Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, yardiminiz i rica ediyorum. Ben Türkiye'de 2 sene önce aldım telefonumu, arizalandi servise gönderdim fakat. Geri geldiğinde hiç uygulama olmamasına rağmen hafıza yetersiz sorunu veriyor. Hafıza bölümünde diğer yazan kısım da 13 GB dolu görünüyor. Siz 2014 de başlık acmissiniz buradaki herhangi bir bölüm benim sorunum çare olur mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, yardiminiz i rica ediyorum. Ben Türkiye'de 2 sene önce aldım telefonumu, arizalandi servise gönderdim fakat. Geri geldiğinde hiç uygulama olmamasına rağmen hafıza yetersiz sorunu veriyor. Hafıza bölümünde diğer yazan kısım da 13 GB dolu görünüyor. Siz 2014 de başlık acmissiniz buradaki herhangi bir bölüm benim sorunum çare olur mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim

• Elfyrt82 E kullanıcısına yanıt
    İyi bir dosya yöneticisi yada temizleme programı yükleyip diğer dosyasının ne olduğuna bakmanizi tavsiye ederim. .bak uzantılı yedeklenmiş veriler filan olabilir yada gereksiz kalıntılar onları silerseniz hafıza açılır.

• Merhaba, cihaz düşme sonucu ekran çatladı. Telefon çalışıyor fakat dokunmatik çalışmıyor. Sadece ön cam mı değiştirmeliyim yoksa komple dokunmatik vs mi değişiyor. Bilgisi olan var mı?

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    Komple değişim gerekiyor diye biliyorum. Hangi servis?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 21 Ekim 2018; 15:29:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Merhaba, cihaz düşme sonucu ekran çatladı. Telefon çalışıyor fakat dokunmatik çalışmıyor. Sadece ön cam mı değiştirmeliyim yoksa komple dokunmatik vs mi değişiyor. Bilgisi olan var mı?
    Yeni başıma geldi komple ekran değişimi yapılacak telefoncular yapıyor ben 250 liraya yaptırdım geçen ay

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Kendim değiştirebilirim sanırım hocam. İnternet üzerine 150 liraya falan ekran bulunuyor. Komple değiştireceğiz o zaman. Telefonu söktüm zaten. 4 yıllık cihaz gerçi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Kendim değiştirebilirim sanırım hocam. İnternet üzerine 150 liraya falan ekran bulunuyor. Komple değiştireceğiz o zaman. Telefonu söktüm zaten. 4 yıllık cihaz gerçi :)

Elin yatkınsa basit değişimi benim zamanım yoktu hemen orada değişim istedim

• Merhaba arkadaşlar. Yardımızı rica ediyorum.

Elime 2.el Mi 4 geçti. Yazılım olarak android 4.4.4 KTU84P MIUI 7 by Xiaomi.eu 5.12.4 yüklü telefonda.

Yazılımı güncellemek istiyorum.

mi 4 için en sorunsuz versiyon(lar) hangisi?

• ahmetmuhsin A kullanıcısına yanıt
    Şu anki sürüm günlük ihtiyacınızı karşılıyorsa ellemeyin. Batarya performansı açısından en verimli sürüm o.

• telefona batarya alan oldu mu, benim batarya şuursuzca düşüyor. tavsiyesi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramacan1

telefona batarya alan oldu mu, benim batarya şuursuzca düşüyor. tavsiyesi olan var mı ?
    Bende aynı sorundan muzdaribim batarya performansım berbat hızlica azaliyor ekran süresi rezalet değişmek lazım. Elim yatkın değil beceremem telefon kırılır, küçük bir şehirde yaşıyorum burda değiştirebilecek bir yerde yok ne önerirsiniz garantisi bitik.

• nico1907 kullanıcısına yanıt
    bataryanın yanında değiştirme aparatları da çıkıyor, youtube'den video açıp ordan kopya çekerek yapılabilir, tabi önce bataryayı almak lazım. ben 11.11 'de sipariş vereceğim. indirim varmış o gün.
  • miui 9 yüklenirken kapanıp açıldığında mi ekranında kaldi telefon arkadaşlar ne yapmam gerekiyor?
  • Miui 10 için eklenmiş bizim cihaz helal olsun adamlara 4 senelik cihaza hala güncelleme veriyorlar.

https://www.gsmarena.com/miui_10_20_more_phones-news-34096.php
  • Verecekleri güncellemeye miui10 demeye bin şahit lazım hiçbir güncel özellik olmayacak üstbarı değiştirip birde yeni bir ekran kapatma sesi eklerler olur sana miui10. Zaten dayanmayan bataryayı ne hale getirir orası meçhul

• quote:

Orijinalden alıntı: nico1907

Verecekleri güncellemeye miui10 demeye bin şahit lazım hiçbir güncel özellik olmayacak üstbarı değiştirip birde yeni bir ekran kapatma sesi eklerler olur sana miui10. Zaten dayanmayan bataryayı ne hale getirir orası meçhul
    olsun hocam buna şükür keşke android sürümüde güncellense, 6 da kalacak heralde
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Evet 6da kalacağı kesin, android7 sd801 desteği vermiyor.

• 2 buçuk yıldır kullandığım mi4 son 4/ 5 aydır yavas yavaş artarak güç tuşu takılı kalıyor kendi kendine kapanıyor, ayrıca dokunmatik coğu zaman (özellikle terli iken ) sapıtıyor. Ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.