Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknokaptan kullanıcısına yanıt
    Oppomart güvenilir midir? Almanyaya sipariş vermeyi düşünüyorum
  • mbrain kullanıcısına yanıt
    Ben alis yapmadim ama alanlar olmus guvenilirmis yamuk yapmazlar ama kargo suresini ogrenin ona gore siparisinizi verirsiniz.

• güncelliyorum mi4 64 gb beyaz aldım miui türkçe kullanıyorum stabil ve beklentilerin üstünde antutu performans modunda 47200 gibi bi sonuç verdi balance modunda 32000 veriyor ve balance modunda şarj 2 gün idare ediyor
  • Bugün itibari ile 2 adet telefon aldım, Çin'den. Şu anda ikiside elimde. Hangisini kullanacağımı şaşırdım.

1 adet Meizu MX4 32 GB beyaz renk
    1 adet Xiaomi Mi4 64 GB beyaz renk

Dönünce MX4'ü pasaportuma kayıt ettireceğim. Mi4 için ise IMEI değişimi düşünüyorum.

6 adet HTC'den sonra ikisi de çok farklı geldi bana. Umuyorum hızla alışırım. Bunca yıldan sonra HTC'ye veda etmiş olacağım. :-)

Hemen ilk sorularıma geçmek istiyorum;

- Türkçe yok, az önce kendisi otomatik güncelledi ancak halen Türkçe yok. Nasıl yapacağımızı detaylı anlatır mısınız?
    - Google Play Store yok, nasıl yüklerim? Kolay bir yolu var mı?
    - IMEI değiştirince güncelle sorunu oluyor mu? Yoksa güncelleme IMEI'den bağımsız birşey midir?
  • deepkurt kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun cihazlariniz. mi4 icin turkce yapmanizi tavsiye etmiyorum cunku benimde turce vardi ve ben orjinal rom yuklemek zorunda kaldim turkcede uygulamalar calismiyor bazilari..ve yinede yapmak isterseniz ben aldigim zaman turkce rom yukletip almistim..google play yuklemek icin youtubeden bakabilirsiniz videosu var .
  • teknokaptan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Youtube'dan bakamıyorum, zira halen Çin'deyim ve Youtube çalışmıyor. :-(

Burada hiçbir şey çalışmıyor, facebook, twitter, youtube. :-(

Kısaca okuyabileceğim bir link var mıdır?
    aldiginiz yer yapicaktir rom yukleyen vardir diye dusunuyorum gidip bilgi aliniz aldiginiz yerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Teşekkür ederim.

Youtube'dan bakamıyorum, zira halen Çin'deyim ve Youtube çalışmıyor. :-(

Burada hiçbir şey çalışmıyor, facebook, twitter, youtube. :-(

Kısaca okuyabileceğim bir link var mıdır?

Hocam mi 4 için mi bilgi almak istiyorsun yoksa meizu için mi?

Eğer mi 4 için ise google play yüklemesi şöyle oluyor.

1- Mi market é girin ve google yazın.
    2-google installer İ yükleyin (kırmızı ve büyük G harfi olanı)
    3-Ana sayfaya google installer gelecek tıklayın ve aşağıda google play olduğunu göreceksiniz.
    4-google play tıklayın uyarı verecek. Hepsini yükleyin é tıklayın sonra( en altta olur)

İşlem bu kadar. 2 dk lık işi var yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unzerstörbar -- 29 Ekim 2014; 11:24:35 >
    xiaomi den miui market var mi yazar oraya gir teli ingilizce yaptıktan sonra google+ bul kırmızı ikonu var çince yazılarıda onu indir sonra uygulamaları görürsün hayırlı olsun
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Tamamdır, yükledim.

İşin ilginç tarafı, Meizu kendisi sordu ve ben aramadan yükledi. Mi4 de ise belirttiğiniz şekilde yapınca birkaç google uygulaması ile birlikte (diğerlerine zorunlu dedi) google play store yüklendi.
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkten Mi4 alıp Almanya'ya göndermek istiyorum.Mümkün mü sizce ?

http://www.xiaomishop.com/130-xiaomi-mi4-quad-core-16gb-64gb-smartphone.html

Daha önce bu şekilde alıp avrupaya gönderen var mı ?
  • Umitbjk kullanıcısına yanıt
    gonderebilirsiniz sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

gonderebilirsiniz sorun olmaz

48$ shipping aliyorlar telefon neredeyse forumda sifir satanlarin fiyatina geliyor.

• Umitbjk kullanıcısına yanıt
    baska siteden alin sizde bedava shipping olanlara bakin
  • Mi4 kullanan arkadaşlarımız bu inceleme hakkında yorum yapabilirler mi http://m.donanimhaber.com/videolar/Xiaomi-Mi4-Cinlilerin-en-iyisi-video-inceleme.htm Yabancı sitelerdeki incelemelerde forumlarda böyle bir sorundan pek bahsedilmiyor ama en sağlıklı yorum her zaman kullanıcı yorumudur. Cevap verebilirsiniz teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 4 Kasım 2014; 2:41:52 >
  • Perfonmas modunda telefon ısınıyor doğru diyor bir kullanıcı olarak söylüyorum. Balance modunda telefonun bataryası 1.5 günü rahat cıkartıyor facebook twitter youtube whatsap gibi programlar kullanıyorsanız zaten gerek yok perfonmas moduna gerci balance modundada oyunlar rahatlıkla oynana biliyor mesut bey 2 kez test etmiş antutuda 2. sinde dur demiş telefon bende öyle birşey olamdı üst üste 3 kez antutu sonucu aldım perfonmas modunda bana öyle bir uyarı vermedi 3. ündede testi bitirmeyi başardı.

Şimdi iUNİ U3 VE Meizu mx4 alıcam bu ay sonunda 2 telefonda çinden gelicek beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jin_paci -- 4 Kasım 2014; 15:37:06 >
  • jin_paci kullanıcısına yanıt
    Yani denge modunda arayüzde hantallık tarayıcıda vasat bir performans gibi şeyler yok

• Hayır yok cok stabil çalışıyor.
  • mi4 için Türkçe rom yayınlandı mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.