Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonum bootloop oluyor neden olabilir?
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Recovery'ye girince de reset atıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhxyz

Recovery'ye girince de reset atıyor mu?
    Çok garip bir durum var: Yalnızca volume tuşuna basınca recovery moda giriyor ancak recoveryde kapanmıyor.
    Güç tuşu mu bozuldu acaba diye şüphelenmiştim. Aynısı başıma geldi çünkü.
  • quote:

Güç tuşu mu bozuldu acaba diye şüphelenmiştim. Aynısı başıma geldi çünkü.
    Garanti ne kadar sürede yaptı hocam?
    Kargoya verdikten yaklaşık 20 gün sonra elime ulaştı.
  • Olmadı malesef garantiye gönderiyorum umarım hemen gelir..
    Sorunun donanımsal olduğundan emin değilseniz yollamayın. Ben tuş bozuk diye mecburen yolladım.
  • quote:

Sorunun donanımsal olduğundan emin değilseniz yollamayın. Ben tuş bozuk diye mecburen yolladım.
    PErformans isteyen uygulama açınca restart atıyordu.Bu şekilde olsa idare ederdim. Ama şuan hiç açılmıyor.
    Fastboot rom atılıyor mu? Servis biraz sıkıntılı çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 4 Eylül 2018; 22:23:34 >
  • quote:

Fastboot rom atılıyor mu? Servis biraz sıkıntılı çünkü.
    Rom attım ama değişen birşey malesef yok. HB den almıştm onlara güveniyorum artık.
    O zaman başka çare yok. Boşlamayıp mail atmak, tabiri caizse taciz etmek gerekiyor ki hızlı yapsınlar.
  • quote:

O zaman başka çare yok. Boşlamayıp mail atmak, tabiri caizse taciz etmek gerekiyor ki hızlı yapsınlar.
    Siz nereden almıştınız hocam?
    n11'de bir satıcıdan almıştım. Delta garantili.
  • İlginç bir sorunum var arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim, aşağıda bulunan yani ekranin altındaki 3 tustan kare şeklinde olan ortadakine basınca ana ekrana gidiyordu ama artık sol tarafındaki menü tuşu ile aynı işlevi görüyor, üstelik basınca ekrana son kullanılan programlar gelince, boşlukta bir yere tıkladığımda yine ana ekrana dönmüyor, (foto koydum, işte ortadaki tuşa basınca bu ekran geliyor

ve bu ekranda boş bir yere tıkladığımda ana ekran gelmiyor.

Umarim derdimi anlatabildim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nebigil25 N kullanıcısına yanıt
    Ayarlar->Ek ayarlar>Tuş ve hareket kısayolları bölümüne git oradan istediğin tuşa istediğin kısayolu ayarla.

Benim mi4 3,5 saatten fazla sürede şarj oluyor nette geçen her yöntemi denedim fakat sonuç değişmiyor. Forumda çözüm üretebilende olmadı.

• quote:

n11'de bir satıcıdan almıştım. Delta garantili.
    Yaw hocam, hepsiburada bana bir kod verdi ücretsiz gönderim için ve bende gönderdim ancak alıcı adresi KVK görünüyor benim tel delta garantili ne yapayım sizce?
    Hayda, tam bilgim yok ama garanti kapsamında değerlendirilmeyebilir o zaman.
  • quote:

Hayda, tam bilgim yok ama garanti kapsamında değerlendirilmeyebilir o zaman.
    Şikayete yazdım bakalım ne oalak hocam. Umarım kendi hatalarını bana yıkmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nico1907

Ayarlar->Ek ayarlar>Tuş ve hareket kısayolları bölümüne git oradan istediğin tuşa istediğin kısayolu ayarla.

Benim mi4 3,5 saatten fazla sürede şarj oluyor nette geçen her yöntemi denedim fakat sonuç değişmiyor. Forumda çözüm üretebilende olmadı.
    Teşekkür ederim orayı bulmuştum ama orada ana ekrana dön seçeneği yok maalesef, benim orta tuş sanırım dokunmatik sorunu var ki sol tus ile aynı işlevi görüyor

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.