Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parlaklık değerlerim aynıydı her iki rom dada ama fark var gerçekten iki rom arasında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 3.5 saati göremedim marshda 4.4 e geldim bundada 4.5 saat ekran parlaklığı ortada 3g sürekli açık.Whatsapp yoğun kullanım internet yoğun.

Bekleme süresi bi acayip bir gecede yüzde 7 yiyor.

Sıfır miflashla rom kurmama rağmen 2 aylık cihazım.Anlam veremedim.
  • Bende cihazı hb den aldım üstündeki orijinal romu kullanıyorum mobil veri sürekli açık ekran otomatik parlaklikta elimden hiç düşürmeden telefonu zorluyorum en az 6 saat ekran sürem var gece full şarjdan sabaha kadar yaklaşık 8 saatte yüzde 2-3 ile güne başlıyorum kısacası kitkat sürümü ile mutluyum... hb com mi5 getirirse yok satar

• Birde telefondan müzik dinleyenlere tavsiyem NRG playeri yükleyin telefonun hem ahize hemde kulaklık sesi artıyor bu arada eko ayarında yapmayı unutmayın

• Nikhedeon kullanıcısına yanıt
    Hb den alınan cihaz 4.4 ile mi çıkıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam 1aydir kullanıyorum telefonu

• ★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Stabil rom android 6 aldığım ekran süresi. Kullanınca iyi ama beklemede enteresan şekilde fazla şarj yiyor. bir de anroid sistemi 4.4 e göre fazla şarj yiyor. Böle giderse ben de stabil 7.05 e geri dönecem anlaşılan....

• berkanil B kullanıcısına yanıt
    Faydali yorumun icin Çok tesekkur ederim berkanil o halde geldiği surumle kullanmaya devam edeceğim kargoya verilmiş gelsinde bakalım soylendigi gibi gerçekten efsane bi cihaz mi :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben xaomi markasını hiç tanımadan bir gecede karar verip aldım aldığıma çok memnunum gerçekten eşime iPhone 6 almıştım hız testlerinde iPhone kafa kafaya hiç bir fark yok özellikle gündüz kamera ve video çok iyi ve üstündeki romla WiFi çekimi inanılmaz

• Artılar WiFi çekim gücü batarya sağlam kasa yüksek nit degeri ısınma makul fotoğraf gündüz dehşet gece Manuel ayar 4kvideo çekim eksi olarak önceden htc kullandiysaniz yeterli düzeyde ses alamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikhedeon -- 8 Temmuz 2016; 18:06:14 >
  • Son güncelleme ile otomatik parlaklığın en kısık hali çok gözümü alıyor, çok parlak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulutan1

Son güncelleme ile otomatik parlaklığın en kısık hali çok gözümü alıyor, çok parlak.

evet o problem var. tavsiyem koyu duvar kağıgı kullan o zaman pek etkilemiyor. Diğer bir problem Wifiyi uyku modunda "hiç bir zaman açık" konumuna alsanız bile wifi sürekli açık kalıyor.
  • Arkadaşlar cm 13 kullanan var mı?

• Beyler bu telefonla mi4g nin bir farki var mi 700 civari telefon bakiyorum bu alinir mi?

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    Miui yi cm13 e tercih eden olur mu acaba? Zevk meselesi tabi ama..

• Ben kullandım.Miui'dan daha hızlı ve gayet iyi batarya süeresi veriyor.CM olması nedeniyle kişiselleştirme konusunda daha iyi ve temaları çok daha kaliteli.Sesi istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.Sıkıntısı kumandanın çalışmaması ve kamera kalitesinin düşmesi.

Yeni çıkan kararlı miui'ı deniyorum şu an.2 gün önceye kadar cm kullanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56C907127 -- 8 Temmuz 2016; 22:04:30 >
  • 7.5.1.0 ile birlikte batarya süresi azaldı sanki
  • aldım bakalım pazartesi gelir. ilk android telefonum olacak, takıldıgım yerlere bakarım buradan.
  • Tesekkur ederim yorumlariniz için.mukayesinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Gorsellikten ziyade akıcılık ve isinmama gibi beklentilerim var.

• ulutan1 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz isinmayacaksa ve akıcı olacaksa ben tercih ederim.miui rom çok güzel ama ısınması hiç hoşuma gitmiyor.ekran sararması yaşadım daha önce.

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.