Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben dediğimiz sekil yaptım ilk hata verdi sonra wipe user data ve cache yaptım dahili depolamaya dokunmadim uçuyor şuan bu temiz bir kurulum demi sonuçta cache ve datayi sildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, dönüş yaptınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni bi tarayıcı keşfettim (free) hem çeviri var, hem de reklam engelleme, hızı da güzel, az ram harcıyor, pil durumu da çok iyi, yormuyor deneyebilirsiniz, tam benim aradığım tarayıcı, belki işine yarayan olur.
    AON Browser.

Olduğu gibi Lightning browser sadece bi kaç değişiklik var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulutan1 -- 25 Temmuz 2016; 3:57:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi4 ü takip ediyorum facebbok gruplarının birinde kamerada samsung isocell ya da sony imx sensor olduğu yazıyor bu doğfu mu?

• rbsismt R kullanıcısına yanıt
    Ben de almayı düşünüyorum hocam önerir misiniz?

• ulutan1 kullanıcısına yanıt
    O iyi temiz kurulum da olduğuna gö
    re bu romu kullanırım artık evet dönüş yapabildim

• 2 gün önce yüklediğim global beta miui 8 ilk yükledikten sonra süperdi şarj düzelmisti. Bugün gece şarjdan çıkardım 2:30 da şimdi kalktım yine %67 ye inmiş. 7.5 den geçtikten sonra temiz sıfırlamadim cihazı. Sifirlasam düzelir mi yoksa diğer beta kullanıcılarındada hata var mi

• Uygulama indirdigimde izin ver seçeneğine tıklanmıyor dolayısıyla uygulamayı kullanamıyorum

• 78erhan78 kullanıcısına yanıt
    Edl mod ile dönemezsiniz. Fastboot moda geçip Miflash ile yükleme yapabilirsiniz. Daha stabil(pil konusunda) olduğu için 7.0.5.0 öneririm. Yine de size kalmış. Kimileri 7.1.2.0'ın daha akıcı olduğunu söyleyip onu kullanıyor. Kullanıcının tercihine bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

2 gün önce yüklediğim global beta miui 8 ilk yükledikten sonra süperdi şarj düzelmisti. Bugün gece şarjdan çıkardım 2:30 da şimdi kalktım yine %67 ye inmiş. 7.5 den geçtikten sonra temiz sıfırlamadim cihazı. Sifirlasam düzelir mi yoksa diğer beta kullanıcılarındada hata var mi

Her yükseltme ve düşürmede temiz kurulum yapmak şart. Temiz kurulum yapılmadığı taktirde eski sistem dosyalarının üzerine yenileri yazılıyor özellikle de bilgisayar kullanmadan yapılan yüklemelerde.
    Acı ama gerçek, maalesef her sistem yükseltme ve düşürmede cihazınızdaki tüm kişisel dosyalarınızın silinmesi gerekiyor. Yani kısaca Flash All(tümünü yükle-tümünü temizle) seçeneği aktif olmalı.

• Fabrika ayarlarına dönsem de olur demi

• Konuya tüm RM kodların baştan sona yazılması, script kodların yenilenmesi ve cihaza tümüyle sıfırdan sistem yüklenmesi işlemini içeren anlatım eklendi.

Dipnot:Bu yöntem ile cihazınızdaki tüm kişisel veriler silinir. Ayrıca Kitkat'da hiçbir sıkıntı olmaz iken Script dosyalarının üzerinde oynama yapmama rağmen Android 6'da script ile sistem sıfırlama
    ve yeniden yazma konusunda bir aşama elde ettiğimi söyleyemem. Dikkatli olun, Android 6 yüklerken bazen hata verebiliyor. Dosya üzerinde oynama yapıyorum, 6'ya adapte edersem yeni dosyaları yükleyeceğim.

Ek olarak; daha önce 24-25 Temmuz tarihlerine kadar konuya ekleme yapılacağını söylemiş sonra 10 gün kadar ertelediğimi duyurmuştum.
    Yukarıda bahsettiğim ve konuya eklediğim şeyi tarihlerden bağımsız düşünün. Bir sonraki ekleme Ağustos'un birinci ya da ikinci haftasında olacak ve geniş bir içerik yenilemesini barındıracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proct -- 25 Temmuz 2016; 12:59:05 >

• proct kullanıcısına yanıt
    İçerik guncellemelerinde windows 10 mobile yüklenmesinde karşılaşılan sorunlar ve çözümleri olacak mı ? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 25 Temmuz 2016; 13:32:20 >
  • aserty A kullanıcısına yanıt
    Evet, eklemeye çalışacağım.
  • 7.0.5 kitkattayim rom çok güzel fakat music uygulaması açarken durduruyor bunun sebebi ne olabilir ki orijinal rom oysaki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzavus -- 26 Temmuz 2016; 6:14:52 >
  • Music uygulamasından güncellemeleri kaldır duzelecektir

• berkanil B kullanıcısına yanıt
    Çok saol un

• Gidip aldım servisten telefonumu.Sağolsunlar sorunu halletmişler.İnternette servisi çok fazla kötüleyenler var ama benim sorunum halloldu.Bilgi olması açısından yazıyorum buraya da.:)
  • windows 10 64 bitte windows 10 mobile yüklemesi olmamıştı hata vermişti . şimdi windows 8 64 bit te deniyorum yine aynı hatayı verdi. windows 7 64 bit kaldı onuda nerden bulursam artık
  • hocam ne sorunu vardı cihazın? delta servis mi? kaç günde geldi?
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.