyor. %15-20 civarlarında iken aniden kapanıyor telefon. şarja takınca hemen açılmıyor, bildirim ışığı kırmızı olarak bi süre yanıp sönüyor. açıldığında ise %1 gösteriyor şarjı, o şekilde şarj oluyor.

batarya kalibrasyon ayarı var mı? bi kaç seferdir çok zor durumda kaldım. illa yeni batarya mı almak gerekiyor? kullanıma bağlı batarya ömrünün azalmasını anlarım ama düzgün şekilde bitmesi gerekiyor. %20'deyken kapanınca sıkıntı oluyor.
  • Garanti varsa garanti ye gönder pil %20 de kapanıyor diye. Batarya ömrünü bitirmiş öyle deyim yakın zamanda %20 kapanma %30 a falan çıkar ve öyle artmaya devam eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Garanti varsa garanti ye gönder pil %20 de kapanıyor diye. Batarya ömrünü bitirmiş öyle deyim yakın zamanda %20 kapanma %30 a falan çıkar ve öyle artmaya devam eder

garantisi yok yurt dışından alınmıştı ilk çıktığı zamanlar.
  • kordinaryus1 kullanıcısına yanıt
    40-50 TL YE N11 HEPSİBURADA DA VAR PİLİ
  • Delta Servis iğrenç ötesi bir firma.12 Temmuz'da mikrofon bozuk diye cihazı teslim ettim servise.Bu arada cihaz bozuk geldi ben bozmadım.Daha sonra 25 Temmuz'da mesaj geldi yapıldığına dair.Ben de gittim, aldım.Orada da test ettim ve her şey sorunsuzdu.Eve geldiğim zaman denediğimde çalışmadı.Ayrıca cihazın arka kapağında da bir açıklık var.Sanırım arka kapaktaki dişlerden birisini kırmışlar.Şimdi de abim gitti konuşmaya.Yeni telefon istiyorum ama vereceklerini de sanmıyorum.3 kere servise gidip gelecek ve biz daha sonra uğraşacağız tüketici hakem heyeti vs. Gerçekten yazık diyorum.Şu ülkede hiçbir şey doğru değil, düzgün işlemiyor.
  • Mi4 LTE anakart olupta satmak isteyen varsa alabilirim.

• Merhaba,

Sadece sosyal medya ve bankacılık uygulamalarını kullanan biri olarak telefon 2-3 yıllık süreçte işimi görür mü?
    Kamera konusunda iyi çekim yapabilen bir telefon almak istiyorum. Huawei G8 ile Mİ4 arasında gidip geliyorum. Yalnız Mİ4'ün fiyat avantajını değerlendirmek istiyorum.

Telefonu hepsiburada'dan sipariş etmek üzereyim. Geldiğinde herhangi bir güncelleme yapmadan stabil şekilde kullanabilir miyim? Daha önceki yorumlarda şarj sorunu ve ekrar sararmasından bahsedilmiş. Rom vs. işlerinden de pek anlayan biri değilim. Halihazırda bu fiyata bu telefon alınır mı? Uzun süreli kullanımda beni üzer mi? (Son iki yıldır Nexus4 kullanıyorum.)
  • qrbz Q kullanıcısına yanıt
    kamerası iyi.ilk geldiğindeki yazılım stabil şarj sorunu yok ama arkadaşlar en son rgüncellemeleri yükledikleri için sorun alıyorlar ben de mi4 almayı planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

Delta Servis iğrenç ötesi bir firma.12 Temmuz'da mikrofon bozuk diye cihazı teslim ettim servise.Bu arada cihaz bozuk geldi ben bozmadım.Daha sonra 25 Temmuz'da mesaj geldi yapıldığına dair.Ben de gittim, aldım.Orada da test ettim ve her şey sorunsuzdu.Eve geldiğim zaman denediğimde çalışmadı.Ayrıca cihazın arka kapağında da bir açıklık var.Sanırım arka kapaktaki dişlerden birisini kırmışlar.Şimdi de abim gitti konuşmaya.Yeni telefon istiyorum ama vereceklerini de sanmıyorum.3 kere servise gidip gelecek ve biz daha sonra uğraşacağız tüketici hakem heyeti vs. Gerçekten yazık diyorum.Şu ülkede hiçbir şey doğru değil, düzgün işlemiyor.

Hocam cihaz bozuk geldiğinde keşke iade etseydiniz direk. Büyük ihtimalle hepsi burada dan aldınız. İade etme şansınız vardı.

• qrbz Q kullanıcısına yanıt
    Ben rahat 2-3 yıl götüreceği kanaatindeyim. Alır almaz kullanabilirsiniz, şarj konusu güncellemeden kaynaklı da olmayabilir, ben güncelledim ama şarj sorunum yok
    Bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    siz ne zamandır kullanıyorsunuz cihazı? şu delta servisten korkuyorum ben
  • Umuyorum servislik bir durumum olmaz
    Bir aydır kullanıyorum
  • yav arkadaş windows 10 u kurabilmek çin en son çare windows 7 ye geçtim yine olmadı sistem belirtilen dosyayı bulamadı hatası veriyor 0x800070002 hatası veriyor
  • Arkadaşlar bende yeni bu telefonu aldım ama bi türlü mobil veriden internete bağlanamadım böyle bi sorun yaşayan varmı acaba çözümü nedir ?
  • Mobil ayarlardan erişim noktası apn ayarlarını kontrol et tanımlı değilse elle girebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkanil -- 28 Temmuz 2016; 0:25:56 >
  • Miui 8 6.7.21 de reset sorunu yaşamadım 3-4 gündür. Galiba reset işini halletmisler

• Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum. konuda birisi oradakilerin virüslü geldiğini yazmıştı. ne yapmalıyım?
  • ★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
    arkadaşlar mi4 sipariş ettim slikon beklemede 3 ü brarrada mı gelir yoksa slikon ayrı mı gelir
  • Ben aldığımda virüs falan yoktu.Çıkarsa bile rom flaşlayıp kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.