Şimdi Ara

Xiaomi mi 11 lite ana konu (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.762
Cevap
45
Favori
131.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4g olan kayıt oluyor ama kamerada AI ve gece modu çalışmıyor. 5g ne dirençle kayıt oluyor, fiziksel müdahaleyle. Düz 5g kayıt olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Dün aldım cihazı normal 4g zaten bu sene iki simle yıl sonuna kadar idare etse seneyede 8 ay gider epey kayıt işine gerek kalmaz sanırım.
    Kayıt olunca rom mu değişiyor ki neden kamera da bazı özellikler çalışmıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt

Modem dosyası flaşlanmadan cihaz açılmıyor. Onu flaşlayınca da kamera gidiyor. Olur da imei işine karar verirseniz ileride eski haline dönmek için mutlaka efs yedeği alın.

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Tamam kayıt işine daha bayağı var şimdilik böyle kullanırım. Kayıt içinde YouTube dan bir kaç video baktım kendimiz yapabilir miyiz acaba evde bilgisayarda. Bildiğiniz güzel anlatan bir video var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fyilmaz -- 31 Mayıs 2022; 13:0:29 >
  • Son gelen sistem güncellemesi (13.0.4) hâlâ karanlık temayı ve bazı bug'ları düzeltmiş değil ama akıcılık bayağı bir düzeldi ve şu an MIUI 12.5'teki gibi telefon akıcı çalışıyor. Son MIUI 13.0.4 güncellemesini yükleyecek arkadaşların dikkatine.

• Miui 13.0.3 ben ömrü hayatımda bundan daha başarısız bir yazılım görmedim. Yıllardır samsung, motorola, lg kullanmış biri olarak androidin tüm sürümlerine hakimim. Asla bu kadar donma takılma yaşamadım hiç bir telefonumda. Kendiliğinden beyni gidiyor aletin. Xiaomi gerçekten yazılımda görünen en ama en başarısız cihaz üreticisi konumunda. Güç tuşununda bozulduğu tek cihaz. Lan cihazda zaten tek tuş var onuda düzgün yapamıyorsan git kumda oyna Xiaomi. Allahım hergün sınanıyorum cihaz resmen kanser sebebi.

• silver0021 S kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam 13.0.3 gerçekten berbat bi sürüm, hem hatalı hem de stabil değil. Ancak 13.0.4 hataları çözmese de eski akıcılığı getirdi gerçekten. Bu sürümden gayet memnunum. Ancak dahili karanlık mod uyarlamasını hâlâ çok özlüyorum. Bu arada 13.0.4 size henüz gelmediyse kendiniz de indirip kurabilirsiniz.

• N11 ve istegelsin gibi uygulamalarda kayar bildirim geldiğinde bildirimi kenara itiyorum ya da direkt çarpı ile yok sayıyorum ama yine de uygulamalar açılıyor.. Bu ikisinde oluyor gördüğüm kadarıyla.. Bunun çözümü var mı uygulamaları silmek dışında?

• techno_man000 T kullanıcısına yanıt

O güncellemede karanlık mod mu gitti?

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı sorun oluştu. Hatta parmak izi kayboldu telefonda. Şuan öyle bir menü bile yok.

• Bülent40 B kullanıcısına yanıt

Böyle bir telefon yok zaten merak etmeyin :D

• valentino_vip kullanıcısına yanıt

Karanlık mod aslında çalışıyor ama karanlık mod desteklemeyen uygulamalarda çalışmıyor artık. Halbuki MIUI 12'de desteklemeyen uygulamalarda da çalışıyordu.

• Ekran ayarlarinda 90hz acik olmasina ragmen 60hz de calisiyor ekran. Çözümü varmı acaba ?

• Arkadaşlar modem dosyasına çözüm bulmak için bir arkadaşım düzenleme yapıyor. Miui rom'da olup deneyebilecek olanlar bana özelden whatsapp no yazsınlar.

Sadece modem dosyası flaşlayıp kamera çalışıyor mu bakacaksınız, olmazsa tekrar modem dosyası flaşlayıp eski haline dönebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 14 Haziran 2022; 22:36:43 >
  • Ozgyur kullanıcısına yanıt

Ayarlar>>Uygulamalar'a gelip Pil ve Performans uygulamasının verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. MIUI 13'de işe yarar mı bilmiyorum ama 12'de işime yaramıştı. Bu arada bu bahsettiğiniz 60hz'e düşme olayı video oynatıcılarda (YouTube gibi) oluyorsa bu normaldir.

• Mi 11 lite düz 5g (renoir) kullanan var mi, herhangi bir kronik arizasi var mi karsilasilan

• 13.0.8 geldi
    Xiaomi mi 11 lite ana konu

• aliexpres ten aldığım power tuşu geldi taktım şimdilik bu sorunu gidermiş olduk

• Arkadaşlar Miui 13.0.4.0 güncellemesini yaptım. telefon 1-2 günde bir herhangi bir uygulamadayken donuyor ve yeniden başlatmadan kesinlikle düzelmiyor. bu sorunu yaşayan oldu mu? çözüm bulabildiniz mi?

• Spartacusbund kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu hemen hemen herkes yaşıyor. Şuan için bir çözüm yok gibi. 2 kere fabrika ayarlarına döndüm ve sıfır kurulum yaptım ama nafile. Yeni güncelleme ile giderilecektir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olgacxx -- 26 Haziran 2022; 13:57:15 >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.