Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThePscho

Hocam sizin cihazda "Telefon Hakkında" kısmında hani model yazıyor ? MI 4LTE mi yoksa MI 4LTE-CU mu ? Sanırım CU olan modellere güncelleme gelmemiş.

aynen 3gb ram mi4 lte-cu olanlara gelmedi sanırım bir kaç gibi geldi diyor anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

quote:

Hocam sizin cihazda "Telefon Hakkında" kısmında hani model yazıyor ? MI 4LTE mi yoksa MI 4LTE-CU mu ? Sanırım CU olan modellere güncelleme gelmemiş.

aynen 3gb ram mi4 lte-cu olanlara gelmedi sanırım bir kaç gibi geldi diyor anlayamadım

Benim cihaz 2GB.Kasma sorunu sizde de var mı ? Kitkat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

quote:

Benim cihaz 2GB.Kasma sorunu sizde de var mı ? Kitkat.

benim 3 gb ama andorid 6.0.1 gelmedi daha :D vermediler sanırım lte-cu model oldugundan olsa gerek Mİ4 LTE yazanların tümü güncellemeyi aldı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5EED104EE -- 2 Temmuz 2016; 14:22:17 >

• İyi günler, 2 GB RAM'in az geldiği oluyor mu hiç? Sistem ne kadar harcıyor? Ya da çalışan uygulamalarla beraber boştaki RAM miktarı nedir ve multitasking nasıl telefonda?
  • Bu sabah güncelleme yaptım.Ram kulanımı gayet iyi.Kitkat a göre daha az ram kullanıyor.
  • Kitkatda multitasking hiç yok. Ama marshmallow da düzeldi. İyi çalışıyor cihaz bir kaç sayfa önce bahsettiğim multitasking olayları marshmallow ile çözülmüş. Miui 8 de cabası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşta kalan ram miktarı ne kadar? 2 gblik surumde

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Kitkatda multitasking hiç yok. Ama marshmallow da düzeldi. İyi çalışıyor cihaz bir kaç sayfa önce bahsettiğim multitasking olayları marshmallow ile çözülmüş. Miui 8 de cabası

Marshmallow Miui 7 yalnız
  • Harry Morgan kullanıcısına yanıt
    problem yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senkronizasyon kafasına göre aciliyor ne yapmam lazim

• Önceden arka planı temizleme yapınca 800-900 mb kalıyordu şimdi 1.1 civari yer kalıyor 7.5.2.0 da 2gb mi4
    Sahurda fullemistim iftara kadar aşırı yoğun internette gezinme felan iftarda yüzde 1 de kaldı, yüzde 1 deyken bile baya gidiyor şarji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 2 Temmuz 2016; 21:59:04 >
  • Bende şuan beta miui 8 var ingilizce kullanıyorum cihazı :D marshmallow yine

• bu cihaz 1080p 60fps çekiyor mu?
  • aserty A kullanıcısına yanıt
    İstediğim uygulama takvim'de varmış :) hatırlatıcı gün ay yıl olarak istediğin bir günde istediğin saatte tekrar eden notlar yazabiliyorsun. Xiaomi mi4 kullandıkça hoşuma gitmeye başladı. Adamlar herşeyi düşünmüşler. :)

• Fluxion kullanıcısına yanıt
    4k ve 1080 - 30fps , 720 'de 120 fps

• aserty A kullanıcısına yanıt
    Hala alınır mı sizce? Yoksa ikince el g2 mi alayım o 1080p 60fps çekiyor
  • Fluxion kullanıcısına yanıt
    1080p - 60fps ile ne yapmak istiyorsun
    Video çekmek arşivinde saklayıp arada ailecek izlemek mi, fps videolar düzenlemek mi , vlog işine girip video paylaşımları yapıcam çekeceğim videolar düzenlerken bana geniş imkanlar mı sunsun ? Ne istiyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 2 Temmuz 2016; 23:38:47 >
  • Arkadaslar moto g kullanicisim ekran parcalandi ve telefon arayisina gectim xperia c4 ile hepsiburada daki mi4 arasindakaldim fakat c4 ün 3, saat i askin sarj dolumu beni cok uzdu dolayuisiyla bu telefona daha sicak bakmaya basladim (kesken3 gb ramlisi satilsaydi turkiyede)simdi kronik bir sorun varmi 16 gb yeterlimi kac gb nkullaniciya kaliyor birde bosta kac mb ram kaliuor arkaplanda calisan uygulamalarla birlikte .. Son olarkta saf androdden buna gececegim pisman olurmuyum hantal mi calisiyor miui romu ?
    Simdilik bukadar sorularin cevaplarini imkani olan herkes yazabilirse daha isabetli bir fikir netlesir kafamda simdiden hepinize tesekur ediyorum :)
    Not(cihaz tamamen Türkçe oluyor mu?
    Not 2 kac saatte 100% oluyor?
    not 3 ışık sızması mevcutmu ? benim moto g cihazımda vardı bu konuda tahammülüm yok 😂
    Not 4 3gb ram ve 64 gblik surumunu turkiyede hepsiburada yada teknosa tarzi gibi biyerden bulamam demi ?
    Nette 3 vs 2 gb ram li karsilastirmasina baktim aslinda hic fark yok gibi geldi oyle mi peki sizce de?
    Sizce de oyleyse hepsiburadadan siparişi bugun yarin verecegim . Degerli yrumlarinizi bekliyorum.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzavus -- 3 Temmuz 2016; 17:28:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben hala eu 6.6.16 kullanıyorum çok halen çok memnunum. Yenilerde durumlar nedir ileriki sürümleri deneyen oldu mu?

• lamettrie kullanıcısına yanıt
    Ekran açık kalma süresi şu an 3 saat 20 dk şarkı fulleyip wifide online kafa topu oyununu oynamaya başladım şarjı iyi diyorsan senin sürüme göre , iyi 7.5.2.0 şuan şarj yüzde 54

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.