Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.103
Cevap
135
Favori
573.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon kullandıkça hoşuma gidiyor, kamera konusunda farkı yaşamaya başladım. sanki yeni yeni kendine geliyor cihaz.

GCAM ile gece gündüz efsanelere hazır olun foto konusunda.

Keşke yanında gönderdikleri bedava kulaklık da iyi birşey olsaydı !!!

256 gb hafızalı olanını tercih ettiğim için çok mutluyum, eski telefonlardan kalan tüm fotoğrafları attım, 150 gb. bana mısın demedi. başka telefon olsa emin olun 2 hafta sürerdi bu kopyalama.

tek yaşadığım problem chrome uygulamasında anlık donma ?? sizde de yaşayan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 34antoryum85

Peki Mi10T Pro yerine Mi10 alınmaz mı ? Hemen hemen bir çok şey aynı iken amoled ekran mevcut

Amoled ekran için 2 bin tl fazla vereceksen alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon gelmedi daha yrn nasipse gelicek kargoda bekliyor 5 gundur gelince deneyimleyip yazarim ayrica telefonu alinca yazilan test kodlarini bilen varsa yazarsa sevinirim sim kart takmadan testlerini yapmak istiyorum bozuk bi telin garantisiyle ugrasmak istemem

• xf kullanıcısına yanıt

Bende de bir defa geldi başıma takılma olayı onun dışında sıkıntı olmadı . Sadece youtube de 4 k video seçeneği çıkmıyor bende maxikmum 1080 ayrıca hdr 1080 60 fps videolar izlerken de ekran i sarartiriyor sanki bir filtre koyuyor onu cizemedim henüz :)

• bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    Okuma modu aktif mi? Göz rahatlaması için okuma modunda ekranın mavi ışığı azaltılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xf kullanıcısına yanıt

Hayır kapalı ama dediğim olay sadece youtube uygulamasında hdr 60 fps videolar izleyince oluyor. Siz de deneyin isterseniz. Bir de 4k seçeneği çıkmıyor nedense maximum 1080

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 24 Kasım 2020; 1:30:42 >
  • foe44 F kullanıcısına yanıt

Kaçaklar var 4600-5.500 arasi neye gore bu kadar fark var anlamadim

• xf kullanıcısına yanıt

Vallahi kim ne derse desin cihaz bana göre nerdeyse 10 numara cihaz,gitsinler 10 bin ve üstü amoled cihaz alsınlar ,,bu cihazı görünce düşünüyorum da yazık yani sırf amoled diye bu cihaz performansında olmayan cihazlara 8 - 9 bin tl verilmek zorunda kalınıyor,

hiç mi negatifim yok,var elbet de o da cihaz biraz ağır, sorun değil aslın da benim açımdan da düşürme korkusu yaşatmıyor değil, bu yüzden tam koruma bir kılıf almak ilk önceliğim. Bu işlerin ortası yok ,armudun sapı ,üzümün çöpü derken kesinlikle her isteneni aynı anda bulunduran bir cihaz almak zaten mümkün değil,15 bin tl lik cihaz da alsan mutlaka eleştirecek bir şey bulursun,,burada aslolan min bütçeyle max performans bu açıdan bu cihaz bence yılın cihazı,

• lessed L kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın, bu işin sonu yok biz burada ülke şartlarında paeamızın karşılığını en iyi hangi cihazla alırızın peşindeyiz ve bu cihaz artık tr garantili cihazlar arasında net olarak Mi 10T Pro. Eminim yakın zamanda fiyatı yukarı yönlü revize edilecek. Almak isteyen çok geç kalmasın

• Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]
    YouTube vanced kullanıyorum bendede yoktu video ayarlarından oynayınca geldi ama resmi Youtube da görünmüyor 1080p ustu

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt

Evet hem telefonda yüklü gelen YouTube de hemde Google Chrome de denedim 1080 üstü yoktu ama MIUI nun kendi tarayıcısında oluyor.4k video izleyeceğim den degilde sebebini merak ediyorum. Peki Sizde dediğim gibi yüklü gelen Youtube uygulamasında hdr 60 fps video açınca ekranı sarartiyor mu

• Almayı düşünüyorum ekranın ıps olması beni düşündürüyor sadece

Aynen öyle hdr videolarda saraliyor çok kötü oluyor

• Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]
    Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]
    Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU]

• mi 11 beklesem mi yoksa şu cihazı alsam mı iphone un basitliğinden bıktım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

Evet hem telefonda yüklü gelen YouTube de hemde Google Chrome de denedim 1080 üstü yoktu ama MIUI nun kendi tarayıcısında oluyor.4k video izleyeceğim den degilde sebebini merak ediyorum. Peki Sizde dediğim gibi yüklü gelen Youtube uygulamasında hdr 60 fps video açınca ekranı sarartiyor mu

Yanlış anlamayın bilmediğim için soruyorum... 4K olmayan bir ekranda 4K video izlenebiliyor mu? Telefonun ekranı full hd...

Telefon ekrani 1080p cozunulukte ondan 4K cikmiyor. Kaynaktaki video 8K olmasi ile hem niye 8K cikmiyor diye de sorman gerekmez miydi ? Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] 

Ama illa da 4K izlemek isiyorsan 1080p telefonda buyur :)

https://vancedapp.com/

Gerci artisi bol ...

• Xiaomi mi 10t pro 256gb yurtdışı cihazı olarak buldum resmi olarak ne zaman geleceği belli değil alsam mı beklesem mi tereddütteyim

• arkadaşlar bugün mi shoptan arandım ellerinde iki tane 128 lik versiyon olduğunu söylediler fakat fiyat 5999 tl olmuş zamlanmış ve kulaklık hediyesi yok kendi kafalarından zam koyabilirler mi üstüne böyle birşey var mı??

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.