Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.086
Cevap
135
Favori
572.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

Arkadaşlar cihazı 2 gündür kullanıyorum pil konusu gerçekten muhteşem 4 saattir telefonu elimden düşürmedim kalan pil yüzde 68 rahat 12_13_14 saat ekran süresi almak mümkün gibi

Ayrıca şarj konusundan şöyle bahsedeyim dün telefonla şarja taktım ilk şarjıydı oynarken yani gezinirken video vs izlerken şarj oluyordu tam dolması 1 buçuk saati buldu bugün hiç oynamadan şarj ettim yani yüzde 8 iken şarja taktım hiç şarjda ellemedim telefona yüzde yüz ü tam 1 saatte doldu yani şarjda iken oynarsanız telefon şarj dolum süresi uzuyor ve ciddi bir fark var.

Geri kalan tüm konularda da telefondan aşırı memnunum

Ayrıca bazı arkadaşlar Instagram da kalite düşüyor mu diye sormuştu onu da test ettim bugün arkadaşlar 8 plus tan geçtim bana göre hiçbir fark göremedim 8 plusta kullandığım Instagram neyse bu da o hem fotoğraf çekimi hem gezinti vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankabaoglu -- 26 Kasım 2020; 1:29:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• herze H kullanıcısına yanıt

Parayı nasıl ödediniz hocam

• zaffer53 kullanıcısına yanıt

Bu gerçek mi ya?? 15 saat ekran süresi verecek utanmasa Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] 

• 10T Lite kullanan varsa kaç saat ekran süresi aldığını paylaşabilir mi acaba? 10T ve 10T Pro kullanıcıları da paylaşırsa daha iyi olur herkes bilgi sahibi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirketsesii

Bu gerçek mi ya?? 15 saat ekran süresi verecek utanmasa  

Sizin için şu anki durumu atıyorum siz karar verin gerçekmi değil mi 14 saat garanti 15 i zorlar 🤗

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirketsesii

10T Lite kullanan varsa kaç saat ekran süresi aldığını paylaşabilir mi acaba? 10T ve 10T Pro kullanıcıları da paylaşırsa daha iyi olur herkes bilgi sahibi olur.

Yukarıdaki benim attığım sonuçlar mi 10t pro sonuçları 🤗

• hakankabaoglu kullanıcısına yanıt

Hocam süper değerler gerçekten. Bildiğim kadarıyla tiktok diğer sosyal medya uygulamalarından daha fazla güç tüketiyor. Tiktoka da girilmese hepten uçacak batarya

• Mirketsesii M kullanıcısına yanıt

Bugün şarjı fullediğimde sizler için tiktoku daha az kullanarak da deneyeceğim ben şu anlık telefonu zorluyorum her açıdan o yüzden deneyimleme aşaması bunlar Allah var 3. Günüm iyiki almışım diyorum telefonu iPhone 8 plusta prizle akraba olmuştuk pil benim için çok önemliydi çok memnun etti beni Allah isteyen herkese nasip etsin bakın hiçbir eksiği yok tamamen fazlası var her şeyiyle 4*4 lük bir telefon eleştirilen ekran konusu da çok yersiz bana göre 144 hz harika dokunmatik tepkileri çok hızlı iPhone 8 plustan sonra ios u da hiç aratmadı en çok Android'den korkuyordum çok şükür hiçbir sorun yaşamadım android baya geliştirmiş kendini en son 6.0 kullanmıştım Samsung Galaxy S5 te🤗

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankabaoglu -- 26 Kasım 2020; 10:44:27 >
  • Arkadaşlar poco f2 Pro ile mi 10t Pro arasında kaldım gerçi piyasada 10t Pro da kalmamış ama LCD ve amoled ekran farkı aklımı kurcalıyor ne yapsam bilemedim

Amin hocam, ben normalde 10t Lite düşünüyordum ama Türkiye'ye gelecek gibi de durmuyor, o yüzden yurtdışı kayıtlı 10T düşünmeye başladım. 3600 lira civarı satılıyor bu fiyata SD865'li 144 hz ekranlı telefon almak imkansız başka türlü. Şu anda da kullandığım telefon 1.5 saat ekran süresi verdiği için şarj konusunu ince eleyip sık dokuyorum. En azından 8-10 saat ekran süresi almak lazım ki 1 günü tam çıkarsın. Ayrıca ekran konusu çok abartılıyor bence de, amoled elbette çok daha güzel bir deneyim sunuyor ama 1 hafta redmi note 8 kullandım o süreçte de "ya bu ekran çok kötü kullanılmaz" demedim. Amoled işin içine girince 100 dolara yakın fiyat artışı oluyor bizim gibi telefonların pahalı satıldığı bir ülkede 100 dolar (vergileriyle 1500 lira) fark bile çok çok önemli.

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt

Hocam bence en sağlıklısı gidip ikisini de inceleyip karar vermek. İki cihazın artılarını ve eksilerini de bir kağıda koyup karşılaştırmanızı tavsiye ederim karar vermek çok daha kolay oluyor. Benim fikrimi sorarsanız ben 10T Pro alırdım.

• Bugün sabah 9 itibariyle 3. güne girdi batarya :) yüzde 28 halen,,Çok yoğun kullanımım olmadı tabiki ama bence efsane bir batarya performansı,amiral gemisi dedikleri s 20 plus ın sahiplerinin günde kullanıma göre 1-2 defa şarz ettiklerini okuyunca bizim cihaz büyük iş başarıyor vesselam,,

• lessed L kullanıcısına yanıt

Hocam pil istatistiklerinden ekran kullanım süresini paylaşmanız mümkün müdür acaba? Bir de cihazını 10T mi 10T Pro mu?

• Arkadaşlar teknomehmetten alınır mı bu cihaz sizce? Garanti harici sorun olur mu? Bu haliyle kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Bu arada pil süreleri harika.
  • arkadaşlar poco x3 nfc aldım fakat ekranın en alt kısmında renk karaması var diğer x3 lerde öyle lcd ekrandan dolayı amoledde böyle birşey yoktu bu telefonun ekranlarında da var mı en alt kısmında ışık azalması kararma gölgelenme gibi durum amoledden geçince çok rahatsız etti yoksa x3 ü iade edip bunu almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Arkadaşlar poco f2 Pro ile mi 10t Pro arasında kaldım gerçi piyasada 10t Pro da kalmamış ama LCD ve amoled ekran farkı aklımı kurcalıyor ne yapsam bilemedim

Hocam telefonun ekranı harika iPhone 8 plustan sonra bana mükemmel geldi 144 hz i 60 hz kullanınca dibine kadar hissediyor insan ben Galaxy S5 te amoled kullanmıştım yani benim için bir ayrıcalığı yok bence insanlarda takıntı var ayrıca size şunu söyleyeyim mi10t pro için konuşuyorum poco f2 pro bu telefonun gölgesi bile etmez yanından geçemez demiyorum gölgesi bile etmez bu telefon varken poco f2 pro alınmaz sadece çamur gibi kamerası bile f2 pro almamak için yeterli bir sebep ayrıca ois i de yok hem kamerası çok kötü hem oissiz ayrıca stereo hoparlörleri de yok ayrıca bu telefon 8 GB ram f2 pro 6 GB ram artık alacağınız telefon uzun ömürlü olsun istiyorsanız en az 8 GB olmalı ram miktarı. Ayrıca bu telefon ufs 3.1 depolama f2 pro da 3.0 var. F2 pro da 60 hz amoled var bu telefonda 144 hz IPS var batarya olarak mi 10 t pro 300 mah daha fazla f2 pro dan ayrıca mi10 t nin tasarımı bende gri renk var efsane gerçekten f2 pronun tasarımını ben beğenmiyorum pop up kamera da çok kötü duruyor bence tercih meselesi tabi

Tekrar söylüyorum mi 10t pro için konuşuyorum f2 pro bu telefonun gölgesi bile etmez bu telefon varken f2 pro almak çok yanlış bana göre ayrıca f2 pronun o çamur gibi kamerası bile almamak için başlı başına bir sebep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankabaoglu -- 26 Kasım 2020; 11:6:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ckm

arkadaşlar poco x3 nfc aldım fakat ekranın en alt kısmında renk karaması var diğer x3 lerde öyle lcd ekrandan dolayı amoledde böyle birşey yoktu bu telefonun ekranlarında da var mı en alt kısmında ışık azalması kararma gölgelenme gibi durum amoledden geçince çok rahatsız etti yoksa x3 ü iade edip bunu almayı düşünüyorum

Bence sizin telefonunuzda sorun var iPhone da da ben IPS kullanıyordum 8 plusta kaç sene kullandım dediğiniz sorunu yaşamadım bu telefonda da yok sizin telefonunuz sıkıntılı yurtdışı değilse garantiye gönderin ben herkese diyorum zaten bu telefonu asla yurtdışı almayın paranıza yazık

• benim cihazımda sorun yok çünkü mi store da teşhirde baktım x3 e o da aynıydı aklımda bu yüzden soru işareti oluştu xiaomideki lcd panellerde bu sorun hepsinde mi var diye

• Günaydın herkese. Sms yolluyorum karşı tarafa hemen gidiyor ama 1 dakika gönderilemedi diye hata veriyor nasıl çözeceğiz bunu arkadaşlar?

Ozaman tekrardan stoklarla girmesini bekleyeceğim 10t pronunt

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.