Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kolay gelsin redmi 4A Kullanıyorum .. Telefonum dün çalındı bugün çalana ulaşıp aldık vs ama şerefsiz formatlamış herşeyi silmiş hatları atmış vs herşey silinmiş bu verileri kurtarabilmenin bir yolu var mıdır şimdiden teşekkürler çok önemli idi bizim için ..
  • srares kullanıcısına yanıt
    Senkronizasyon açıksa rehber, mesajlar ve galeri yedeklenmiş olabilir.

http://i.mi.com adresinden giriş yaparak kontrol edin.
  • Ne yazık ki senkranizasyon kapalı idi :s
  • Arkadaşlar merhaba,

Bugün telefonum yere düşmesi sonucunda ekran çatladı ve dokunmatik çalışmıyor. Garanti süresinin sona ermesine 1 ay var telefonu Hepsiburada'dan almıştım, garanti kapsamında değişir mi?

Yada internetten ekran satın alabilir miyim? Daha önce alan oldu mu yardımcı olur musunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srares

Arkadaşlar kolay gelsin redmi 4A Kullanıyorum .. Telefonum dün çalındı bugün çalana ulaşıp aldık vs ama şerefsiz formatlamış herşeyi silmiş hatları atmış vs herşey silinmiş bu verileri kurtarabilmenin bir yolu var mıdır şimdiden teşekkürler çok önemli idi bizim için ..
    Çalan kimdi ve nasıl çaldırdınız?

Bir ihtimal google drive ve google photosa bakın.
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamına girmez. Kullanıcı hatası maalesef.

Aliexpress'te 25 dolar civarına ekran satılıyor ama ne kadar sağlamdır bilemiyorum.
  • Beyler lineage Os mi daha iyidir miui 9 mu sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lineage os son nightly surumu yag gibi akiyor muthis. sorunu var mi yok mu bilmiyorum ama miui 9 u tokatlar duzler tekrar tokatlar o derece daha iyi saniyorum :)

• Emrtprk E kullanıcısına yanıt
    Hocam LineageOS'ta özelleştirme seçenekleri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: altunok74

merhabalar.2 yıl önce aldığım mi4 telefonuma şimdiye kadar hiç güncelleme yapmadım.şu an için ne yapmamı tavsiye edersiniz?ve nasıl yaparım kısaca anlatırsanız çok sevinirim.
    yardım bekliyorum arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunok74

yardım bekliyorum arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    Memnunsanız güncelleme yapmayın. En iyi batarya performansı Kitkat sürümünde deniliyor.
  • Bugün itibarıyla ikinci kez servise gönderdim..

Bana sağlam bir telefon önerecek arkadaş var mı? Artık uğraşmaktan bıktım.
  • Hocam selam, sizce Samsung s7 bu telefondan iyi midir?
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Özellikleri daha iyi ama ben Samsung telefon için Mi 4'ten vazgeçmem açıkçası.
  • Merhaba arkadaşlar geçen günlerde intten silikon kılıf getirttim ön taraftan tam kavramadigi için kılıf, tel üzerinden çıkıcikiverdi iade ettim. Dün başka bir kılıf sipariş vermek için önce satıcıyla görüştüm mi 4 telefonların bir kaç çeşidi olduğunu söyledi benim telin model kısmında mi4w yazıyor satıcıya dedim sattığımız kılıf ona uymaz dedi sizede mi 4lerde kasa değişikligi varmı benim tel arkası hafif bombeli ve bu tele kılıfı nerden bulacagim.

• Telefonu 2014 yılından beri kullanıyorum. 1 kez batarya değiştirdim. 2 kez de şarj soketini değiştirdim. Sıkıntısız halen kullanıyoruz. Mi 4 ü eşim kullanıyor. Mi5 i kendim kullanıyorum. Halen Mi4 çoğu telefondan iyi bence.

• Değerli arkadaşlar,

Telefonum halen servisten gelmedi ve muhtemelen gelmeyecek, bu sebebple bugün itibarıyla Nokia 5 almış bulunuyorum. Hepinize katkılarınızdan ve bilgi paylaşımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler.

İyi akşamlar
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.

• Merhaba, yardiminiz i rica ediyorum. Ben Türkiye'de 2 sene önce aldım telefonumu, arizalandi servise gönderdim fakat. Geri geldiğinde hiç uygulama olmamasına rağmen hafıza yetersiz sorunu veriyor. Hafıza bölümünde diğer yazan kısım da 13 GB dolu görünüyor. Siz 2014 de başlık acmissiniz buradaki herhangi bir bölüm benim sorunum çare olur mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim

• Merhaba, yardiminiz i rica ediyorum. Ben Türkiye'de 2 sene önce aldım telefonumu, arizalandi servise gönderdim fakat. Geri geldiğinde hiç uygulama olmamasına rağmen hafıza yetersiz sorunu veriyor. Hafıza bölümünde diğer yazan kısım da 13 GB dolu görünüyor. Siz 2014 de başlık acmissiniz buradaki herhangi bir bölüm benim sorunum çare olur mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.